Головна

Христос воскрес із мертвих, / смертю смерть подолав

  1. " Кожна тварина і людина, померлі природною смертю, вмирають від неповноцінного харчування, тобто від дефіциту поживних речовин ".
  2. А що діти стали спільниками тіла та крови, то й Він став учасником їхнім, щоб смертю знищити того, хто має владу смерти, тобто диявола ... »(Євреїв 2:14).
  3. Акт 8 - Смерть Христа
  4. Акт 9 - Смерть Ірода
  5. Близько тепер переді мною зловісна смерть, недалеко!
  6. НЕДІЛЯ І СМЕРТЬ БУХГАЛТЕРА АВЕР'ЯНОВА

Ієрей: Слава Святій, і Єдиносутність, і Животворящої, і Нероздільній Трійці завжди, нині, і повсякчас, і на віки віків.

Хор: Аминь.

Священнослужителі біля вівтаря[1]:

Христос воскрес із мертвих, / смертю смерть подолав // і тим, що в гробах, життя дарував. (Двічі)

На третій раз до середини:

Христос воскрес із мертвих, / смертю смерть подолав

Хор: Ітим, що в гробах, життя дарував.

Псалом 103, Предначінательний:

Хор: Благослові, душе моя, Господа. / Благословен єси, Господи. / Господи, Боже мій, Стане великий єси зело. / Благословен єси, Господи. / Вся премудрістю сотворив єси. / Слава Тобі, Господи, Який створив вся.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу, і нині і повсякчас, і на віки віків. Аминь.

Аллілуіа, алилуя, алилуя, слава Тобі Боже. (Тричі)

Велика єктенія:

Диякон: МІром Господу помолимось.

Хор: ГОспода, помилуй.

Диякон: ПроЗа мир із неба і спасіння душ наших, Господу помолимось.

Омир у всьому світі, добрий стан святих Божих Церков і з'єднання всіх, Господу помолимось.

О За святий храм цей і з вірою, благоговінням і страхом Божим входять во_нь, Господу помолимось.

Овеликому Пана і отця нашого святійшого Патріарха Кирила, І про Пана нашому, Високопреосвященнійший Митрополит (або: архієпископа, або: преосвященнішого єпископа ім'ярек), чесне пресвітерство, вo Христі дияконство, за ввесь причет і людех, Господу помолимось.

ОБогохранимої країні нашій, властех та воїнство ея, Господу помолимось.

О граді сем (або про весі цього), Всяке місто, країні і вірою живуть в них, Господу помолимось.

О поліття, за врожай плодів земних і временех мирних, Господу помолимось.

О За плаваючих, подорожуючих, недужих, страждаючих, полонених і за спасіння їх. Господу помолимось.

О Щоб визволитися нам від усякої скорби, гніву й нужди, Господу помолимось.

Заступі, спаси, помилуй і охорони нас, Боже, Твоєю благодаттю.

Пресвятую, Пречисту, Преблагословенну, славну Владичицю нашу Богородицю і Приснодіву Марію, з усіма святими пом'янувши, самі себе і один одного, і все життя наше Христу Богові віддаймо.

Хор: ТТобі, Господи.

Ієрей: Бо Тобі належить усяка слава честь і поклоніння, Отцю і Сину і Святому Духу, нині і повсякчас, і на віки віків.

Хор: Аминь.

Блажен муж:

Хор: Бспоруджений чоловік, іже НЕ иде на раду нечестивих.

Аллілуіа, алилуя, алилуя.

Ядо звістку Господь шлях праведних, і путь нечестивих загине.

Аллілуіа, алилуя, алилуя.

Работайте Господеві зі страхом і радуйтеся Йому з трепетом.

Аллілуіа, алилуя, алилуя.

Бспоруджений вси ж має надію Нань.

Аллілуіа, алилуя, алилуя.

Воскресні, Господи, спаси мене, Боже мій.

Аллілуіа, алилуя, алилуя.

Господне є порятунок, і на людех Твоїх благословення Твоє.

Аллілуіа, алилуя, алилуя.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу.

Аллілуіа, алилуя, алилуя.

Инині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Аллілуіа, алилуя, алилуя.

Аллілуіа, алилуя, алилуя, слава Тобі Боже. (Тричі)

Єктенія мала:

Диякон: Паки і ще в мирі Господу помолимось.

Хор: ГОспода, помилуй.

Диякон: Заступі, спаси, помилуй і охорони нас, Боже, Твоєю благодаттю.

Хор: ГОспода, помилуй.

Диякон: Пресвятую, Пречисту, Преблагословенну, славну Владичицю нашу Богородицю і Приснодіву Марію, з усіма святими пом'янувши, самі себе і один одного, і все життя наше Христу Богові віддаймо.

Хор: ТТобі, Господи.

Ієрей: Бо Твоя держава, і Твоє є Царство, і сила, і слава, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків.

Хор: Аминь.

Господи, взиваю, глас 3:

Хор: ГОспода, взиваю до Тебе, вислухай мене. / Почуй мене, Господи. / Господи, взиваю до Тебе, вислухай мене: / вислухай голос благання мого, / внегда воззваті ми до Тебе .// Почуй мене, Господи.

Да виправиться молитва моя, / як кадило перед Тобою, / здійманням рук моїх / - жертва вечірня .// Почуй мене, Господи.

читець: Недільні стихири, глас 3:

Три теорії лірики


І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | | Слава Отцю і Сину і Святому Духу. | | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Ієрей: Від Луки Святого Євангелія читання. | Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати