Головна

Що це за ступені і як проходить навчання?

  1. Вибір попередньої щаблі
  2. Для студентів спеціальності «Маркетинг» першого ступеня освіти (заочна форма навчання
  3. До 8 вересня в Тольяттинском Краєзнавчому музеї (б-р Леніна, 22) буде проходити фотовиставка «Мені подобається Тольятті» - це підсумок однойменного з конкурсу і проекту.
  4. Дуть проходити вибори.
  5. Ідеальний вольтметр тоді коли через него не проходити струм
  6. Коли корисно навчання?

Ми працюємо одночасно на всіх рівнях:

1. Робота з душею, поява надлюдських, що дозволяють людині психічної і духовною силою зі швидкістю думки прибирати будь-які проблеми в тілі, як у себе, так і інших людей.

2. Спеціальні дихальні комплекси на основі таємних йогических практик, використовуючи які, навіть найскладніший людина, якій вже неможливо допомогти, швидко відновлюється. Весь секрет у тому, що ці вправи дають відразу людині величезний заряд життєвої сили, «прани» і пробудження всіх психічних центрів. Будь-яке захворювання швидко йде без сліду, нез'ясовним науці та медицині чином за кілька днів, максимум - кількох тижнів.

3. Відновлення водного балансу організму. Вживання спеціальної «правильної» води, яка відновлює генну структуру клітини. Вода - це магнітна плівка. Де взяти таку воду і як навчитися самому її створювати Ви можете дізнатися на моїх навчальних курсах в інтернет і на живих семінарах.

4. У чистому тілі хвороб не буває. Тільки уявіть: у Вас ідеально чистий кишечник, без калових каменів, завалів, паразитів. Далі Ви займаєтеся очищенням печінки і жовчного міхура від найпростіших (практично у всіх людей в печінці живуть найпростіші, в тій або іншій кількості) і токсинів. Потім Ви очищаєте нирки, лімфатичну систему, легені, шкіру. Коли Ви очистили всі видільні системи - Ви позбулися бруду в тілі і від своїх захворювань. Цим ми займаємося в Академії Цілителів.

5. Як правильно харчуватися, щоб ніколи не хворіти. Ви все дізнаєтеся про харчування. Я даю на своїх семінарах величезна кількість матеріалу по правильному харчуванню при різних проблемах зі здоров'я. Якщо Ви здорові - можете є все, що завгодно, але якщо є проблеми, то тут необхідна допомога фахівця.

6. І найголовніше - коли Ви пройдете навчання в Міжнародній Академії Цілителів, Ви самі повністю відновите своє здоров'я і станете справжнім фахівцем в області відновлення здоров'я. У народі таких людей називають цілителями, від слова «цілий».

Список моїх навчальних курсів:

1. Академія Цілителів - 2х місячний курс через інтернет (Ви навчаєтеся, не виходячи з дому - онлайн). Я відповідаю на всі Ваші питання, даю Вам покрокову систему, алгоритм. Ви отримуєте на кожному занятті домашнє завдання, виконуєте його і пишіть, який отримали результат. Заняття проходять 3 рази на тиждень протягом 2-х місяців.

1й місяць - це повне відновлення Вашого здоров'я і базові навички цілительства.

2й місяць - це навчання нової, затребувану професію, фахівця в області відновлення здоров'я, цілителя, вчителі. Людину, яка дає людям результат, а не порожню теорію. Ви починаєте працювати з іншими людьми, просто передаючи їм ті знання, які отримуєте в Академії Цілителів і напрацьовуєте свій професійний досвід.

На сьогоднішній день ніхто не працює з людиною на всіх рівнях одночасно, а Ви зможете цьому навчитися.

celitel2.com - Сайт Академії Цілителів. На ньому Ви знайдете докладну інформацію про те, коли починається найближчий набір. Місія Академії - створити справжніх професіоналів своєї справи і навчити весь світ тим знанням, які дозволять людині бути завжди здоровим і гармонійним.

2. Також я проводжу дуже багато живих семінарів, навчальних курсів в різних містах і країнах. Більше 150 000 чоловік вже пройшли навчання, відвідали мої семінари і отримали результати.

3. На моєму сайті peichev.com Ви знайдете дату і місце проведення мого найближчого семінару, відвідавши який, Ви вже на ньому отримаєте свій бажаний результат, велика кількість практичних навичок, здібностей і знань.

4. Також на моєму сайті Ви знайдете величезну кількість цінної інформації, а написавши листа на пошту, яка вказана на сайті, Ви отримаєте відповідь на своє особисте питання і дізнаєтеся як швидко вирішити саме Вашу проблему. Пишіть, і Вам дадуть відповідь.

"Просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам" (Мф. 7: 7)

ДЛЯ НОТАТОК

Я - це судина. Чим я буду його наповнювати? | Багатовимірного МОДЕЛЬ ЛЮДИНИ


ЗВ'ЯЗОК ДИАБЕТА з целіакію | Ще однією важливою причиною виникнення цукрового діабету є сильна прихильність до матеріальних речей. | ЯК ЗАПИСУВАТИ НА ВОДУ ПРАВИЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ? | Позитивні і негативні якості енергетичних центрів. | Негативні якості енергетичних центрів | Що таке силові і духовні канали? | Практика відключення від силових каналів і перехід на духовні. | Практика допомогою іншої душі. | Чудеса зцілення. | ЯКИМ МІСЦЕМ грішити - ТИМ І хворієш! |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати