Головна

Ієрей: Мир всім. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Ієрей: Мир всім. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Псалом 87, Псалом 102, Псалом 142 | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Хор: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Хор: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Хор: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |

Духовенство: Величаємо Тебе, / Пресвята Діво, / і шануємо святих Твоїх батьків, // і всеславна славимо різдво Твоє.

1. Слава, і нині: Пресвятая Богородице, спаси нас.
  2. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  3. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  4. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  5. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  6. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  7. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.

Хор: Велічаем Тебе, / Пресвята Діво, / і шануємо святих Твоїх батьків, // і всеславна славимо різдво Твоє.

Псалом обраний:

Хор: Помяні, Господи, Давида і всю лагідність його. / Ядо клятих Господеві, обіцяючи Богу Якова. / Се, слишахом я у Евфрафов, обретохом я в полях діброви. / Преславная глаголаше про тебе, град Божий. / Бог посеред його, і не захитається. / Клятся Господь Давиду істиною, і не зречеться самого ея. / От плоду утроби твоєї посажду на престолі твоїм. / Ядо избра Господь Сіону, зволив його на оселю собі. / Освятив є селище Своє Вишній. / Святиня і велелепота у святіле його. / Свят храм твій, дивний в правді. / Дому Твоєму належить святість, Господи, в довготу днів. / Помяну ім'я Твоє у всякому роді і роді .// Благословен Господь навіки, і на віки віків.

Тропарі недільні, глас 5:

Хор: Благословен єси, Господи, / навчи мене заповітів Твоїх. /

Ангельскій собор здивувався, / дарма Тобі в мертвих вменівшася, / смертну ж, Спасе, фортеця разориша, / і з Собою Адама воздвигший, // і від пекла вся свобождша.

Благословен єси, Господи, / навчи мене заповітів Твоїх. /

Почто світу з милостиво сльозами, / о учениці розчиняєте? / Блістаяйся у гробі ангел / мироносиць вещаше: / бачите ви труну і зрозумійте, // Спас бо воскрес із гробу.

Зїло рано мироносиці течах / до гробу Твоєму ридающія, / але предста до них ангел, і рече: / ридання час преста, не плач, // воскресіння ж апостолом рците.

Міроносіци дружини, з світи Який прийшов / до гробу Твого, Спасе, ридаху, / ангел же до них промовив, кажучи: / що з мертвими Живаго міркуєте? // Яко Бог бо воскрес із гробу.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу. /

Поклонімся Отця, / і Його Синові, і Святому Духу, / Святій Трійці у єдиному істоту, з Серафими взиваючи: / Свят, свят, свят єси, Господи.

І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. /

Жізнодавца породила, / гріха, Діво, Адама позбавила єси, / радість же Єві в печалі місце подала єси; / занепалих ж від життя / к сей направ, // з Тобі що втілився Бог і Людина.

Аллілуіа, алилуя, алилуя, // слава Тобі, Боже. (Двічі)

Духовенство: Алилуя, алилуя, алилуя, // слава Тобі, Боже. (Одного разу)

Хор: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Духовенство: Величаємо Тебе, / Пресвята Діво, / і шануємо святих Твоїх батьків, // і всеславна славимо різдво Твоє.
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати