Головна

липня 2009

А ось відео, якому так само, як і Никона, 11 липня о 4:37 ранку виповнюється рівно рік. Інна була категорично проти його виставляти на загальний огляд, та й мені не хотілося особливо давати зайвий раз привід всій тій інетнопсевдоЗОЖной мерзоти, яка намагається знайти будь-який привід, щоб принизити мене особисто, маскуючи це часом під личиною співчуття бідній дівчині і дитині, доходячи в своїх аргументаціях до повного абсурду. Звичайно ж, їм усім хочеться бачити мене ненормальним фанатиком, а таку просту, дану нам самим Творцем систему харчування видавати за сектантський маячня.

Але тим не менше є і хороші розумні і порядні люди (нехай їх навіть одиниці), для яких цей сайт і існує. Скоротивши це відео, але залишивши саме, на мій погляд, головне, я виставив-таки його сьогодні.

І сталося по році мені було дуже зворушливо його переглядати і, дивлячись його недавно, я сам ледве не пустив скупу чоловічу сльозу. Згадалися мої англійські старички дід Джеф зі своєю бабцею Дорін, які, дивлячись це відео цілком, розплакалися, навіть не розуміючи жодного слова, так там і без слів їм вистачило, напевно.

Оператора не було, як ви розумієте, і до моменту, поки Никон ні гепнувся мені в долоньки, я й подумати не міг займатися якимись зйомками, і тільки коли він опинився у мене в руках і я поклав його на живіт Інні, я тут ж почав знімати, і як раз тут і відображені найперші хвилини життя з ще «підключеної» до мами пуповиною. Звичайно, вирізані деякі моменти з середини повного відео, але початок і кінець зйомки збережені.

Але найголовніше сталося саме так, як я це собі і уявляв - спекотна андалуська ніч, зірки, цвіркуни (прислухайтеся до тла цього відео), що стоїть десь казна між гір наш автобудиночок і тільки Я, ВПА та ВПЗ, і нікого в цілому світі більше - хіба може бути щось краще ?! І саме цим я з вами і хочу поділитися.

Ще хочу зробити пару ремарок до нього. Я там згадую найгірше, до чого я був готовий під час пологів, так ось найгірше - це могло бути тільки народження дівчинки. Ви собі не уявляєте, як я був щасливий побачити у немовляти ЧЛЕН !!! Скільки я раз згадував всіх тих мужиків, які вже мають двох - трьох дочок і так мріють про спадкоємця. Часто згадував свого шкільного товариша, серйозного спортсмена (чемпіона з таеквондо або ще якийсь східної хрін), який писав мені, як його старша дочка вже крутить сальто на турніку і як молодша теж в спорті не відстає, а я-то бачу між рядків, як ж він хотів би, щоб це сальто крутив його син.

Тепер мені вже все одно, хто у мене буде наступний, дефка - добре, пацан - ще краще. Головне на даний момент, у мене є ОН, той через якого вся бодяга тут і влаштована.

http: // rutube. ru / tracks / 2536479. html? v = f5c7e7e27c1da764b7186c31a3d9c1d2

Єдине, про що я шкодую, що не зміг зняти буквально момент, коли я тільки поклав Никона Інні на нижню частину живота і він поповз тут же до її грудей, я цим був просто зачарований і вааще забув про все на світі нафіг, я і так був в шоці, ейфорії і т. д. і т. п. від всього, що відбувається тоді, і тільки коли він уже всмоктався, тоді до мене дійшло - ДЕ Ж МОЯ КАМЕРА !?

FAQ або матеріали форуму

Вітання! Читав форум, натрапив на те, що ти говориш, мовляв єдине обмеження - це не є відразу після сну, мовляв і дівчину свою так само привчати. Чому так? Відповідай, якщо не утруднить, а то я че-то на форумі відповіді не побачив. Я ось їдять хвилин через 40 після пробудження. Це занадто рано, або як?

Вся справа в тому, що уві сні тіло починає власну чистку тому при стравоманів вранці встаєш: сморід ізорта, щільний білий наліт на язиці та зубах тощо. Все це засвідчує цієї самої нічний чистки. І чистка ця триває і лише зупиняється, як тільки починаєш їсти. Тому то отягівая цей найперший прийом їжі продовжується очищення. Я думаю це дуже важливо особливо на початку переходу. І ще зауваж що вранці, як правило голод, як такий відсутній ну навіть якщо і є небагато то це скоріше звичка покласти щось в рот для "зажевиванія" вобщем природа сама в нас як би не особливо ці сніданки вітає. І витримавши цю ранкову паузу (мікроголодовку як би я назвав) потім швидше насищаешся в наступні прийоми їжі і вобще якось комфортніше чувтствуешь.

Ось хочу ще раз процитувати себе ж з "родзинкою"

Цитувати

ЧАС І КІЛЬКІСТЬ СЬЕДЕННОГО І випито, А ТАК ЖЕ ЧАС ЧЕРГУВАННЯ ОДНОГО продукту ІНШИМ МОЖЕ БУТИ РІЗНИХ І ЦЕ ДЛЯ МЕНЕ НЕ НАЙГОЛОВНІШЕ, ТУТ Я ЧАСТО спирається на ПОЧУТТЯ ОРГАНИЗМА. Звичайно є свої переваги НЕ ЇСТИ ВІДРАЗУ ПІСЛЯ ПРОБУДЖЕННЯ, а намагатися якомога довше відтягнути перший прийом їжі, а вже якщо починати то з малої кількості і чогось бажано соковитого легкого (яблуко або апельсин). АЛЕ ВЖЕ ЯКЩО прокинуся З ДИКИМ АПЕТИТОМ ТО вгамувати ЙОГО ПО ПОВНІЙ ПРОГРАМІ (хоча подібні випадки у мене поодинокі за всі останні роки). Зате відсутність апетиту в ранковий час для мене річ нормальна і я вважаю здорова, а тієї невеликої кількості в перший прийом їжі вистачає ще на кілька годин -короче перший серйозний прийом їжі відбувається вже опівдні як мінімум. І кількість з'їденого залежить тільки від апетиту (а передусім виходить так, що відразу з'їсти багато не можу, зате потім щодо бисть відчувши голод можу знову поїсти). ТАК ЩО ОСОБЛИВОГО РОЗПОРЯДКУ В ХАРЧУВАННЯ НІ-СУЦІЛЬНА «ІМПРОВІЗАЦІЯ», ПРОМІЖКИ МІЖ ПРИЙОМУ РІЗНИХ ВИДІВ ЇЖІ ТЕЖ БУВАЮТЬ РІЗНИМИ від 30хвилин до КІЛЬКОХ ГОДИН (в ідеалі чим більше подібний перерву тим краще) але не завжди так виходить наприклад через пів години після горіхів захочеться дуже чогось соковитого (фруктів яких наприклад), ну або просто

Але за те ввечері добре поїсти "сам Бог велів". Напевно мало хто чув про те, як люди борються з голодом з ранку (це досить небично навіть звучить) але зате про боротьбу з вечірнім особливо з поздневечернім апетитом чули Навр все. Правильно, гниючу трупний їжу їсти на ніч погано (як і в усі інші пори доби) але до живої їжі це не відноситься, скільки б я живого на ніч не з'їв і вранці, як "огірок" з чистою півстіни рота та ін. І як ж мені було гидко колись в минулому стравоманської життя щільно, а часом і просто поївши на ніч, вранці прокинуться з "смітником" в роті неприємним чувтва в шлунку тощо. Адже сама суть живої їжі в тому, що вона сама вариться ну навіть не зовсім сама, а за допомогою "працівників" ні як наше тіло не напружував і працюють ніби як автономно (сімібізное піщівареніе, ну або як там це правильно називається) і вранці у сироїда вона просто гарненько доварюється і тп, а не ранковий стравоманська токсикоз або токсикоз переходу. Але найцікавіше, що і в разі: СТРАВОМАНА, новачка і сироїда ця ранкова мікро голодвка необхідна, а найсмішніше те, що не вимагає ніяких вольових або яких ще зусиль. вобщем ще раз повторюся, але скажу, що загальновідому приказку СНІДАНОК з'їси САМ, обідом поділися з другом, а вечерю віддай ворогу треба поставити з голови на ноги СНІДАНОК ВІДДАЙ ВОРОГУ, обідом поділися З другм, А ВЕЧЕРЯ ЕШЬ САМ

Я сподіваюся тов. Арто зрозумів суть мною тут написаного відповіді, а час прийомів їжі сам для себе визначить.

Ізюм, а скільки часу тобі знадобилося (приблизно), щоб арахіс у великих кол-вах є?

- Треба почати з того що сироїд повний я з осені 2004 року (різкого переходу не було просто відмова «харчового кала» досяг крайньої точки). Хоча офіційно для себе особисто вважаю 1 січня 2005 року. Просто до того моменту я вже точно знав і був упевнений в тому, що живе, а що мертве, що добре а що погано (мед, молоко сухофрукти тощо) і що сироедніе це вже не какойто екcпірімент-дієта, а спосіб життя на всю те життя, що мені залишилося прожити. Дак от на самому початку я міг їсти трохи горіхів або бобів, може грам до 150 і то потім відчував якийсь дискомфорт (наліт на зубах і мовою вранці) і ін. Тому їв дуже рідко основна їжа були салатики і фрукти. Потім через рік повернувся до цих бобів горіхів і зрозумів, що я їх уже є можу вже більше, але все одно вони у мене займали зовсім незначне місце в раціоні. Наприклад минулого літа я їх зовсім не їв, а потім восени знову почав їсти і зрозумів що процес їх засвоєння значно покращився, потім був зимовий криз короткий і потужний (який я вже описував) я тоді взагалі нічого подібного не міг їсти. Потім все нормалізувалося. А ось після самого останнього кризу (який то і кризом назвати важко, так «тошниловка» несолько денна) отоді я відчув, що цей арахіс можу їсти взагалі неміряні і ніякого нальоту на зубах і мовою ніякої слабкості і тд ітп. До речі у мене цієї зими досить часто були моменти коли будь-яка їжа викликала слабкість. І паралельно з цим найпотужнішим за всю мою сироїдіння сплеском роботи кишечника я помітив це сильне тепло в ньому, практично на протязі всього дня, максимум звичайно тепла це вранці ще на тощак особливо під час ранкового тренування, наприклад сьогодні вранці гойдався і таке відчуття, що ні м'язи зараз спітніють (що взагалі досить нереально для мене в останні роки), а живіт, таке з нього тепло перло. Хоча днями майже таке ж тепло було коли вже ліг спати.

Вобщем все не так однозначно тут, як і в усьому процесі цього переродження процес йде хвилями то відкатувавшись то накриваючи з новою силою, але кожна нова хвиля це новий рівень переходу тіла в нове раніше для нього не відоме стан, але я впевнений, що це не є нове, а просто добре їм «забуте» старе те, що десь в ньому глибоко запрограмовано тим хто нас і створив тільки ось інструкцію із застосування ОН так забавно зашифрував. Але тим не менше після десятиліть самогубства дає можливість виправити всі і навіть програму в нас по самоісправленію заклав. Тільки от щоб включити її сили трохи треба і рішучості.

І якщо тов. Ніссель через пару років в ящик не зіграє то це буде найочевиднішим доказом існування цієї самої програми. Людина понад півстоліття вбивав себе, як міг (сам того не підозрюючи) довівши себе до діабету (немислеммая на мій погляд стравоманська болячка) і іншим жахам трупоедства і ось живе на живому і ще навіть щось пише та ще й арахіс їсть і радіє. Навіть не віриться. Так що тут не за мною стежити треба а за нею. Це найцінніший кадр у нас на форумі.

Я ось дивуюся читаючи форуми, як все заклопотані своєю вагою, таке відчуття, що багато хто готує себе на м'ясопереробний завод. Відразу згадуються кадри зі старої, доброї кінокомедії Ласкаво просимо АБО СТОРОННІМ ВХІД ЗАБОРОНЕНО (там де для у директора піонертабору основний показник відпочинку дітей у нього в таборі була вага тіла самих дітей). Але ж люди справді своє здоров'я в кілограмах міряють (медична сволота в цьому питанні законодавець з їх «правильної масою здорового тіла») Буду тільки судить із власного досвіду (так надійніше) Приміром коли я був жирний (в талії близько 97см) і здавалося б якщо вірити поширеній помилці щодо того, що наш жир нас гріє і від чого то там ще оберігає. Коли на мені сало висіло як на кнурові я застудився дуже часто часом варто було десь застудитися або переохолодитися і все: температура, кашель, закладений ніс, запалене горло з гнійними гландами (тонзиліт був завжди) забезпечені. А вже переїхавши до Іспанії я почав хворіти просто місяцями, кашель був такий що навиворіт вивертало. Часом було так прикро-пальми, сонце, лепота, а ти з температурою кашлем закладеним носом або ще з чим. І адже іноді навіть не міг зрозуміти де я міг переохолоджуватиметься і в усьому звинувачував місцеві віруси, думаючи що просто у мене до них «не той» імунітет. І ось після цих 6 років, особливо судячи з того яке тіло зараз я просто вдячний долі і собі коханому. Дак от останній приклад. Нагадаю, що зараз у мене ще сильніше впав вага -вобщем кістки м'язи і шкіра, але я абсолютно не переймаюся про це тому, що саме зараз відбуваються ті глибинні зміни яких я так чекав і такий занепад маси тіла тільки доказ. Ще тижні 3 тому у мене був потужний занепад сил тривав він лише тиждень дві. Такого не було навіть на початку сироїдіння, але тільки зараз він був настільки потужний і такий короткий (в порівнянні з тими місяцями на початку) І один день навіть вийшов у двір сіл на крісло, а потім сил ледве вистачило піднятися. І як раз в ці дні я пішов в туалет по малій нужді і я був в шоці від кольору сечі. Колір був просто нелюдський якийсь яскраво рожевий вобщем такого я навіть не міг собі уявити, що це може виходити з людського тіла, і це було всього один раз. І якщо б не мій вкрай прімітвний асортимент харчування і взуття перевірене всього цього, то я б навіть не знав що й думати. А так будучи впевненим у всьому я усвідомлював, що це виходить то що дуже довго в мені сиділо. Але ж це все йде парально з найпотужнішим підйомом імунітету наприклад я місяць тому ремонтував одну машину позбівал собі всі руки «в мотлох», а одну долоню навіть обжог газовим пальником, але все це з такою моментальної швидкістю зажило. А ось три дні тому взявся я з ранку за ремонт машини і до обіду пішов дощ температура впала нижче +10, я не зупинився і продовжував ремонт часом залазити під машину і лежачи прямо на холодній землі в калюжі води (навмисно). Потім до вечора коли дожь вже давно пройшов, піднявся крижаний вітер з гір (вершини яких у нас зараз в снігу) і я вже закінчивши ремонт машини зняв з себе наскрізь промоклий робу вирішив на цьому самому вітрі висохнути, а попутно складаючи інструмент по шухлядах. Але коли висох мені і цього здалося мало і я вирішив помитися до пояса прямо під цим вітром на вулиці з колонки (вода просто обпікала) і потім тільки пішов додому. І почав чекати і думати -ну коли ж застуда хоч як небудь про себе дасть знати. А от не та дочекався ніяк і не дала вона про себе знати. Вірніше дала -дихання стало ще чистіше і якось ширше в носоглотці, вобщем якийсь зворотний ефект вийшов. І це у мене у колишнього тонзілітчіка і кашельщіка! І адже я ніколи ніякими загартовуваннями не займався спеціально. Хоча і гріти то нема чому здавалося б -шкіра кістки і м'язи, ось вона сила в нас закладена то а! І адже це якісь пару років «напівнормальних» і ще пару років дійсно людського харчування. І хіба цю силу тіла в нас закладену виразиш в кілограмах, і я ні скільки не переживаю що зараз важу 74 кг (в талії до речі 76 см) Але тим не менш коли займаюся на турніку я вішаю часом на себе більше 30 кілограм дисків від штанги підтягуючись на турніку широким хватом.

А отжимаясь на брусах підвішується вага доходить до 60 кг. Вобщем до чого все це я, а до того, що судити про своє здоров'я з позиції маси тіла настільки нерозумно наскільки про їжу судити по її калорійності, адже здорове тіло кілограми не міряють, так само як живу їжу калорій, так само як цінність грошових знаків НЕ визначається за розміром купюр в квадратних сантиметрах. І ще раз хочу передати привіт всім скигліям, базікам і недосироедам та й просто трупоедов Строчан всяку ахінею про сироедненіе, про те що зараз їжа не та на планеті, про те що паразити, про те як їм корисний різний біосміття тощо, і звичайно про мене «улюбленого» в тому числі. Є там гілка Бешан ИЗЮМ має більше п'яти тисяч переглядів, що в десятки а то і сотні разів вище ніж у інших гілок на те антісироедном форумі демогогия теоретиків. Які все чекають не дочекаються коли Бешан ИЗЮМ визнається, що ВСЕ ХЛОПЦІ, КІНА НЕ БУДЕ -ЕЛЕКТРЧЕСТВО Конча, ну що ж нехай чекають. А всім іншим ще раз раджу НЕ СУДИТИ ПРО СЕБЕ З ПОЗИЦІЇ ТИХ ХТО ГОВОРИТЬ -Як ви схудли, ЯКЕ У ВАС обличчя худе СТАЛО І ПР.

Ізюм, відповідай, будь ласка, бувають у тебе відхилення від сироїдіння? І як ти борешся з можливими спокусами (якщо раптом)? Чи дозволяєш ти собі трохи спиртного іноді, вина, наприклад? Як часто ти купаєшся в море? Дякуємо.

Хороше запитання тов. Юрій.

Якраз 100% сироїдіння без самообману на всякі нібито необхідні, але тим не менш мертві изза кого якого виду обробки (ферментаційної або температурної) продукти і винятки у вигляді якихось "рідко" вживаються "смакоти", а так само будь-б то нібило тварини добавки нехай навіть сирі -

-Ось ЯК ПОВНЕ ИСКЛЮЧЕНИЕ вищеперелічених біосміття РОБИТЬ СТОВІДСОТКОВЕ СИРОЇДІННЯ ДІЙСНО ЕФЕКТИВНИМ І НЕ ПОТРЕБУЄ ТАКИХ ВИТРАТ СИЛИ ВОЛІ ЯК ПРИ різні відхилення (як би це не звучало для деяких "дивно"). Тому то мені так забавно читати всіх цих маловірів з їх зривами.

АДЖЕ САМЕ ПРИЙНЯТТЯ СПРАВЖНЬОГО сироїдіння ПОЛЕГШУЄ Жінь ПОВНІСТЮ В ПЛАНІ СПОКУС, ТАК ЯК ТІЛО ЗВІЛЬНЯЄТЬСЯ ПОВНІСТЮ ВІД СКВЕРНИ МЕРТВІЙ ЇЖІ. І як я вже ще на тому форумі писав, що кулінарні запахи стають не те що не приємні, а просто вони перестають бути актуальними для викликана апетиту та ін. І часом це протсо запахи пам'яті пов'язані з якимись моментами життя. Я тоді це порівняв із запахом шкіряного салону машини -адже НЕ будеш гризти обшивку за її "апетитного" запаху який тобі нагадує твою першу машину і те, що ти з ким то, коли то в ній "витворяв". Або різні креми і всяка косметика-адже ніхто їх не їсть изза запаху або не їсте ж пластмасові фрукти-муляжі зделать для прикраси інтер'єру. Тому що навіть закінчені стравоман знають-ВСЕ ВИЩЕ ПЕРЕЧІСЛЕННОЕ- НЕ ЛЮДСЬКА ЇЖА, НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА ВИД І ЗАПАХ. Ось так для мене вже давно в цьому ж розряді стоїть все, що не є ЖИВИЙ І РОСЛИННОЇ ЇЖЕЮ.

І навіть часом сильно зголоднівши і проходячи яку рестрації з її запахами навіть в голову не приходять які б то не було спокуси.

ЗВИЧАЙНО ПЕРЕЙТИ До подібні відчуття ВАЖКО І ВИМАГАЄ РІШУЧОСТІ, УПЕВНЕНОСТІ І цілком було усвідомлено ТОГО НА, ЩО ТИ зважився, АЛЕ ТАКЕ ТРИВАЄ ЩОДО НЕ ДОВГО (щодо решти життя) Не приховую в самому початку шляху років 5-6 назад було важко і часом "зривався" коли тільки боровся з найжахливішим для мене це солодке та інше, але вже 4 роки тому солодке, борошняне, м'ясне -було повністю виключено, приблизно 3 роки тому вже було виключено практично всі мертве і тварина, виняток лише складали -самодельний кефір, пастеризований горошок, рослинне масло, і перехід вже до повного сироденію для мене став всього лише виключенням із раціону цих трьох речей. Вобщем все перші роки для мене лише був: прогріваються двигуни і набір швидкості і щоб в один момент набравши злітну швидкість отроваться безповоротно від злітної смуги стравоманів. Звичайно все ті роки від мене зажадали часом "некотрих зусиль" -М'яке кажучи і найважче звичайно було на початку -коли тіло повністю РАБ МЕРТВІЙ ЇЖІ.

Але вже зараз моє сироїдіння не вимагає ніяких зусиль, я говорю це без будь-якої бравади, а саме, як воно є насправді.

Просто виходиш на інший рівень, адже свідомість йде паралельно з внутрішніми біохімічними процесами, адже при виведенні з тіла тих токсинів які колись думали, говорили, і просто жили замість того-що дійсно повинно було думати, говорити і жити, так ось звільнившись від цього пресингу токсинів відчуваєш те, що Навр відчувають при осовобожденіі з довічною каторги коли з тебе зняли пудові кайдани в які ти був закутий на десятиліття.

І ось тому то мені так смішно читати тих хто говорить, що я почну експериментувати з їжею зіткнувшись з неприємностями зі здоров'ям изза живої їжі, та ще додавати тваринного сміття, як наслідок подібних проблем. Та ще тих які чекають не дочекаються коли ж Ізюм загнеться і всім чесно зізнається. Мені щиро шкода цих людей. Адже не вірячи в силу живої їжі вони адже самі себе вбивають. І вже як вони себе мучать різними зривами з року в рік, просто тому, що їх маловерие або малознаніе (у кого як) і не дає їм здолати цей "відрив від злітної смуги". І замість "польоту" у них нескінченне повзання по замкнутому колу "полусироеденія з пошуками чудо-милиць" і демагогічних міркувань, як самовиправдання.

Форум syroedenie. com тому відмінний приклад читаючи особливо в останні місяці його протсо удевляешся який сенс на сайті сироїдіння мати практично антісироеднеческій форум читаючи який просто коробить від мерзоти там описуваних і видаються за сироденіе і здоровий спосіб життя, про все це поїдання сирих кроликів, свіжих риб з кишками, яєчні жовтки -белкі і інші речі не сумісні з людським здоров'ям. Ось знову дістали СОТОРОЖА ЛАБІРИНТУ з його опастность сироїдіння, і ще пишуть-навіщо потрібно сироїдіння? Якщо після нього простими пиріжками отруїтися можна. А вже як одні стравоман дають настанови іншим з сироїдіння-так це вобще цирк! Упевнений, що вся ця словоблудніческая братія як обговорювала подібну муть так і через 5 років обговорювати буде. Вобщем сайт сироедеінія з усією його "літературою" наскільки пропагує сироїдіння настільки і відвертає людей з правильного простого шляху заводячи нещасних в непрохідні нетрі рецептик-рад і заморочуючись в кінець мізки різної портіворечівой, часом висотаних з пальця інформацією. І форум того сайту лише його дзеркало, а вже як противно читати ГАННУ ("господиню" того форуму) з її нісенітницею про те, що при сироїдінні стільки енергії висвобожается, що типу не всім це треба -вобщем почитавши "ГОЛОВНУ" на тому форумі понімешь , що вона сама не сироїд і нею ніколи не була і задаешся питанням навіщо такий форум ?! КОМУ ВІН ПОТРІБЕН? УЖ НЕ підкупу ЙОГО ГОСПОДАРІВ транснаціональних ХАРЧОВІ І МЕДИЧНІ корпарации (жарт звичайно), але ж не логічність або скоріше антілогічность форуму СИРОДЕНІЕ який повністю ховає саму цю ВЕЛИКУ ІДЕЮ, я сам собі пояснити не можу.

ну даладно відволіклися від теми,

Та ще тов. Юрій спаршівает щодо вина. Звичайно шкода, що ти так не уважно читаєш мої пости, але повторюся ще й раз і додам нового. ВИНО -ЯД, ЯК І ВЕСЬ АЛКОГОЛЬ І ПРИ СИРОЕДНОМ очищених і перебудови всього ТІЛА БУДЬ АЛКОГОЛЬ ВИКЛИКАЄ НАСТІЛЬКИ СИЛЬНУ РЕАКЦІЮ ВІДТОРГНЕННЯ ОРГАНІЗМОМ І ПРИ ЦЕ ВІДЧУВАЄШ ТАКИЙ Дискомфорт, ЩО ПРОСТО ВАЖКО ОПИСАТИ, АДЖЕ САМЕ СТАН ВНУТРІШНЬОГО ФІЗИЧНОГО КОМФОРТУ І Є ОСНОВНИЙ ВІДЧУТТЯ "ЧИСТОГО" ТІЛА . І ЯКЩО ЩОСЬ "НЕ ТАК" ТО ЦЕ ВІДЧУВАЄТЬСЯ У потрійному обстреніем НА такому тлі.

І ЯКАСЬ МОРАЛЬ АНТІАЛКАГОЛЬНАЯ ТУТ ВЖЕ НЕ ДО ЧОГО ЧИСТА ФИЗИОЛОГИЯ. Хороший приклад минулий новий рік. Моїй подрузі подарувала господиня вілли (де вона працює) пляшку хорошого іспанського шампанського CAVA нічим не гірше французьких аналогів. Я відразу їй сказав, що пити його не буду, вона відповіла -Добре на новий рік я його сама вип'ю. Вобщем послухали Вовкіна звернення до Росіянам забили Кремлівські Куранти по ОРТ і відкоркували ми цей символічний напій я пригубив його (почуття були не з кращих в шлунку) Інна зделал ковток, але цього їй вистачило, щоб зрозуміти, що це пити вже неможливо, втім так і викинули так і не випиту пляшку. І адже Інна була такою пияком колись в далекому стравоманська минулому на відміну від мене. Якось стався кумедний випадок у мене з нею ще років 8 тому в ГРОДНО. Купив я якось раз пляшку якоїсь дешевої 40градусной бормотухи, але не для "внутрненнего" а для "зовнішнього" вживання для мого автомобіля в бачок омивача, адже ціна цієї спиртовмісної рідини була на порядок нижче ніж рідини для омивача скла для автомобіля в зимовий час. Так ось одного разу вранці виходячи до своєї машини я не виявив на полиці цю пляшку, потім виявилося, що за день до того Інна випила її з зайшла до нас у гості подругою! Я був здивовані -Як ПОДБНОЕ МОЖНА ПИТИ?! Адже навіть ще при стравоманів я пив а передусім вино або зрідка пиво. ОСЬ ТОБІ ЮРІЙ І ПРИКЛАД ВПЛИВУ ЖИВОЇ ЇЖІ НА ТІЛО І ЯК НАСЛІДОК І СВІДОМІСТЬ.

Щодо моря. Воду я не люблю хоча живу на море, в дитинстві ОБАЖАЮ брахтаться в водоймах, а з роками якось не тягне і все, ІННА та любителька води особливо моря.

ось здається і відповів, як міг на твої питання, хоча багато чого вже повторив у стопервий раз.

Які ще жертви на моносироеденіі? Шкіра, волосся і нігті поступово нормалізуються, зайвої ваги немає. На косметику, креми і шампуні витрачатися не треба.

Шановні дівчата я хоч і писаю стоячи, але один пост напишу (приберу якщо будуть заперечення відразу ж) я щодо ЖЕРТВ яких ця краса вимагає, так ось єдина ЖЕРТВА це знову ж МЕРТВАЯ ЇЖА (набрид я напевно вже з нею) так ось ніякої тональний крем , макіяж або навіть пластична операція не замінить краси від природи. я за ці роки зауважив у себе і у своєї подруги повністю зміна кольору шкіри у мене навіть колір волосся змінився, наче хною помив (старі так роблять щоб помолодівши) синці під очима зникли і у мене і у подруги, А у неї такі сінячіщі були кілька років тому що без тонального крему вона в "люди" не виходила все шукала яке -то супер засіб. Про те що на місці вже майже плішини у мене виросло волосся я говорив, про шкіру яка без всяких хитрих масок скрабів та іншого стала як у дитини теж говорив, а ось вчора подруга помітила, що у мене вії стали подовжити темні і завиваються до верху, я придивився в дзеркалі і сам здивувався (ось вже чого не очікував так подібного "любощів" измения!) начебто МаксФактор хто попрацював, хоч голи, ну про вугри прищі я теж писав-вугри стирчали як пеньки на обличчі особливо на носі і навколо його я років 5-7 назад намагався чистити всякими пластирами від вугрів, тощо, а потім плюнув, таже проблема з вуграми була і подруги, а ще у неї обличчя періодично покривалося червоними плямами -короче тональний крем був для неї засобом №1. тепер колір обличчя в обох приблизно такий як у модних журналах домагаються шляхом ретуші та іншими фото вивертами. хоча на всі ці измения я тільки не давно почав звертати уваги (раніше було не до того напевно) А ще волосся стали зовсім інші на дотик, хоча я тижнями голови не мою а просто сечу іноді водою і гребінцем розчісую потім цей гребінець мою ось і весь догляд за волоссям у мене. про те що дезік не користуюся теж писав. так що вся парфумерія шановні Сетра по розуму в тому що ми їмо і секрет тут один- ЖИВА ЇЖА. хоча який це секрет. ВСЕ ПОВИННО ЙТИ З ВСЕРЕДИНІ а всі ці "МАСКИ" примочки тощо дурості і марна трата часу, так само як особливі види їжі які десктать на що то певне впливають. ВСЯ ЖИВА ЇЖА нас "ПРИКРАШАЄ" краще ніж що небудь.

Re: Вплив сироїдіння і полусироеденія на свідомість людини

люди ображаються що ти не поділяєш з ними трапезу і в той же час ніхто б з тобою не розділив твої смерть і хвороби, але ж всі ці застілля і є джерела смерті і хвороб, але у людей це свято. або взяти, наприклад, поминки ЯК ЖЕ ЦЕ безглуздо ЇСТИ І пити гірку ЗА УПОКІЙ ДУШІ. Наприклад помер чоловік від раку або інфаркту-нісульта (чисто стравоманська смерть), а родичі і друзі покійного на поминках що їдять? правильно: холодець горілочку і ковбаску, тобто ВІД ЧОГО покійних і ДАВ ДУБА. ну чим люди не риби в річці яких ловить рибалка на гачок, інші риби то бачать що їх родичів один за одним тягнуть з води і тим не менш клюють на наживку на гачку і навіть після того як сривются з цього гачка все одно лізуть на нього з широко роззявленою пащею. а як же не лізти коли навколо тільки і розповідають про користь наживки на цьому гачку про її незамінності про її поживні властивості та інше в плоть до летального результату якщо з гачка наживку НЕ заглотнешь. тільки рибі безкоштовно наживку на гачку дають, а людина гроші платить за смертельну наживку йому кидатися. АДЖЕ ЧЕРЕЗ КОЖНІ 10-15 ХВИЛИН З ЕКРАНА ТЕЛЕВІЗОРА ТЕБЕ ЗАКЛИКАЮТЬ-заковтнути, заковтнути вгамувати сою ГОЛОД, не гальмувати сникерсни. ЩОДНЯ КУЛІНАРНІ программма З учас ЗІРОК ДЕ ВОНИ РАССКАЗИВАТ ПРО їх будь-яким І КОРИСНІ СТРАВИ, А МАЛИШЕВА У ПРОГРАМІ ЗДОРОВ'Я -ДА ЇЙ ТІЛЬКИ чорний кашкет ОФІЦЕРА SS не вистачало, ХОРОША Б ПАРТІЯ ДОКОТОРУ МЕНГЛЕЛЮ З Освенцемі билаби. коротше риби тут розумніші за нас -вони хоч клюють не завжди, А ЛЮДИНА З НАРОДЖЕННЯ НА ГАЧОК СМЕРТІ сидиться І ЧИ ВАРТО ЇЙ тільки смикнути волосінь І.. . . ДАК АДЖЕ ЦІЛІ ІНСТИТУТИ ЗДРАВООХРНЕНІЯ ПОКЛИКАНІ НІБИ СЛІДКУВАТИ ЗА ЗДОРОВ'Я (судячи по які двозначності їх назви) ЯК РАЗ НАЙПЕРШІ пропагандистів ЦЬОГО ГАЧКА СМЕРТІ З ЙОГО наживку І Є. І СПРОБУЙ З НЬОГО Спригніте ТЕБЕ ВІДРАЗУ ЛЕДЬ ЧИ НЕ ЗА неповноцінну людину ПРІМНІМАТЬ БУДУТЬ. КОРОЧЕ СИРОМОМНОЕД-повний АУТСАЙДЕР В БУДЬ-ЯКОМУ ЦЬОГО суспільстві людина заковтнути ПО САМУ товстої кишки ЦЕЙ ГАЧОК І ТІЛЬКИ який чекає кожного ВІДПОВІДНОГО МОМЕНТУ ДЛЯ СМЕРТІ ЇХ висмикнути В МОГИЛУ, АДЖЕ БАГАТЬОМ ЧАСТО НЕ ТАК ВЕЗЕ ЯК ТИМ ЯКИХ СМЕРТЬ підсікли і висмикнув з води ЖИТТЯ ОДРАЗУ, ВОТ И СМАТИВЕТ СМЕРТЬ ПОТИХЕНЬКУ ЇЇ спінінги РОБЛЯЧИ ВСЕ ВАЖЧІ І НЕСТРЕПІМЕЙ БОЛЮ ДЛЯ ЦИХ нещасних АДЖЕ ТАК У НИХ І ДО САМОЇ СМЕРТІ НЕ хватет УМА І СИЛИ перекусити цю волосінь АДЖЕ цю волосінь ОХОРОНЯЄ МОЗ ТАК І ПРОСТО САМО ТОВАРИСТВО З ЙОГО НАРКОММАНСКО-СУЦІДНИМІ ПОЯНТІЯМІ ПРО ВСЕ. І АДЖЕ БАГАТО ПРОСТО НЕ БАЧАТЬ ТОГО ЩО ЦЯ ЇЖА (ВСЕ ЩО ЛЮДИНА УБИВАЄ ФІЗИЧНО І ТЕРМІЧНО І ПР.) І Є НАЖИВКА НА ГАЧКУ СМЕРТІ.

ось така рибалка виходить

залишився у мене один корінець в россии всього на рік старше, без м'яса життя не уявляє -ну коротше стравоман ще той както років зо два тому по телефену з ним говорили, скаржився що розтовстів, а рік тому говорив що лежить із запаленням легенів, а ось минулим влітку не міг до нього довго додзвонитися виявилося у нього гіпертонія почалася коротше пацан 2 тижні з серцем пролежав, еслиб ви люди добрі знали яку я політоко-виховну роботу з ним веду всі ці роки -ПО-ФМ-ГУ! він просто не уявляє як чоловік без м'яса може жити, а там ще горілочка і цигарки -кароче джентельменський набір і якщо він до 40 років в ящик зіграє я не здивовані. дак ось коли його з лікарні виписали вигадаєте йому що-небудь доктора сказали -фігушкі! дали таблеток і все. Ну дак і кому він повірить? докторам говрящіх про незамінність тваринного білка і 50г в день (що якраз йому і підходить) або його старий товариш схиблений на їжі (як він думає) говорить відмовитися від того без чого для нього життя колір втратить.

відразу ж згадуються ці слова--

Сатана ж знайде обитель свою в тілі його. І плоть убитих звірів в його тілі стане його власної могилою. Бо поправді кажу вам, хто вбиває - вбиває самого себе, а хто їсть плоть убитих звірів - їсть тіла смерті. Бо в крові його кожна крапля їх крові перетворюється на отруту, в його диханні їх дихання перетворюється в сморід, в його плоті їх плоть - в гнійні рани, в його кістках їх кістки - в вапно, в його нутрощах їх нутрощі - в гниль, в його очах їх очі - в пелену, в його вухах їхні вуха - в сірчану пробку.

--ксаті нащет сірки у вухах коли зник весь тваринний білок з раціону вушної сірки стало дуже мало, а коли зник кефір сірка взагалі зникла.

а вже про сморід від стравоманів тут не раз народ писав та й я теж.

Я думаю це найперший і вбивче насильство вироблене над нами ЦЕ ПРІСАЖІВАЕНІЕ НА термооброблену ЇЖУ! Адже наші батьки люблячи нас і слухаючи мкдіцінскіе і народні забобони і починають нас годувати смертю. І це вже починається відразу після того як дитина перестала пити грудне молоко, а то й раніше. БАГАТО БАТЬКИ ЗНАЮТЬ ЯК ВАЖКО МАЛЮКА ПРИМУСИТИ Є М'ЯСНІ гидоти, АДЖЕ ПРИРОДА виступали як МОЖЕ !. А ЯК ВАЖКО ДИТИНИ ПРИМУСИТИ Є каші! І АДЖЕ насильства ДЕТОК! Звідси і всякі стимули типу сьешь катлетку а бабуся тобі Канфетка, а солодощі АДЖЕ БАГАТО БАЧИЛИ МАЛЮКІВ вимазати В ШОКОЛАДІ і це щита нормально. Адже у дитини тяга до солодкого саме тоді і розвивається, А ЦІ каші манні НЕМИСЛЕМАЯ гримуча суміш ВАРЕНИХ У МОЛОЦІ злаки! А УСІ ЦІ пастеризоване ПЮРЕ, ПОТІМ ДИТИНА ЯК НАСЛІДОК ПОЧИНАЄ хворіти на застуду І КУДИ БІЛЬШЕ ТЯЖКИМИ ХВОРОБАМИ (як наслідок цієї харчової смерті) ПОТІМ ПОЧИНАЮТЬСЯ АНТИБІОТИКИ, що добиватися ВЖЕ крихітних ОРГАНІЗМ ДО КІНЦЯ! і потім не удевітельно, що трохи підросту йому подобається смак макдональдса і іншої отрути, изза убитого імунітету він легко втягується в куріння алкоголь і наркотики. А потім батьки голову ламають як дитину відвадити Отт джанкфуда і чи сигарет, А АДЖЕ ВИННІ БАТЬКИ САМІ З ЇХ ЛЮБОВ'Ю І СТРАХОМ ЗА СВОЄ ДИТЯ (ЩОБ ДИТИНА харчуватися правильно і збалансовано) І ЗВИЧАЙНО Ж МЕДИЦИНА-УБИЙЦА! потім тільки вже поки цей дитина не подростет і не осозноет все сам вже в майже зрілому віці, а саме в зрілому возратсе тільки хавтіт сили волі і мізків все усвідомити і постаратися виправити ГРІХ БАТЬКІВ, але на жаль до цього віку диявол стравоманів вже настільки глибоко в людині, що це роблять одиниці з сотень мільйонів, і звичайно ж вийшовши з цього порочного кола пиття-їжі убіец остаешся повним аутсайдером для всіх.

P. S. хочу додати НАВЕРНО Багатопомічали ЯК ДЕТКІ ТЯГНУТЬСЯ До ЖИВИЙ ЇЖІ І БЕЗ ніякого збентеження їсти і сиро КАТРОШКУ І БУРЯК І ІНШЕ і часто БАТЬКИ виривається У НИХ ЦЕ! типу КАКА! -Не! почекай сйчас мама приготує і будеш їсти.

РІД не будь таким наївним вся ця мода тільки мода і не більше і нікому нафіг не потрібен по справжньому здорова людина, а всі ці ресторани та інше це чергова тема з викачування бабла, і мода на моложавсть придумана пластичною хірургією, адже справжній сиромоноед ЦЕ КАТАСТРОФА ДЛЯ ЕКОНОМІКИ СМЕРТІ. а всі ці західні штучки про ЗСЖ тільки відволікають людину з істинного шляху Це як всі ці екологічні магазини де продають той же хрін але тільки в профіль і вже по совешненно іншими цінами. А як безглуздо ЗВУЧИТ СЛОВО РЕСТОРАН В КОНТЕКСТІ СИРОМОНОЕДЕІЯ, ЩО ПРИЙТИ І ЗАМОВИТИ ТАМ 3 ЯБЛУКА АБО 2 банани -АБСУРД! А заборона фаст фуду в школах так адже починають годувати іншою мертвої хренью тільки з додаванням живої Мишанин, коротше просто міняються дікораціі не більш. ТОВАРИСТВО СИЛЬНО глибокий заковтнувши гачок СМЕРТІ ВІН ВЖЕ НЕ ВКІШКАХ, а в мозку. БО визнав сиромоноїдіння ЯК ЄДИНИЙ СПОСІБ ЗДОРОВОГО ЖИТТЯ, 90% ГАЛУЗЕЙ ЕКОНОМІКИ лопаються ЯК МИЛЬНА міхур І ЦЕ ЯВНО НЕ ПОТРІБНО ОСНОВНИЙ БАБЛО І можновладців. Кроче підриває ДЕРЖАВНИЙ устої. вобщем будь реалістом а все це не більше ніж черговий виток комерції.

АЛЕ для цього потрібна така потужна внутрішня флора що мені тут роки і роки потрібні. адже я тільки почав, а ще стільки років в переди. . .

Ізюм, пишуть, що навіть у стравоманів весь організм оновлюється повністю за 7 років, тобі не так вже й багато залишилося. Крімтого того, може у тебе поновлення відбувається швидше, т. К. Обмін речовин непорівнянний.

От щодо цих 7 років хотів якраз поміркувати. В принципі ця цифра взята зі стелі тому, що наприклад багато залежить від віку, статі (адже у жінок повільніше метаболічні процеси) та ін. Але тим не менш сам факт того що з роками ми повністю змінюємося на клітинному рівні, пресутствует. Цей процес невидимий наперво погляд -тіхонько одна клітина заміняться інший і таким чином через Nное кількість років ми вже перебуваємо повністю з інших клітин ніж це було в минулому. І як раз почавши харчуватися ЖИВИЙ ЇЖЕЮ і відбувається це саме якісне ПЕРЕРОДЖЕННЯ з яким я вже всім тут набрид і тому-то я і говорю що тут потрібні РОКИ І РОКИ і чим старша людина тим більше йому цих років треба для повного переродження тому то я радий за молодих людей тут присутніх, адже літньому вже ніколи не добитися такого переродження, як це може здолати молодий організм (звичайно в ідеалі з народження так треба) це як би ВОРОТА переродження які з роками закриваються і я думаю що в свої 30 років встиг протиснутися через ці самі вже почали закриватися ворота. Якщо "ГОЛОДАЛЬЩІКІ" говорять про очищення через голодування і у них ці "чистки" нескінченні (РІД хороший приклад 20 річного "хожднеія по голодовок" з сумнівними результами в кінці) то при сироедніі це ПЕРЕРОДЖЕННЯ в першу чергу і ОЧИЩЕННЯ вже йде само собою, а потім просто відпадає як мета-адже ЯКИЙ СЕНС чИСТИТИ ЧИСТЕ ?? !!

да так ось навіть прийняти ці 7 років за основу то мені навіть до цієї цифри далеко адже з моїх 5 років ЗСЖ перші 3 підготовка (не беремо до уваги) останні 2 з хвостиком року ПОВНОГО сироїдіння і з них перший рік був "САЛАТІКОВИЙ" і тільки з зими цього року я харчуюся МОНО. так що мені ще БАГАТО років до цього повного переродження.

Я думаю що більшість процесів, що відбуваються всередині нас приховано не тільки від нас же самих, але і від всіх професорів з їх хитрою апаратурою ось в тій статті яку ми поставили на головної сторінки нашого сайту вчений чесно це визнає, але багато розумники цього визнати не хочуть і пишуть свої маревні висновки у вигляді доведеності теорій (вище наведена стаття цьому приклад) все я думаю дуже просто, якщо ти вторгаешся в живе то воно моментально гине або змінюється до НЕ впізнаваності ось подібний Езотопний метод тому приклад, якщо його застосувати навіть в масштабі однієї живої клітини вона адже мутувати в кращому випадку почне адже ти ж сам там резюме написав про згубність радіації тим самим перчеркнув тобою ж виставлену Сатью -НУ НЕ АБСУРД ЧИ А! АБО таже ФЛОРА ВСЕРЕДИНІ НАС ЩО МОЖЕ ТІЛЬКИ ЖИТИ ПОКИ В ШЛУНОК НЕ залізли зі скальпелем і скребком ЩОБ ЇЇ ЗВІДТИ НАБРАТИ ДЛЯ АНАЛІЗУ, ОСЬ ЦЕ ТО ВСЕ І Є Таїнство ЖИТТЯ яке нічим не виміряти і не в які таблиці не впихнути. еслиб люди розгадали це Таїнство то стали б самі напевно богами творять життя, а так люди поки тільки добре навчилися її знищувати і в першу чергу в самих собі, наприклад так легко білок денатурировать -хоп і в одну секунду це не білок, а набір амінокислот а ось спробуй сам з цих кислот життя збери та потім щоб це життя в точності себе сама відтворювала на протязі мільйонів років.

А тобі якісь цифри і табличні дані потрібні постійно. або той же фотосинтез зі школи ми знаємо, що фотосинтез ето освіту органічних речовин при момощью вуглекислоти і сонячного світла. ну дак ніхто поки з цих еллементов житті не зделал ні в Оксфорді НІ В Кембриджі й МИТХТ але ж наумнічалі тонни праць, розігнали купи теорій а такого простого не можуть, стверджуючи що все з'явилося самособой на землі у всій своїй різноманітності і складності тим неменш навіть просто живої клітини самі здолати не можуть, а тільки глумляться над справами рук ТВОРЦЯ (генна інженерія наприклад) Так що ти завжди будеш забивати голову чиїмись ідіотськими теоріями поки будеш шукати відповіді на питання на які тобі відповість тільки сам ТВОРЕЦЬ. я особисто поки не чув щоб хтось отримав від НЬОГО відповідь.

Періодичні кризи і як з ними боротися

Тема хороша тільки НЕ ВАРТО З кризами боротися -це трохи нелогічно, це як боротися з дощем або вітром. Коротше їх треба переживати, і я думаю кризи будуть безпосередньо залежати з тими курсами лікувань які люди проходили коли-небудь. Адже все це медичне лікування є ніщо інше як втоптування в нас глибше всіх болячок і плюс медікометов до складу яких дуже часто входять солі важких металів які як відомо з організму не виводяться, хоча я впевнений що виводяться. ТАК іпрочіх жахів крім цих солей повно заноситься в нас сучасною медициною.

Останні дні Інна переживає подібний криз який я пережив приблизно місяць тому: дуже сильна слабкість і чувст, як ніби після сильної п'янки. Вобщем інтокіскація власними отрутами, напевно ще один пласт токсинів і всякого бруду розкрився. Вчора ввечері мені здається цей криз досяг максимуму коли у неї не було сил навіть ВСАТ з ліжка. Та й удень вона з небажанням вчора їздила на коротку автопрогулянку. Я особисто дуже радий такій справі бо саме за сильними обстреніем йдуть такі ж сильні поліпшення, а у неї цих обстреніем давно не було. Адже у мене саме після останнього потужного кризу (який я вже описував) йде дуже помітні поліпшення. Вобщем тіло "видирається" на нову сходинку.

Вобщем ми з Інною настільки в принципі різні: стать, вік (я на 8лет старше), ставлення до фіз навантажень, харчові звички (колись) і тд і тп. АЛЕ ПРОТЕ організми ТО ОДНАКОВІ БО МИ ВСЕ (люди на землі) зделать З ОДНІЄЇ ПЛОТІ І КРОВІ. І МОЇ СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА переродження МОГО ОРГАНІЗМУ І ІННЕНОГО ТІЛЬКИ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВИЩЕСКАЗАНОГО. І якими противними МЕНІ ЧИТАТИ ВСЮ ЦЮ ТУПО ниючі брат ПРО ТЕ, ЩО У ВСІХ ВСЕ ІНДИВІДУАЛЬНО, БРЕД ПРО ІНДИВІДУАЛЬНУ ДИЕТУ, ПРО ТЕ ЩО КОМУ ТО СИРОЇДІННЯ ПІД ХОДИТЬ А КОМУ ТО НІ, А ВЖЕ ПРО ТЕ ЩО ХТОСЬ НЕ МОЖЕ ФІЗИЧНО ЖИТИ БЕЗ тваринного БЕЛКА ТАК ЦЕ вобще. . . Вобщем маловіри НЕ розуміють простої РЕЧЕЙ АБО НЕ хоча ЗРОЗУМІТИ. ТАК ЩЕ НОРМАЛЬНІ ТРУДНОЩІ ПЕРЕХОДУ ПРИЙМАЮТЬ ЗА ЦЮ САМУ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ ЯКА НІБИ ВИМАГАЄ ЦІЙ трупних МАСИ І БЕЗ ЯКОЇ ІМ НІБИТО НЕ ЖИТИ. А ВЖЕ ЯК смішно читати ЇХ "розгін" ТЕОРІЙ ПОЧИНАЮЧИ ВІД - "ЧОГО ЖИТИ всерівно помремо" ЗАКІНЧУЮЧИ СКЛАДНИМИ ЕДВІПОЗОобразнимі рассуждалкамі про околловсяческіх матерії -і читаєш і думаєш -кому він намагається довести? і сховав за все самомму собі виправдати своє маловір'я і безвольність. Ну та це тільки окрема лічнсть, як приклад тих хто подібним прилюдно займається.

Тов. Ізюм, ти таки мав рацію, коли попереджав мене про найсильніших і тривалих кризах. Зараз у мене як раз такий криз - страшно болить права нога, особливо стегновий суглоб і коліно. Вчора не могла рушити, а сегоднянемного легше, сяк-так плазую по квартирі, але знову мерзну, значить насувається новий криз. Ось як за мене взялася

природа! Я дуже цьому рада, тільки трохи засмучена, що треба лежати в ліжку --це я дуже не люблю. А взагалі про кризах тут дуже мало пишуть, таке враження, що їх просто ні в кого не буває! А адже це дуже важлива інформація для новачків!

Невже це правда мало !!!!! да я вже весь списався Про ЦІЙ довбаний ЗЛАМІ-перебудову всього ТІЛА. Звичайно коли тут ОЛЕНА або Фреш і їм подібні сиромонеди-трехнеделькі все одами сиромоноїдіння обписують, а трохи по "старше" новачки типу Подорожнього і Гілки вобще пишуть, що типу мол-"фізіологія тут всього 10% все інше псіхолігія" -короче одні новачки подаківают зовсім "молодим". Вобщем писати то тут нікому про конкретну справу все тільки вправляються в словоблуддя, а як справа до справи дійде по кущах розбіжаться (не всі але 98% точно). Он Валд вже перед банальною застудою пасив питаючи рада начсет відварів лікувальних. Ось тому то я і баню особливо балакучих не поділили товаришів теоретиків "сиромоношуменов» не менше, ніж відвертих вурдалков (ТУТ ВІД НИХ вже й слід прохолов).

Так ось те, що з вами зараз почалося це перші кроки будуть пізніше і не один раз. Я ще раз вам кажу, що ви не уявляєте во, що вплуталися і ви думаєте я просто так сказав, щось "якщо ви зумієте прожити живим 2 роки то в платиновий список потрапите", який спеціально для вас відкритий і буде ". І до жаль ви мене погано або неуважно читали де описував наприклад такий криз коли я встати 2-3 дня не міг при кожному русі біль внизу хребта. і ЦЕ бУЛО МАЙЖЕ ПІСЛЯ РОКУ 100% та інші ягідки, а про Іннну, про місяці болю у костях у неї про те, що вона від різкого нападу головного болю мало не кончіалсь та й ще стільки всього було і навіть зовсім не давно. А вже того ж поту так з мене 3-4 місяці скільки виходило і це теж описано неодноразово. дак мені всього 30 було коли я почав і ніколи хронікою ніякий не страждає і по стравоманська поняттям кабаном здоровим був, а Інні вобще 23 було коли перехід справжній почався -і такі проблемми! а тут людині за 60 з зі страшним наслідком стравоманів ДІАБЕТ! вобщем як я і говорив у вас буде шанс ще 5 разів "охолонути" від вашої ейфорії.

Хоча я думаю еслиб існувала в Нобелівська премія в цій справі то через пару років сиромоноїдіння ви б її заслужили, а не те що якийсь там Ізюмівська платиновий список.

Я прекрасно вас розумію, що вам саме здоров'я треба, що за великим рахунком у нас крім нас самих нічого немає, все інше це міражі які просто втрачають будь-який сенс без нас самих. Але мало пишуть і тому що "молоді" і тому що тут, як я вже говорив новоявлений сироїди-базіки, що вони можуть розповісти? коли у них досвіду цій справі не більше ніж у вас. І всетаки ви не занете у що вплуталися, але краще не пишіть мені пости доводять протилежне зараз, а краще через 2 роки. Поки що це буде порожньою балаканиною яка на цьому форумі не в пошані. А поки я розумію, що у вас руки чешуться тут писати щось. Ну а якщо і богу душу віддасте то за таку справу не шкода. Мені пару раз дуже погано було і я теж так думав - "ну помру ну і фіг з ним зате знаю за що помер". І ось найцікавіше що саме криз доходячи до свого аппогея коли кажется- "все, кінець з'їжджаю" після цього тіло виходило на новий рівень у всіх відносинах. У мене таких потужних моменту було 2: перший раз коли рухатися не міг (хоча в житті проблем з позвочніком не було), а другий буквально 2 місяці назад, коли 2. 5года 100% сироїдіння за плечима і потужний набір маси і сили минулого літа коли здавалося, що все переродився (але я розумів, що це тільки лише перша серйозно "відлига") і ось цей останній раз у мене така дика слабкість була що ні їсти, ні ходити не міг і в один з цих днів сеча такого кольору стала просто не людська (я вже писав про це) але цей останній криз був настільки потужний і швидкий що я був украй здивовані. Хоча може подібних кризів було ще пару але пригадати не можу поки (значить не Шипко сильні були раз забув)

так що Нісела25 "напишете гоп коли перестрибніть", а для цього "стрибка" навіть 2 роки не термін, але через 2 роки по крайнього заходу ви почнете розуміти, що таке є це справжнісіньке сироїдіння (я сам як не дивно тільки недавно трохи почав розуміти це)

На рахунок інних криз я вже писав не раз, ось ще один момент згадав. Приблизно півтора роки тому у неї зуби всі стали дуже хворобливі тому вона абсолютно не могла їсти твердої їжі типу проростків і тд, але з часом все нормалізувалося якось непомітно протягом приблизно року.

Ось ще про свій один цікавий момент хочу розповісти. Приблизно півтора роки тому у мене з'явилася така тупа-ниючий біль в області живота і виявлялася вона під час сидіння мого за кермом, вобщем коштувало мені тільки пробути за кермом більше 15 хв як це неприємне відчуття починалося і тривало весь час поїздки біль не сильна але тим Проте досить неприємна, і важко визначна толі це самі кишки толі м'язи живота і нило нило і так протягом майже року. І ось приблизно 3месяца тому ця тупа біль досягла свого аппогея і навіть почала відчуватися навіть коли я поза бублика автомобіля. І тільки потім зникла. І ось уже 2. 5 місяці як її немає, навіть просидівши за кермом не одну годину.

Отакі от епізоди з цього самого переродження. Дак адже я ніколи в житті не мав проблем зі шлунком. Вобщем ще раз повоторю Навр що перехід на повне сироїдіння це не фунт ізюму і займає роки адаптації (адже ці роки адоптації і є переродження) І починаєш стикатися з такими проблемами яких ніколи начебто не мав, звичайно слабовільному маловіри в цей процес не варто і вплутуватися. Тому що тут роки і роки потрібні роки переходу на повне сироїдіння, а потім роки перебудови організму під час цього самого 100% сироеднія. І проблем не уникнути, навіть якщо здолати перехід суперплавним вже плавнів ніж у мене навряд чи можна придумати -три року зайняв тільки шлях до чистого сироеднію.

А ще на рахунок мого страшного кризу з хребтом. Адже років чотири тому відмовившись повністю від різних гидот так культивованих псевдо ЗОЖем типу: мюслі, геркулесу, чорного хліба з цельнозапеченнимі зернами я буквально за лічені тижні відчув немислеммое полегшення болю в суглобах після тренніровок (я писав про це в своєму мемуарах) І вже приблизно через рік вже навіть перестав використовувати пояс штангіста, і думав що все позаду, але я навіть і припустити не міг що зі мноей спиною через 3 роки трапиться (я про цей півтора річної давності криз) маловіри б сказав - "ну все скінчився запас мікроеллементов і тіло почало розсипатися ". І почав би є гидоти нібито багаті цими самими мікроеллемнтамі та іншої хренью так пропагованої докторами-вбивцями. І зделать Б НЕМИСЛЕММУЮ ПОМИЛКУ! (Як багато хто і робить стикаючись з проблемами в перехід починаючи "шукати і застосовувати милиці"). Вобщем той спинний криз пройшов досить швидко і я знову почав тренніроваться на повну котушку. І вже десь наприкінці минулого літа була ще одна проблема зі спиною але вже не з самим хребтом, а десь поруч, що щось клацнуло і я не міг приблизно тиждень піднімати пристойних ваг через болі в спині, але вже десь з боці від хребта. Але потім знову все стало на місце і я так само продовжую зніматься на повну і ніяких поясів не використовуючи та й навіщо вони мені !?

Я думаю, що це переродження досить проблематична річ саме тим, що тіло повністю змінюватися проте продовжуючи жити, це так само як якщо б треба було повністю знести будинок і побудувати заново і тим не менш продовжуючи в ньому жити і звичайно навіть якщо ви жили в дірявому халупі і ось вирішили побудувати добротний котедж на його місці і тим не менше діватися нікуди і продовжуючи жити на місці будівництва. То в момент коли халупа вже майже розвалилася, а стіни котеджу тільки зводяться вам би здалося, що краще б халупа ніж взагалі руїни і якісь нові незрозумілі стіни, особливо коли сусіди живуть в подібних "недожіліщах" над вами будуть знущатися запевняючи, що котедж ваш це дурість тому, що всі жили в хатинах і живуть і житимуть беконца латаючи діряві дахи прогнилі підлоги такими ж гнилими матеріалами. Адже і не вставити потужну двері в стару раму яка в свою чергу вставлена ??в ледве тримається стіну, тому то ті сусіди і використовують картонні муляжі вважаючи це за ремонт дверей. Вобщем еслиб справа йшла про стріотельстве то звичайно тут все наочно, а коли мова йде про нас самих і про те що в нас же самих відбувається і приховано від нас, та ще навколо нас суцільна намерни дезінформація і обман щодо всього цього то тут ще все " смішніше ", ніж в цій алегорії.

Скільки води п'є сиромоноед?

Деякі форумчани прийняли моє висловлювання про те, що я мало п'ю води в спеку, а в решту часу не пью її вобще як заклик до зменшення споживання води. Невкоем РАЗІ Я не пропагує ОБМЕЖЕННЯ СПОЖИВАННЯ ВОДИ. скоріше навпаки я тільки ЗА. І я особисто сам не розумію сухі голодвкі -адже коли організм очищається від шлаків йому потрібна велика кількість води для виведення всього бруду з сечею і потом. І до теперішнього часу мені ніхто не пояснив переваги цієї системи голодування. Тільки якщо захочете пояснити те Обьясняю сам механізм цього типу очищення, А не посилатися просто на чиїсь імена (типу ось система Пупкін, а ось ДУПКІНА) і тим самим уникаючи суті справи. Наприклад у СТРАВОМАНА изза мертвяцой їжі порушуються обмінні процеси, звідси як наслідок велика потребеленія рідини, тому то стільки людей при собі завжди мають пляшечку з водою соком і тд і тп. До речі багато штучні напої тільки ще більше викликають спрагу ПЕПСІ спрайт і багато інших отруйні напої, а деякі ще й діють як деуретікі типу -Чай, КАВА Іпр. тоесть зневоднюють організм створюючи велике навантаження ниркам. А З ЖИВИМИ ПРОДУКТАМИ ми споживаємо ЖИВУ ВОДУ, ТУ З ЯКОЇ ДО 90% І СКЛАДАЮТЬСЯ БАГАТО ЖИВІ ПРОДУКТИ, А В ДЕЯКИХ АДЖЕ ВОДА СКЛАДАЄ ЩЕ ВЕЛИКУ ЧАСТИНА

Ну що, я дивлюся мій питання залишилося без відповіді Про «Переваги» сухого голодування, тільки ось в особистій бесіді один товариш проводив подібний захід висловив дивовижну по дурості теорію нібито пояснює ці самі переваги: ??№1ето при сухій голодвке швидше згорає жир, ще більш нелепеая №2ето то, щов природі тваринам доводиться переносити посухи і нашим людським предкам теж доводилося відчувати голод-посуху. І ці чинники нібито пояснюють близькість сухого голодування до реальної ситауции. У природі-цілком можливо, навіть може і в чому то логічно еслиб не одне АЛЕ, що перетворює всю цю теорію в акт саморуйнування. Наприклад жир людини (саме жирова тканина є аккумулятром води для організму) нарощені на термообработанной їжі плюс хімічні добавки, різні консерванти, медикаменти всіх видів і тд і тп. НУ І ЗВИЧАЙНО ТВАРИННИЙ БІЛОК (включаючи блискавки продукти звичайно) ВСІХ ВИДІВ І ТИПІВ ОБРОБКИ! Кроче сучасна людина це ходяча звалище хімічних відходів. І ЯК РАЗ НАШ ЖИР Є І МУСОРОСБРНІКОМ ОРГАНИЗМА. Адже навіть найкорисніша вещ як звичайна картопля при смаженні перетворюється в концероген, я вже не кажу про все вище перераховане. Ось тому то СТРАВОМАНА і мучить спрага і п'є постійно, вода єдиний спосіб хоч якось позбавлятися від хім. сміття через піт і сечу. І ось коли подібна блюдоманщіцкая субстанція намагається взятися за розум і починає голодування ОН ПРИПИНЯЄ ПИТИ ВОДУ в той час коли активізується очістетельние процеси організму, нирки починаю посилено працювати (хто пройшов глодовкі знає як в певний мо мент начінаеш часто бігати в туалет по малій нужді), коли організм починає піднімати позбавлятися від пластів біосміття навалені за десятиліття його отруєння і лежачого тихо мирно до настання години X і ось як яК РАЗ кОЛИ ЦЕЙ ЧАС X НАСТУПАЄ, кОЛИ ВОДА, яК ЗАСІБ ВИВЕДЕННЯ ЦИХ ВІДХОДІВ АРХІ НЕОБХІДНА оРГАНІЗМУ, їЇ НЕ ДАЮТЬ вобще -НУ ХІБА ЦЕ НЕ ІДІОТИЗМ А !! ??. Інша справа якщо організм чистий від цього сміття цевілізованного способу життя і харчування, як в природі у тварин або у наших предки (якщо звичайно вони були Сироїд) при подібній посухи використовується ЧИСТА волога організму - ЖИВА ВОДА з водою отруєною концерагенамі нічого спільного не має. Я вже наводив приклад того що у сирода якщо припинити їсти в екстреному випадку інфекційної тривоги або ще чогось подібного, моментально вкючаются мощенйшій механізм захисту в той час як у СТРАВОМАНА починається жахлива інтоксикація НА ВЛАСНІ ЯДАМИ І ТІЛЬКИ ПОТІМ ПОЧИНАЄ ЩО ТО включає (і то не завжди).

Я думаю що я переконливо описав свою точку зору ТІЛЬКИ ЦЕ НЕ ТЕОРІЇ ЦЕ МІЙ ОСОБИСТИЙ ДОСВІД. і все про що я пишу пройшло через моє тіло. думаю моєму товаришеві що щось проясниться в цьому питанні

Друзі!

Мені цікава тема паразитів в тілі людини. Якось не можу нічого путнього в інеті знайти, може хто підкаже посилання?

Izym, ви писали про те, що у вас був лямбліоз печінки. Чи не могли б ви розповісти докладніше?

всім удачі!

Я думаю відкривши цю тему її можна і закрити тільки тому що ПОВНЕ СИРОЇДІННЯ А ЩЕ луше сиромоноїдіння ПОВНІСТЮ ВИДАЛЯЄ У НАС БУДЬ-ЯКУ ҐРУНТ ДЛЯ ПАРАЗИТІВ І ВОНИ ГРУБО КАЖУЧИ дохнуть У НАС З ГОЛОДУ, АДЖЕ ВСІ ПАРАЗИТИ В НАШОМУ ТІЛІ ІМНЕННО ПРАЗІТІРУЮТ НА МЕРТВІЙ ЇЖІ ТА ЇЇ відкладень в ОРГАНІЗМІ, не хочу заглиблюватися в весь цей механізм можете статті пошукати в інеті (ксати знайдете тягніть сюди),

а лямбліоз печінки, як і грижа пахова у мене були в 7-10 років і є наслідок самогубного невігластва моїх батьків з любові до мене годували мене СМЕРТЮ. Адже дитиною я був просто закормелнним усіма ці КатлетА сосисками, ковбасами, всім вполть до чорної ікри, та ще й все було "високо якісне", ТАК ЩО СИРОМОНОЕДУ ПРОСТО НЕРОЗУМНО какихто ПАРАЗИТІВ БОЯТЬСЯ, А ШВИДШЕ НАВПАКИ паразитів РАДІТИ ТРЕБА ТАК ЯК РОБЛЯТЬ ТІЛО ще сильніше (адже саме для цього вони і були придумані ТВОРЦЕМ як санітари тіла від смертоносного сміття) НУ Вобщем щО дЛЯ СТРАВОМАНА СМЕРТЬ для сироїдів БЛАГО.

якщо хто і подумає що мій пост це дурна самоувенность то тільки стравоман сироїд то це давно знає.

Організм поступово очищується. . . а з ним і смакові сосочки. . це такі клітини на мові, які відчувають смак (солодкий, сол, Горького і тд). . . тому він і загострюється. . . відповідно і запах теж. . . тому як в носі нюхові клітини теж очищаються. . вощем бум потім як звірятка. . . Зі звірячою чуттям, зором, слухом та іншими талантами.

повністю з тобою згоден СТАЛКЕР тільки смакові відчуття і всі інші набагато глибше зав'язані, ніж тільки самі рецептори безпосередньо. коротше це настільки цікавий процес і особено коли все це змінюється в тобі самому, тільки шкода що потім до всього нового звикаєш і вже относишся до цього як звичайного року два назад я просто Фігел від усього цього отоді б мені було чим Поділлі бо все було ново і свіжо, а зараз як то звик і вже в цьому плані таких яскравих вражень вже немає.

саме враження від різниці двох станів

ну це як коли років 12 тому я першу в своєму житті БМВ520 купив то шкодував що коли то вмирати треба буде, що нехай мене в ній і ховають, так мені в ній класно було, а через рік вона мені вже жигулем здавалася.

пам'ятайте я описував коли різко у мене пробило слух то в пробках спав бо кожен шум будив і тд і тп.

У мене поки чітко виражено тільки одне дивне зміна. У мене змінився ритм життя. Я раніше не міг очі раніше 9 ранку продерти без наруги над собою, а тепер я встаю в 6-7 ранку з радістю. А довше 8 навіть у вихідні не сплю. . .

Таже СИТУАЦІЯ І У МЕНЕ. я чомусь тільки думав що це у мене пов'язано з тим що у мене в моторхоума скляні стелю над спальнею і саме тому з першим світлом і прокидаюся, напевно ти теж подібну спальню имееш, а ще зараз ночами у нас вже до +8 градусів і в моторхоума до ранку стільки ж (хоча у мене потужне газове опалення встановлено, але я намерни не включаю його) так ось без проблем вилазіш в чому мати народила зпід ковдри і ніяких неприємних відчуттів холоду. хоча колись в стравоманська минулому такий колотун чуствовал вилазячи вранці з-під ковдри навіть коли в квартирі не нижче + 18 було.

Я хочу розповісти про загоєнні ран у моєї подруги ще місяць тому хвалився про супершвидкості загоєння ран у мене і що Інні в цьому плані м'яко кажучи-похвалитися нічим. Так ось вже Є ЧИМ! два тижні тому вона послизнулася на сходах і впавши зачепилася об гострий кут, внизу ноги зірвала шкіру майже до кістки шрам був около5 сантиметрів в довжину. Я її поросят нічим не обробляти рану (типу спирту або йоду), так що вона просто потримала недовго вату поки кров не перестала текти (ксати кров дуже швидко зупинилася) а потім приліпила просто звичайний пластир (щоб про рану джинси не бруднити зсередини). і ось ніяких гниття через дві недля залишився просто шрам. не знаю як для кого а для неї це ЧУДОскорость, та ще без ніякого гною який зазвичай накопичується під запеченою кіркою.

Мая 2009 | Постскриптум


Августа 2008 | Вересень 2008 | Жовтня 2008 | грудня 2008 | січня 2009 | Народився 2800 (потім, як все, грам 200 втратив в перший тиждень). | січня 2009 | лютого 2009 | Мая 2009 | Мая 2009 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати