Головна

Читець: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

  1. Амінь.
  2. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  3. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  4. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  5. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  6. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  7. І нині і повсякчас, і на віки віків.

Псалом 103:

Благослові, душе моя, Господа. Господи, Боже мій, Стане великий єси зело. У сповідання і в велелепоту зодягнулися єси. Ковдри світлом, яко ризою, простіраяй небо, яко шкіру. Покриваяй водами превиспренняя Своя, полагаяй облаки на сходження Своє, ходячи на крил вітряну. Чинить Ангели Своя духи і слуги Своя полум'я вогненне. Основаяй землю на тверді ея, що не схилиться на віки віків. Безодня, яко риза, вбрання ея, на горах стануть води, від заборони Твого побегнут, від гуркоту грому Твого тікають. Сходять гори і сходять поля в місце, еже заснував єси їм. Межа поклав єси, eгоже не минуться, нижче звернуться покриттям землю. Посилаєш джерела в дебрех, посеред гір пройдуть води. Напаяти вся звірі сельния, чекають онагри в спрагу свою. На тих птиці небесні прівітают, від середовища камения дадят глас. Напаяяй гори від превиспренніх Своїх, від плоду чинів Твоїх насититься земля. Прозябаяй траву худобою, і траву на службу людиною, вапна хліб від землі. І вино веселить серце людини, умастіті особі єлеєм, і хліб серце людини зміцнить. Наситяться древа польська, кедр Ліванстіі, ихже єси насадив. Тамо птиці вогнездятся, еродіево житло проводом ними. Гори високі Олену, камінь притулок Заєць. Створили є місяць за часів, сонце позна захід свій. Поклав єси темряву, і бисть ніч, що в ній пройдуть вси звірі дібровний. Звірина рикающіі, восхітіті і взискаті від Бога своєї поживи. Засяяло сонце і собрашася і в ложах своїх ляжуть. Вийде на працю свою і на роблення своє до вечора. Яко величні діла Твої, Господи, вся премудрістю сотворив єси, наповнилася земля тварі Твоєї. Це море велике й просторе, тамо гади, імже несть числа, тваринна мала з великими, тамо кораблі преплавают, змій цей, eгоже створив єси ругатся eму. Вся до Тебе сподіваються, дати їжу їм на благо час. Що дала Тобі їм зберуть, відкривши Тобі руку всіляка здійсняться доброти, отвращшу ж Тобі особі, возмятутся, от'імеші дух їх, і зникнуть, і в порох свій повернуться. Послеші Духа Твого, і створяться, і обновіші поверхню землі. Буди слава Господня навіки, втішатися буде Господь про делех Своїх, споглядаєш на землю, і чинить ю трястися, прікасаяйся горах, і димлять. Заспіваю Господеві в животі моєму, співаю для Бога мого, аж поки єсмь, та насолода Йому бесіда моя, я ж веселяться Господі. Нехай згинуть грішники від землі, і беззаконніци, якоже не бити їм. Благослови, душе моя, Господа.

Читець: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Читець: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.


На 8. Вірш: З глибини взиваю до Тебе, Господи, // Господи, почуй голос мій. | | | | | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | | Читець: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Читець: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Читець: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати