Головна

ХТО ТИ, ЛЮДИНА?

  1. Всеїдний людина?
  2. Глава У. НІЖ ЖИВИЙ ЛЮДИНА?
  3. Якщо мова йде про людину, то чи не здається вам, що це дуже дивна людина?
  4. Навіщо гельмінтів людина?
  5. ХТО ТИ, ЛЮДИНА?
  6. Може, постукав до них або заглянув снігова людина? Або він і є - дух смерті? .. 1 сторінка

u Хто тебе створив і навіщо?

u Хто і навіщо створив цей Всесвіт?

u Які закони пов'язують тебе з оточуючими людьми і навколишнім світом?

u Чому ти хворієш?

u Що таке БО-ЛЕ-ЗНЬ?

u Як зробити так, щоб взагалі ніколи не хворіти?

u Що таке абсолютне здоров'я і як його досягти, щоб прожити довге і щасливе життя?

Ці та багато інших питань хвилювали мене з раннього дитинства. Сказати, що я в дитинстві часто хворів - це не сказати нічого. Я буквально жив в лікарні. Багато разів я був на межі життя і смерті, коли температура піднімалася до сорока градусів, і кров починала згортатися. Лікарям дивом вдавалося мене врятувати, але чим більша кількість ліків я вживав, тим гірше ставало моє здоров'я.

Але одного разу, моїй мамі порекомендували сходити разом зі мною до однієї ясновидиці, народної цілительки. Після кількох сеансів у цієї жінки я просто перестав хворіти. Ті знання, які я отримав від цієї жінки, перевернули моє життя з голови на ноги.

У десять років я прочитав всі книги, які були у цій цілительки. Але на цьому я не зупинився: магія, езотерика, релігія, філософія, психологія, парапсихологія, окультні науки, східна філософія - це все я почав з величезною швидкістю вбирати в себе, годувати свій мозок, розвивати свою свідомість і свій творчий хист.

Я зрозумів ще будучи дитиною, що єдине, що є цінним в цьому світі - це знання, це практичне знання, яке перетворює людину на чарівника. Коли все, чого ти хочеш - швидко здійснюється.

Я знаю точно на своєму досвіді, що коли ти отримуєш справжнє, практичне знання, то ти просто перестаєш хворіти. Ти починаєш розуміти закони цього світу, жити по ним, перестаєш порушувати «правила дорожнього руху» і всі неприємності і нещастя зникають з твого життя назавжди.

Біоенергетика, ясновидіння, езотерика, парапсихологія і практичне цілительство - це те, до чого мене тягнуло з дитинства, але тому що у мене не було практичних напрацювань в цій галузі, то я поставив перед собою мету - досконало освоїти всі ці науки і розвинути в собі екстрасенсорні здібності.

Мета була дуже чітку і конкретну - знайти практичну систему швидкого і повного відновлення здоров'я, навчившись якій, людина не повинна взагалі ніколи і нічим хворіти.

Я багато їздив, навчався у кращих езотериків-практиків, ясновидців, народних цілителів. Жив в Індії, вивчав аюрведу, Східну філософію, практикував містичну йогу. Потім я повернувся на свою батьківщину і почав вести прийом, проводити семінари, заняття.

На сьогоднішній день моя система оздоровлення перевірена на великій кількості людей. Вона дозволяє людині дуже швидко позбавлятися практично від усіх захворювань, в тому числі невиліковних сучасною медициною. При цьому швидкість одужання пацієнтів просто приголомшлива, що було неодноразово підтверджено не тільки відмінним самопочуттям пацієнтів, а також висновками різних лікарів.

На сьогоднішній день моя система оздоровлення перевірена на великій кількості людей. Вона дозволяє людині дуже швидко позбавлятися практично від усіх захворювань, в тому числі невиліковних сучасною медициною. При цьому швидкість одужання пацієнтів просто приголомшлива, що було неодноразово підтверджено не тільки відмінним самопочуттям пацієнтів, а також висновками різних лікарів.

Кожен день я проводжу свої семінари, навчальні курси по різних містах і країнах. На моєму сайті peichev.com Ви можете подивитися графік моїх найближчих семінарів, прийшовши на які, ви гарантовано позбавитеся від болів в тілі, усуньте причини своїх захворювань.

Також я проводжу навчальні курси через інтернет. Створена мною «Міжнародна Академія Цілителів», випустила понад 5000 цілителів, людей, які стали професіоналами в області відновлення здоров'я.

Моя стратегія - не лікувати, а вчити людину. Всі шукають чарівну таблетку, але брати відповідальність за свої думки і вчинки люди не хочуть, тому й хворіють. Проблема багатьох цілителів в тому, що вони проводять над людиною якісь обряди і ритуали, але свідомість людини не змінюють знанням і розумінням. Людина на час одужує, а цілитель починає хворіти, за те, що порушив Божественний план. Хвороба - це любов Бога до людини, не можна позбавляти людину цієї любові і милості Творця. Потрібно людини вчити, любити і допомогти йому повернути собі початковий Божественний образ, закладений Творцем, відповідно до Божественного плану.

Моя методика не заснована на сліпій вірі. Тільки практичні дії дають видимий результат. Інформація не працює, Вам потрібна покрокова система. Дотримуючись алгоритму, розробленої мною системи швидкого відновлення здоров'я, Ви отримуєте гарантований результат. І не важливо, чи вірите ви в мене і мою систему, чи ні. Якщо Ви виконуєте рекомендації і йдете по системі, ви повністю одужує, всі ваші захворювання безслідно зникають, навіть найскладніші і невиліковні сучасною наукою і медициною.

Побічно дія навчання по моїй системі - це Ви купуєте знову, втрачені раніше Вами здібності, закладені в Вас спочатку Великим Творцем: ясновидіння, проникання в бачення суті речей, відчуття єдності з усім світом, усвідомлення природи буття, володіння розумом, почуттями, бачення того, що таке душа, відчуття і бачення душ в інших людях, входження в будь-які стани і переживання: кохання, блаженства, щастя, єдності, радості і безмежного блаженства від сповнюється Вас благодаті, любов всіх оточуючих до Вас, постійне перебування в стані вібрації любові і здоров'я .

А також найголовніше, Ваша частотна вібрація змінюється до досконалого рівня, коли хвороби просто не може бути за визначенням, адже на частоті Бога хвороб не буває. Ви починаєте працювати як досконалий камертон, звучати як настроєний інструмент, у якого всі струни (чакри) дійсно звучать, а не випромінюють жалюгідна подоба музики.

Ви погодитеся напевно, що все в цьому світі є енергія і вібрація. Хіба не так? Вібрація любові має свою частоту, вібрація смерті - свою. У здоров'я своя вібрація, у хвороби своя. На сьогоднішній день створено безліч приладів, які діагностують стан вібрацій людини і точно по цих вібрацій визначають всі хвороби людини до найдрібніших подробиць. У плоть до того, в якому органі живуть які паразитують мікроорганізми і які захворювання вони викликають.

Я багато разів проводив досліди з лікарями на хворих людях, і сьогодні веду наукову роботу з вченими, найвидатнішими лікарями світового рівня і ввергає їх в повний шок своїми відкриттями і технологіями, в сфері зміни людиною вібрацій свого тіла. Найболючіші люди за кілька годин стають абсолютно здорові, потрапляючи в моє вібраційне поле і самі починають вібрувати на нових частотах. При цьому не тільки медичні прилади показують повне зцілення людини, але і сама людина відчуває себе абсолютно здоровим, повним енергії і життєвих сил. На очах він молодіє на кілька років, це звучить як фантастика, але це факт! Пояснення дуже просте - змінилася частота тонких тіл, змінилося тіло фізичне, стало здоровим.

Задумайтесь прямо зараз, на якій частоті ви зараз вібріруете? Яку енергію Ви приймаєте і транслює в навколишній простір? Чи відповідає Ваша частота, частоті Бога? Вам добре від самого себе кожну мить Вашого життя? Або Ви вібрує на частоті страхів, занепокоєнь, роздумів про свою хворобу і підсвідомого страху смерті, який впроваджується на підкірку людини, коли лікар виносить йому вирок - діагноз.

Прямо зараз, з перших сторінок своєї книги, я рішуче закликаю Вас постійно усвідомлювати, на якій частоті Ви вібріруете кожен момент свого життя. Починайте, на скільки у Вас це виходить, входити в особливі стану вашої душі, коли Ваше тіло починає наповнюватися теплом, здоров'ям, радістю, перебудовуючи на духовні канали.

Якщо Ви готові відправитися в подорож за втраченим здоров'ям і скарбами своєї душі, то продовжуйте далі читати цю книгу, а також серії моїх нових книг, в яких я докладно описую таємниці свідомості, таємниці душі, закони світів невловимих, і нашу роль у Всесвіті, на сцені Большого театру гри, під назвою Життя!


ПЕРЕДМОВА

Дана книга є практичним посібником для надання допомоги собі і оточуючим людям. Тут зібрані тільки практичні напрацювання в області енергоінформаційного терапії, ознайомившись з якими, ви поглянете по-новому на причини виникнення різних захворювань, і зможете протягом короткого часу вирішити свої проблеми зі здоров'ям, а також допомогти своїм близьким.

В основу книги покладено розширення розуміння навколишнього світу, вивчення механізмів виникнення захворювань, дослідницька діяльність у вивченні біопольових структур людини, філософське осмислення світу, а також мої практичні напрацювання в області енергоінформаційного діагностики та терапії.

Дана книга має потужний цілющим впливом при контакті з людським тілом, з водою, а також з іншими об'єктами. Це дивна властивість було виявлено в ході досліджень на різних діагностичних приладах: апарат Кірліан, різних біорезонансних діагностиках, гемосканування і ін.

Досить прикласти книгу до тіла на кілька хвилин, як тут же, біополе людини починає швидко збільшуватися в розмірі, відкриваються енергетичні центри і канали, з'являється сила, гнучкість в тілі, включається процес відновлення організму.

Якщо поставити склянку з водою на книгу, на 1-2 хвилини, а потім дати випити цю воду пацієнтові, то вже через 10-15 хвилин його кров стає рідкою, насиченої киснем, кров'яні тільця - еритроцити, розклеюються і починають текти вільно, доставляючи кисень і поживні речовини до всіх клітин організму.

Пояснюються ці унікальні властивості книги просто, дана книга має дуже потужним біополем. Візьміть маятник або рамку, і за допомогою радіестезіі перевірте самі.

Кожен предмет в просторі несе в собі інформацію, а також випромінює енергію. Читаючи будь-яку книгу, Ви на інформаційному рівні стикаєтеся з автором, починається енергоінформаційний обмін. Просто читаючи цю книгу, Ви вже починаєте одужувати і отримуєте величезний заряд енергії.

Якщо Ви не полінуйтеся і проведете повне обстеження свого здоров'я до і після прочитання цієї книги, то Ви будете дуже сильно здивовані, наскільки покращилися показники Вашого здоров'я.

Але найголовніше - це відкласти зміст даної книги у себе в голові, прийняти інформацію на рівні свідомості, а не тільки постійно носити цю книгу у внутрішній кишені піджака.

Багатовимірного МОДЕЛЬ ЛЮДИНИ | ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ МЕДИЦИНИ АБО ЧОМУ ЛІКАРІ ЖИВУТЬ НА 15-20 РОКІВ МЕНШЕ?


Триєдність ІНФОРМАЦІЇ ЕНЕРГІЇ І МАТЕРИИ | ЩО ТАКЕ БО-ЛЕ-ЗНЬ? | Багатовимірного МОДЕЛЬ ЛЮДИНИ | ЦЕНТРИ ПСИХИЧЕСКОЙ ЕНЕРГІЇ | ДІАГНОСТИКА ЕНЕРГЕТИЧНИХ ЦЕНТРІВ | Якщо у людини сексуальний центр відкритий спереду і ззаду, то безпліддя не може бути за визначенням! | Свадхістана - як енергетичний центр, який досі живить меридіани нирок, репродуктивну систему, повинен бути відкритий постійно. | ВНУТРІШНІЙ АСПЕКТ: любов, милосердя. | Поганих людей не буває, бувають недолюблені. | Як дізнатися, людина живе душею або розумом? |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати