Головна

Сатпрем | Зороастр | ДАНИЛО АНДРЄЄВ | ОЛЕНА РЕРІХ | Раман Махарші | САТЬЯ-САІ БАБА | ГЕОРГІЙ Гурджій | Махаріші | КАРЛОС КАСТАНЕДА | глава 9 |

І в Істині - є справжня віра.

1. Біблійна доктрина поневолення всіх - справжня «соціальна доктрина» антиросійської "православної" церкви 1 сторінка
  2. Біблійна доктрина поневолення всіх - справжня «соціальна доктрина» антиросійської "православної" церкви 2 сторінка
  3. Біблійна доктрина поневолення всіх - справжня «соціальна доктрина» антиросійської "православної" церкви 3 сторінка
  4. Біблійна доктрина поневолення всіх - справжня «соціальна доктрина» антиросійської "православної" церкви 4 сторінка
  5. Біблійна доктрина поневолення всіх - справжня «соціальна доктрина» антиросійської "православної" церкви 5 сторінка

Дух Істини цей світ прийняти не може,

В невіданні і страху перебуваючи.

Лише люблячий Мене пізнати здатний

Дух Істини у всьому Його велич.

Він від Отця Небесного виходить

І посланий буде вам як Утішитель

У момент, коли Я цей світ покину.

З Моїм приходом старий світ переможений -

У ньому Новий Світ проріс, укорінився,

А проповідь Моя, Мої страждання,

Смерть на хресті і Воскресіння Тіла -

І є закваска обновленья світу.

І в кожному, хто воістину зі Мною,

Йде вже Преображення плоті.

Візьмуться в Царство Боже ті люди,

Хто непримітним чином виплекав

Його всередині - в нетлінному храмі тіла.

О першій годині Царства воно перетвориться -

З смертного і тлінного досі -

Народиться Осія безсмертя,

Любов'ю і Божественною Силою.

Коли Мене охоплює страждання,

Не Я страждаю, а страждає Тіло,

Але не Моя, а Тіло всієї планети

І кожного з вас - Його частинки.

У страждання цьому - все недосконалість

Землі і людської природи -

І цей біль справді величезна.

А тому - прийдешнє розп'яття

Є і кінець, і оновлення світу

В подальшому Світлому Воскресіння.

Тоді зійде в змучене тіло

Увібрав Силу - Вічний Дух Безсмертя

І осяє згаслі сознанья

Всіх, істинно страждають і грішних ...

Москва - Вєнєв - Лебяж'е Поляна

липень - вересень 1999 року

висновок

От і все. Що ж кожен читач, який знайшов в собі сили дочитати цю книгу до кінця, виніс для себе з її змісту? Чи стане він як і раніше топтатися на місці або наважиться стрибнути в океан рятівної невідомості?

Якщо ця книга запалила хоча б в одному з вас щире прагнення до досконалості і вселила в ваше серце віру в успіх, то, набравшись терпіння і мужності, сміливо ступайте на Шлях Свідомої Еволюції. Іншого шляху ні у вас, ні у людства в цілому просто немає.

Як би не були красномовні обіцянки президентів, політиків, вождів і різного роду диктаторів, пам'ятайте - витягуючи особисту вигоду, вони вкидали і увергають нас в війни, революції, перевороти та інші згубні авантюри.

Як би не була сильна «об'єднуюча сила мистецтва», світ ні на йоту не змінюється під її впливом в кращу сторону, навпаки - він ділиться на секти безоглядних шанувальників того чи іншого напрямку (тієї чи іншої особистості), часто ворогуючі між собою.

Як би не були яскраві і багатообіцяючі відкриття вчених, пам'ятайте, що саме вони проникли в атомне ядро ??і винайшли зброї масового знищення, а тепер намагаються впливати на генетичний код і підірвати рід людський зсередини.

Як би не були привабливі заразливі магічні дійства і екстрасенсорні чудеса зцілення, пам'ятайте, що загибель стародавньої цивілізації атлантів - результат вибуху окультних сил, визволених людиною з Природи і вийшли з-під його контролю.

Як би не були красиві обряди і солодкі обіцянки релігійних пастирів, пам'ятайте - скільки крові пролито і проливається в релігійних війнах і погромах за право монопольного володіння істиною, скільки лицемірства і ханжества в їхніх промовах, незмірно далеких від глибинної суті одкровень Великих Вчителів людства.

Словом, за що не візьмись, все в цьому світі прогнило і наскрізь просякнуте брехнею і невіданні.

Світом воістину правлять жадібність, брехня і секс. Будь-який має владу, гроші і військову силу мерзотник може вершити долями цілих народів. Очевидно, що людство перебуває у останньої межі.

Щоб врятувати людство від невідання, приходили на нашу Землю Ісус, Гаутама Будда, Лао-цзи, Крішна, і їх зрозуміли тільки одиниці. Згодом голос Вчителів все більш спотворюється їх «вірними» послідовниками і тлумачами, а Земля продовжувала занурюватися в морок.

Зовсім недавно були на Землі Шрі Ауробіндо, Мати, Крішнамурті. Їх голос також був почутий небагатьма. Один з небагатьох - Сатпрем, в руках якого зараз знаходиться факел Супраментального (Еволюційного) Вогню.

Щоб врятувати Землю, потрібно запалити цей Вогонь у багатьох точках нашої планети. Настав час вирішальних дій. Ми всі у відповіді за долю людства. І це не гучні слова.

Шлях Свідомої Еволюції - результат синтезу істинної релігійності і істинної Науки - пряма дорога до єднання Духа і Матерії.

Думаю, що після прочитання цієї книги у щирих шукачів Істини не залишилося ніяких сумнівів в тому, що все Великі Вчителі людства, в різний час відвідали нашу Землю, вчили нас одному - усвідомити єдність Всього Сущого, зупинити «машину» розуму, відкрити душу, перевершити розум і врешті-решт зробити крок в Божественне Свідомість, мостом до якого є наше тлінне тіло.

Принципова схема етапів Шляху Свідомої Еволюції, підтверджена практичним досвідом щирих шукачів Істини, може бути покладена в основу майбутньої інтеррелігіі людства, яка виникне не на основі якоїсь конкретної релігії, не шляхом добровільного або примусового об'єднання релігій, а цілком самостійно.

Сподіваюся, що кожен шукає сформує своє ставлення до навчань Великих Вчителів і звернеться до їх працям в світлі знання принципів Свідомої Еволюції.

Закінчу уривком з виступу Сатпрема на радіо з нагоди сторіччя від дня народження Шрі Ауробіндо.

Тіло, в якому ми живемо, - експериментальне поле Йоги Шрі Ауробіндо і Матері (Експериментальне поле Свідомої Еволюції. - Авт.), яке є Йога Землі в цілому, так як неважко зрозуміти, що якщо одне-єдине істота в мільйонної гущі наших страждань зуміє скористатися важелем Еволюції, мутацією прийдешньої епохи, Земля зовсім змінить свій лик і всі наші так звані можливості, які ми прославляємо сьогодні, виявляться дитячими іграшками перед сяйвом всемогутнього Розуму, втіленого в тілі ... Це вже відбувається.

www.e-puzzle.ru

Апокрифи ВІД ІСУСА | Олександр Ковальов
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати