Головна

Мая 2009

З приводу самого Ізюма. . . хто бачив, на останніх фотографіях він якось різко постарів чи що. . . руки сильно здулися, на шкірі з'явилися моторошні розтяжки, що говорить про нестачу еластичності шкіри. Також продовжує лисіти і виглядає ця година, на мій погляд, набагато старше за свій вік.

У Никона великий прищ на підборідді. . . Я, наприклад, у своїх знайомих «стравоманська» дітей зроду прищів не бачила. . .

Загалом, поки так і немає жодного підтвердження, що теорія сироїдіння працює насправді, але люди, незважаючи на серйозне погіршення здоров'я як зачаровані продовжують вірити в диво і смиренно чекати. Особиста справа кожного, звичайно. Головне, щоб це не коштувало їм життя.

Сироїд 5 місяців.

А я ж спеціально зняв крупним планом Никона з прищем на підборідді, щоб потім ці фоти були ілюстрації до моїх наступним описами того, що відбувалося з кіндерів за цей час в цілому. І в принципі я і очікував, що якесь нещасне створіння, у якого так і не вистачило духу перейти-таки по дорослому на сироїдіння, буде тикати в цей прищ як в жахливі наслідки сироїдіння.

У Никона великий прищ на підборідді. . . Я, наприклад, у своїх знайомих «стравоманська» дітей зроду прищів не бачила. . .

Я теж не бачив жодного прища на ідеальній дитячій шкірі, зате я бачив алергічні висипання на все тіло і обличчя від падла, антибіотиків і особливо від щеплень, зате я бачив у маленьких діток нескінченно роздратовану краснющую шкіру і нескінченні присипки і крему, якими неосвічені батьки намагаються з цим боротися, коротше, все те, чого Никон не пережив і навряд чи коли з подібним зіткнеться.

Тепер про мої розтяжках. На вовкулаку вже якось раз влаштували ганебні Обсуждалка моїх розтяжок, прищиків і зморшок на попі і ін. І, звичайно, те, що я скоро скінчуся повністю без Бе12, питання тільки часу. Так от саме ці розтяжки з'явилися в ті часи, коли я падло їв, свято вірячи в те, що це «здорове» і «повноцінне» харчування для кача (розтяжки ці маю з 17 років). Ех, якщо б я тоді, в роки моєї трупоедской юності, знав те, що зараз знаю. До речі, де учасники тих обсуждалок?

Авторка цього поста про «недоведеності користі» і «шкідливості» сироїдіння - хороший, вірніше, наочний приклад типового учасника того вовкулак-шоу (не дарма я її писанину сюди виволік). Спочатку вона підганяла різний харчової сміття під своє «сироїдіння», типу вина, чаю, сухофруктів, квашень-солінь, меду, спецій і, прости Господи, навіть оцту! Вважаючи, звичайно, все це «сироеднимі продуктами». Потім йде у неї «висер» протягом декількох місяців на сторінках того форуму і потім страшне розчарування і, звичайно, тут вже і Никон зі своїм прищем на бороді, і Ізюм старий, лисуватий і всихають, і матуся тов. Спринтера, котра переживає потужний криз, коротше, все в хід піде, аби хоч якось самовиправдатися.

І скільки подібної шушера там вже пройшли шлях від езотеричного марення з переходом на солнцееденіе, з викладанням фотографій кристалів і графіків, які доводять шкоду моноеденія і користь рецептик, з розповідями про довгі роки їх повного сироїдіння, і потім просто зникали, встигаючи іноді, правда, оголосити , що їх сироїдіння закінчилося.

До речі, прищ той протримався всього пару днів і зник, залишивши легке червона плямка, був той прищ найпотужнішим прищем на обличчі Никона з моменту народження (тому і був відображений). Ще один подібний прищик був на плечі.

Сьогоднішній полуденок тов. Никона

А горе-ССИроедка, та нехай далі чекає нових вад на никонівському шкірі, як з'являться нові, я обов'язково викладу, і себе улюбленого, здихає, старіючого, лисіючого і всихаючого теж, звичайно, виставлю, зрозуміло, в максимальному для форумного сторінки дозволі. Адже це їй в пошарпану гавноедскую калошу перетворюватися. Хоча, думаю, що навіть для такої тупої гавноедінкі, якій вона поки є, дороги назад немає, адже навіть харчуючись тим лайном, що вона вважала «сироїдінням», для неї це було величезним кроком вперед, і дуже скоро вона зрозуміє, що те, на що вона повернулася з таким полегшенням, є дійсно справжня отрута, і буде знову чесати свою тупу голівоньку, розуміючи, що вона накоїла, і знову почне потихеньку виходити з цього лайна, але вже на цей раз тихесенько так, без особливої ??радісною істерії і всіх цих дневничков та іншої тупий форумною балаканини.

До речі, щодо моєї облисілої на сирій голови. Якраз таки на здоровому і збалансованому харчуванні до 30 років я був уже полулисой, і доводилося голитися повністю налисо, щоб не ходити з комічною плішшю.

Ось фота буквально 6-річної давності, коли Ізюм був ще молодий і пухнастий і тільки-тільки починав знущатися над власним тілом, привчаючи його до живої їжі, такої шкідливої ??і користь від якої так ніким поки і не доведена, адже правда, Косичка, а ? (Окуляри свої -1 діоптрії я тоді намагався знімати, коли фоткалсі).

Інтересно, що зараз ця нещасна молодичка скаже щодо теперішніх стараго і плешіваго діда Ізюма?

Упевнений, що вона вже сама розуміє, наскільки тупо облажалася, написавши подібну хрень на вовкулаків.

лютого 2009 | Мая 2009


Июля 2008 | Августа 2008 | Августа 2008 | Августа 2008 | Вересень 2008 | Жовтня 2008 | грудня 2008 | січня 2009 | Народився 2800 (потім, як все, грам 200 втратив в перший тиждень). | січня 2009 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати