Головна

Ієрей: Від Марка Святого Євангелія читання.

  1. Благословимо Отця і Сина і Святого Духа Господа.
  2. Благословимо Отця і Сина і Святого Духа Господа.
  3. Благословимо Отця і Сина і Святого Духа Господа.
  4. Благословимо Отця і Сина і Святого Духа Господа.
  5. Благословимо Отця, і Сина, і Святого Духа, Господа.
  6. Ієрей: Благословен Бог наш завжди, нині і повсякчас, і на віки віків.
  7. Ієрей: Благословен Бог наш завжди, нині і повсякчас, і на віки віків.

Хор: Злава, Тобі, Господи, слава Тобі.

Диякон: Вонмем.

(Євангеліє недільний 3-е, Мк., Зач. 71 :)

Ієрей: Під час воно воскрес Ісус зранку, в першу суботу, явися перш Марії Магдалини, з неяже ізгна сім бісів. Вона ж шедши звести з Ним колишнім, які сумували та плакали. І вони, почувши, яко живий є, і видно бисть з неї, чи не яша віри. За цих же двема від них грядущема явився инем чином, ідущема на село. І та що йшов возвестіста іншим: і ні тема віри яша. Подальші ж возлежащим їм едіномунадесяте явився, і будеш проклинати неверствію їх і жестосердію, яко бачили Його вставши НЕ яша віри. І рече їм: Ідіть у світ весь, проповідуйте Євангеліє всьому створінню. Іже віру візьме і хреститься, врятований буде, а хто не мати віри, засуджений буде. Знамення ж вірували ця підуть: у Ім'я Моє біси іжденут; мови возглаголют нові; змія обурив; аще і що смертне іспіют, не шкодить їх; на недужния руки покладуть, і здоровому будуть. Господь же убо, по глаголаніі Його до них, вознісся на небо, і сів праворуч Бога. Вони ж вийшовши проповедаша усюди, Господу поспешствующу і слово утвержающу наслідків знаменьмі. Амінь.

Хор: Злава, Тобі, Господи, слава Тобі.

Недільна пісня по Євангелії, глас 6:

Воскресеніе Христове бачивши, / поклонімось Святому Господу Ісусу, / єдиного безгрішного, / Хресту Твоєму поклоняємось, Христе, / і святе Воскресіння Твоє оспівуємо і славимо: / Бо Ти Бог наш, / крім Тебе іншого не знаємо, / ім'я Твоє іменуємо. / Прийдіть, усі вірні, / поклонімось Святому Христовому Воскресінню: / ось бо прийшла через Хрестом радість всьому світу. / Повсякчас благословляючи Господа, / співаємо Воскресіння Його: / бо, перетерпівши розп'яття, // смертю смерть зруйнував. (Тричі)

Псалом 50:

Читець: ПОмілія мене, Боже, з великої милості Твоєї, і з великого милосердя Твого прости провини мої. Найпаче обмий мене від беззаконня мого, і від гріха мого очисти мене. Бо беззаконня моє я знаю і гріх мій повсякчас переді мною. Тобі Єдиному згрішив, і лукаве перед Тобою вчинив, яко в словах Твоїх і переможеш, коли будеш судити Ті. Це бо в беззаконнях я зачатий і в гріхах породила мене мати моя. Це бо істину полюбив єси, невідоме й таємне мудрости Твоєї явив Ти мені. Окропи мене иссопом, і очищуся, обмий мене, і стану біліший від снігу. Дай мені почути радість і веселість, зрадіють кості смиренних. Відверни лице Твоє від гріхів моїх, і всі беззаконня мої очисти. Серце чисте утвори в мені, Боже, і духа праведного віднови в нутрі моєму. Чи не відкинь мене від лиця Твого і Духа Твого Святого не відніми від мене. Верни мені радість спасіння Твого і духом Владична утверди мене. Навчу беззаконним дороги Твоїх, і нечестиві навернуться до Тебе. Визволи мене від вини кривавої, Боже, Боже спасіння мого, і язик мій правді Твоїй. Господи, губи мої відкрий, і уста мої сповістять хвалу Твою. Бо, якби Ти жертви забажав, дав би убо, всеспалення Ти не бажаєш. Жертва Богові дух розтрощений, серцем скорботним і смиренним Бог не скине. Догоджай, Господи, благоволінням Твоїм Сіон, і нехай здвигнуться стіни єрусалимські, тоді миле жертву правди, приношення і всепалення: тоді покладуть на вівтар Твій тельців.

Глас 6:

Хор: Слава Отцю і Сину і Святому Духу./ Молітвамі апостолів, / Милостивий, очисти // численні гріхи наших.

І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь./ Молітвамі Богородиці, / Милостивий, очисти // численні гріхи наших.

ПОмілія мене, Боже, / по великій милості Твоїй, / і з великого милосердя Твого // прости провини мої.

Стихира недільна, глас 6:

Воскрес Ісус із гробу, / якоже проректи, / подав нам життя вічне // і велику милість.

Диякон: Зпаси, Боже, люди Твоя і благослови насліддя Твоє, відвідай світ Твій милістю і щедротами, ріг піднесеться християн православних і пошли на ни милості Твоя богатия, молитвами всепречістия Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, силою Чесного і Животворчого Хреста, заступництвом чесних Небесних Сил безплотних , Чесного, славного пророка, Предтечі і Хрестителя Іоанна, святих славних і всехвальних Апостол, іже во святих отців наших і вселенських великих учителів і святителів, Василія Великого, Григорія Богослова і Івана Золотоустого, святого отця нашого Миколая, архієпископа Мірлікійскаго, чудотворця, святих рівноапостольних Мефодія і Кирила, учителів словенських, святих рівноапостольних великого князя Володимира і великої княгині Ольги, іже во святих отців наших всієї Росії чудотворців, Михайла, Петра, Алексія, Іони, Филипа та Єрмогена, святих, славних і добропобідних мучеників, преподобних і богоносних отців наших, святих і праведних богоотців Іоакима і Анни (І святого ім'ярек, його ж є храм і його ж є день), І всіх святих. Молимо Тебе, Многомилостивий Господи, почуй нас, грішних, що моляться Тобі, і помилуй нас.

Хор: ГОспода, помилуй. (12 разів)

Ієрей: Милістю і щедротами і людяністю єдинородного Сина Твого, що з Ним благословен єси, з Пресвятим, і Благим, і животворящим твоїм Духом, нині і повсякчас, і на віки віків.

Хор: Аминь.

канон:

Пісня 1:

Канон Пасхи, глас 1:

хор:

Ірмос: Воскресіння день, / просвітимось, людие. / Великдень, Господня Пасха: / від смерті бо до життя, / і від землі до небес, / Христос Бог нас превед, // переможну співаємо.(Двічі)

І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі.


На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє. | На 4. Вірш: Від варти ранковий до нощи, від варти ранковий, // хай надіється Ізраїль на Господа. | | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | | Слава Отцю і Сину і Святому Духу. | | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | | |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати