Головна

Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму.

  1. Благословен єси, Господи, / навчи мене заповітів Твоїх.
  2. Благословен єси, Господи, навчи мене заповітів Твоїх.
  3. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  4. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  5. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  6. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  7. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.

Тропар: Распростертима дланьма на хресті, / отеческаго виконав єси благовоління, благий Ісусове, всіляка .// Темже переможну пісню Тобі вси напуваємо.

Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму.

Тропар: Зтрахом до Тебе, яко рабиня, смерть / повели приступити Владиці живота, // тою подає нам безкінечності живіт і воскресіння.

Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас.

Слава, і нині: Звоего прийнявши Содетель, бо сам захотів, / від безсеменнаго Твого лона, паче розуму втілюєшся, Чистий, // тварюк востаннє явилася єси, Володарка.

Канон Тріоді (про блудного сина), глас 8:

Приспів: Помилуй мя, Боже, помилуй мя.

Тропар: Воспріемше теплими сльозами, блудного голос, / Тебе Отця всіх і Богу припадаємо, взиваючи: / яко згрішили від Тебе удалівшеся, і блуду работавше, // прийми наше покаяння.

Приспів: Помилуй мя, Боже, помилуй мя.

Тропар: ЦАрськ преобідев благородіє, / еже дарував єси мені, мене заради Слові, Людина бивий: / люте засудили угодити свиней, гріховним смаком, // але пощади ма Спасе, милосердям Твоїм.

Приспів: Помилуй мя, Боже, помилуй мя.

Тропар: На коліну падающа ма, / якоже первее блудного Владико Господи, / Ти притік прийми, і рукама обсяг, / подай мені образи Твого спасіння, / замість найманця Человеколюбче, // паки Твого сина створюючи.

І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас.


На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє. | | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | | Слава Отцю і Сину і Святому Духу. | | | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати