Головна

Хунза живуть до 120 років

  1. Всі смороду емігранті, что живуть у Паріжі.
  2. ЗАКОН 9 БУДЬ БЛИЖЧЕ ДО КОЛЕКТИВУ, ДІЗНАЙСЯ ПРО ТЕ, ЩО ЖИВУТЬ ТВОЇ ПРАЦІВНИКИ
  3. Звідки вони і де вони живуть?
  4. ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ МЕДИЦИНИ АБО ЧОМУ ЛІКАРІ ЖИВУТЬ НА 15-20 РОКІВ МЕНШЕ?
  5. ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ МЕДИЦИНИ АБО ЧОМУ ЛІКАРІ ЖИВУТЬ НА 15-20 РОКІВ МЕНШЕ?
  6. Стаття 13. Право людей, Які Живуть з ВІЛ, на інформацію. Захист інформації про позитивний ВІЛ-статус людини від розголошення та Розкриття третім особам
  7. Стаття 15. Інші права людей, Які Живуть з ВІЛ

Під таким заголовком «Тиждень» (додаток до «Известиям») на початку грудня 1964 року опублікувала статтю з французького журналу «Констелласьон». У ній йшлося про те, що на півночі Індії, в Кашмірі, в важкодоступній гімалайської долині живе плем'я Хунза. Люди племені не знають, що таке лікування, у них рекордна середня тривалість життя: 110 - 120 років, навіть зубний біль і розлад зору тут невідомі, хоча поруч живе багато інших племен, які страждають від туберкульозу, тифу, діабету. Секрет здоров'я і довголіття Хунзи криється в принципах харчування, які зведені в ранг релігії і є національною доблестю цих людей.

Їх заповіді зводяться до наступного: мало м'яса, за винятком свят, овочі в сирому вигляді і - головна складова частина харчування - фрукти. Три місяці, навесні, коли плантації не плодоносять, вони в нашому розумінні не їдять, а раз в день п'ють стакан напою, приготованого з розмочених абрикосів та інших заготовлених влітку фруктів.

Бути красивим, здоровим і сильним до кінця своїх днів, володіти духом справедливості і терпимості - значить для народу Хунза вести існування, гідне того, щоб жити на землі.
 Пізніше подібні публікації про людей племені Хунза зустрічалися ще не раз, і майже всюди зазначалося, що феномен їх здоров'я і фізичного, і духовного можна пояснити тільки особливостями їх харчування. Це єдине, що відрізняє їх від сусідніх народів, що живуть в тих же природних умовах.

Перше вражаюче відкриття | Новорічний експромт


Вступ | логічна гіпотеза | Що відбувається в каструлі | експерименти | Про корисний і шкідливий | друге відкриття | Первинна хвороба - це чистка організму | Глобальний експеримент | Роздільне харчування | Перехід на натуральну їжу |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати