загрузка...
загрузка...
На головну

Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | І нині і повсякчас, і на віки віків. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Ієрей: Слава Тобі, що показав нам світло. | Ієрей: Мир всім. |

Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

1. Амінь.
  2. Духовенство: Пресвята Тройце, Боже наш, слава Тобі.
  3. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  4. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  5. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  6. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  7. І нині і повсякчас, і на віки віків.

Аллілуіа, алилуя, алилуя, слава Тобі Боже. (Тричі)

ГОспода, помилуй. (Тричі)

Тропар недільний, глас 6:

Ангельскія Сили на гробі Твоїм, / і стрегущіі омертвеша; / і стояше Марія у гробі, / шукаючи Пречистого Тіла Твого. / Полонив єси ад, що не іскусівся від нього; / сере єси Діву, даруючи живіт .// що воскрес із мертвих, Господи, слава Тобі.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу.

Тропар свята, глас 4:

Різдво Твоє, Богородице Діво, / радість звести всій вселенній: / з Тебе бо засяяло Сонце Правди, Христос Бог наш, / і, зруйнувавши клятву, дав благословення, // і, скасувавши смерть, дарував нам життя вічне.

І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Что Тебе назвемо, про Благодатна? Небо, яко засяяла єси Сонце Правди. Рай, яко прозябла єси колір нетління Діву, яко стояла також єси нетлінна. Чисту Матір, яко мала єси на святих Твоїх обіймах Сина, всіх Бога. Того молі спастися душам нашим.

Стопи моя направи за словом Твоїм, і нехай не володіє мною всяке беззаконня. Визволи мене від наклепів людські, і буду дотримуватися заповідей Твоїх. Обличчя Своє просвіти на раба Твого і навчи мене заповітів Твоїх.

Да сповняться уста моя хвали Твоєї, Господи, яко щоб я оспівував славу Твою, весь день велич Твою.

Трисвяте. Пресвятая Трійці ... Протче наш ...

Ієрей: Бо Твоє є Царство і сила і слава Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків.

Читець: Аминь.

Кондак недільний, глас 6:

Жівоначальною долоні / померлих від похмурих Удол, / Жізнодавец воскресивши всіх Христос Бог, / воскресіння подамо людського роду: / є бо всіх Спаситель, // Воскресіння і Живіт, і Бог усіх.

ГОспода, помилуй. (40 разів)

Іж на будь-який час і на будь-який час, на небесах і на землі, поклоняємося і славимий, Христе Боже, довготерпеливий, Многомилостивий, Многоблагоутробне, Іже праведних любиш і грішних милуєш, Іже вся зовий спасіння обіцянки заради майбутніх благ. Сам, Господи, прийми і наша в ця година молитви і исправи живіт наш до заповідей Твоїх, душі наші освяти, тілеса очисти, думки исправи, думки очисти і спаси нас від усякої скорби, зол і хвороб, захисти нас святими Твоїми Ангели, та ополченням їх дотримувані і наставляеми, досягнемо в з'єднання віри і в розум непріступния Твоєї слави, яко благословен єси на віки віків.

ГОспода помилуй. (Тричі.)

Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати