Головна

Ієрей: Слава Тобі, Христе Боже, уповання наше, слава Тобі.

  1. Духовенство: Величаємо Тебе, Жіводавче Христі, / нас заради в пекло зійшов // і з Собою вся воскресівшаго.
  2. Духовенство: Величаємо Тебе, / Жіводавче Христі, / і шануємо Хрест Твій святий, / імже нас спас // від роботи вражія.
  3. Духовенство: Пресвята Тройце, Боже наш, слава Тобі.
  4. Ієрей: Благословен Бог наш завжди, нині і повсякчас, і на віки віків.
  5. Ієрей: Благословен Бог наш завжди, нині і повсякчас, і на віки віків.
  6. Ієрей: Благословен Бог наш завжди, нині і повсякчас, і на віки віків.
  7. Ієрей: Благословен Бог наш завжди, нині і повсякчас, і на віки віків.

Хор: Слава, і нині. ГОспода, помилуй.(Тричі) Благослові.


відпуст:

Ієрей: що воскрес і мертвих, Христос, істинний Бог наш ...

многоліття:

Хор: Велікаго Пана і Отця нашого Кирила, / Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі, / і Пана нашого (Високо-) Преосвященнейшаго (ім'ярек), / (архі) єпископа (митрополита (титул)), / богохранимої країну нашу Російську, / настоятеля, братію і прихожан храму святого цього / і вся православних християн, // Господи, збережи їх на многая літа.


[1] Суствует традиція на недільному всеношній співати тільки перший антифон 4 гласу:

Степенна, глас 4:

1 Антифон:

Хор: Прот юності моєї / мнози борють ма пристрасті, / але Сам мя заступи // і спаси, Спасе мій.

Ненавідящіі Сіону, / осоромимо від Господа, / яко трава бо вогнем // будете ізсохше.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Святим Духом / всяка душа живиться, / і чистотою підноситься, // світлішає Тройческім єдністю, священнотайне.

[2] Найчастіше співається в скороченні.

[3] Може петься інакше: Слава: Хвали, душе, моя, Господа ... І нині: Єдинородний Сину ...

[4] За служебнику цей діалог вимовляється не привселюдно біля вівтаря під час співу аллилуариев, але також поширена практика проголошення цього діалогу возгласно після аллилуариев.

[5] Горе = до Гірського, духовному, вгору

Ієрей: З миром вийдімо.


Ієрей: Благослови Царство Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. | Блаженні голодні та спрагнені правди, бо вони наситяться. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу. | Ієрей: Мир всім. | Ієрей: Мир всім. | Ієрей: Мир всім. | Ієрей: Горе [5] піднесімо серця. | Ієрей: І хай будуть милості великого Бога і Спаса нашого Ісуса Христа нехай буде з усіма вами. | Ієрей: Мир всім. | Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати