Головна

Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму.

  1. Благословен єси, Господи, / навчи мене заповітів Твоїх.
  2. Благословен єси, Господи, навчи мене заповітів Твоїх.
  3. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  4. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  5. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  6. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  7. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.

Тропар: Пастиря вівцям Великого і Господа, / іудеї древом хресним умертвіша: / але Тієї як овець, мертвих, що в пеклі погребенния, // держави смертної визволи.

Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму.

Тропар: ДоРест Твоїм мир Благовіст, / і звістивши полоненим, Спасе мій, залишення, / державу імущаго осоромив еси, Христе: // нага, обніщавша показавий Божественним повстання Твоїм.

Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас.

Слава, і нині: ПРошен вірно просять, Всепетая, не погорди: / але прийми, і ця доношай Сина Твого, Пречиста, / Богу Єдиному Благодійника, // Тобі бо Предстательніцу стяжахом.

Канон Богородиці, глас 1:

Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас.

Тропар: Веселятся небесні сили зряще Тебе: / радіють з ними чоловіків зборів: / Різдвом бо Твоїм совокупішася, Діво Богородице, // еже гідно славимо.

Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас.

Тропар: Да двіжатся всі народи человечест і думки, / знайшлась на похвалу людського востаннє добрива, / Діва належить Яві прославляючи, // вірою Тоя співаючих чудеса.

Канон Тріоді перший (про багатого і Лазаря), глас 8:

Приспів: Помилуй мя, Боже, помилуй мя.

Тропар: На Авраамове недрех, Лазаря багатий егда узре, / у світлі і славі веселящася, / отче, взиваше, Аврааме, помилуй мя // в полум'ї осужденнаго, і мовою люте пламенуема.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу.


| | | | | | Ієрей: Від Івана Святого Євангелія читання. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати