Головна

ТРУДНОЩІ В розшифровки ЦИФРИ 4

  1. В середньому на одну десяткову цифру доводиться 3.4 цифри в двійковій ПСС і 0.6 цифр в шістнадцятковій ПСС.
  2. Бачити одні лише труднощі - помилково
  3. ВПЛИВ ЛІНІЇ психоматриці НА ЦИФРИ
  4. Питання 39. Основні області труднощі в педагогічній взаємодії (труднощі, бар'єри, порушення спілкування).
  5. Глава 17. Труднощі розуміння
  6. значущих цифр
  7. Як труднощі спонукають до набуття чеснот

Читач. Чи правильно, що всі складності цифри 4 вже викладені там, де ми говорили про цифру 2?

Автор. Да ви праві. З огляду на, що у будь-якої людини при необхідності виникає перехід цифр 2 і 4 один в одного, то всі поради, дані по цифрі 2, будуть вірні і для цифри 4. Читач. Чому люди, які мають багато цифр 4 в своєму квадраті, хворіють (іноді важкими захворюваннями)? Вони повинні бути здорові завжди.

Автор. Причин для виникнення важких захворювань багато, але постараюся перерахувати основні.

1. Якщо жінка має 4 і 44 ... в квадраті, вона повинна пам'ятати: їй заборонено робити аборти. Це може спровокувати появу пухлин (фіброма, кіста, мастопатія). Якщо все ж цього не вдається уникнути, то аборт повинен проходити в дні, найбільш небезпечні для викидня (в жіночій консультації вистачає фахівців з цих питань), але все ж і це не дає впевненості. Найкраще - активне запобігання вагітності або народження дитини.

2. У Китаї кажуть: «Можна втомлюватися, але не можна перемагати себе (зношувати)». Цифра 4 входить в стовпець, що відповідає за ^ забезпечення сім'ї. Якщо ж людина забуває про своє здоров'я, зациклюючись на цій проблемі, то і цифри 4 «поглинаються». Робота повністю забирає здоров'я людини, якщо він віддає їй всі свої сили.

3. Людина має багато четвірок, що неминуче веде до підвищення лінії цілеспрямованості. Добре, якщо він вибрав те, що відповідає його нахилам і талантам. Але якщо все його цілі завищені, він просувається до поставлених цілей, долаючи себе або долаючи опору інших людей, - результат не змусить себе чекати. Втрата здоров'я неминуча, тому що цифра 4 буде повністю «поглинена» лінією цілеспрямованості. Отже, вибираючи собі життєву мету, необхідно узгоджувати свої сили.

4. Людина уникнув помилок, пов'язаних з пп. 1 - 3, попередніми трьома пунктами, але все ж хворіє.

Необхідно згадати про те, що існує покарання людини за його жорстокість, грубість, втрату боргу по відношенню до батьків, надмірну владність, нетерпимість до людей. Це покарання відображено в переході цифр 8 в 11 з втратою 22 (або 4). Необгрунтоване посилення влади веде до втрати здоров'я. Такі хвороби медикаментозно (та й іншими способами) не лікуються. Вихід з цього становища тільки один: прибрати причину покарання - пробачити, згадати про батьків, не хотіти зла іншому, не придушувати іншу і т. Д. Для всіх людей, які займаються лікуванням (лікарі і знахарі), необхідно пам'ятати, що подібних «хворих »лікувати заборонено: це їх хрест і покарання, а зняти його може тільки той, хто наклав, даний рівень людині не підвладний. (Бог, Вищий Розум, Природа).

5. Людина не порушував жодного з перерахованих чотирьох пунктів, але все ж хворіє і при цьому добрий, чуйний, уважний і терпимий до близьких. Хвороба в даному випадку через псування або пристріту (наклеп, ворожба). Лікування необхідно проводити обов'язково, тільки сучасна медицина безсила, потрібно шукати «бабусь», які лікують своїми способами (у кожного народу є свої способи боротьби з подібними проблемами).

ТРУДНОЩІ В розшифровки ЦИФРИ 3 | ТРУДНОЩІ В розшифровки ЦИФРИ 5


ВІДПОВІДНІСТЬ ОРГАНІВ, ЦИФР, ЕЛЕМЕНТІВ У-СІН | СХЕМА ЗДОРОВ'Я | РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО СХЕМОЮ ЗДОРОВ'Я | ДОВІДНИК ДЕЯКИХ ЗАХВОРЮВАНЬ | ПОВНИЙ АНАЛІЗ СТАНУ ОРГАНІЗМУ ВІД НАРОДЖЕННЯ ПО СХЕМІ ЗДОРОВ'Я | Використовуємо Довідник захворювань. | ГЕОМЕТРИЧНА МОДЕЛЬ ЛЮДИНИ | ТРАКТАТ Про важко | ТРУДНОЩІ В розшифровки ЦИФРИ | ТРУДНОЩІ В розшифровки ЦИФРИ 2 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати