Головна

Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.

  1. Благословен єси, Господи, / навчи мене заповітів Твоїх.
  2. Благословен єси, Господи, навчи мене заповітів Твоїх.
  3. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  4. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  5. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  6. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.

Під час Причастя людей:

Хор: Тїло Христове прийміть, Джерела безсмертного скуштуєте.

Після Причастя людей:

Хор: Аллілуія, Алілуя, Алілуя.

Ієрей: Спаси, Боже, люди Твоя, і благослови насліддя Твоє.


Замість «Ми бачили Світло Істинне ...» співається тропар свята, глас 4:

Хор: Вознеслся єси у славі, Христе Боже наш, / радість сотворив учнем, / обітницею Святого Духа, / повідомлених їм колишнім благословенням, // бо Ти єси Син Божий, Спаситель світу.

Ієрей: Завжди, нині і повсякчас, і на віки віків.

Хор: Аминь.

Да сповняться уста наші / хвали Твого Господи, / яко да співаємо славу Твою, / бо Ти сподобив нас причаститися / Святим Твоїм, Божественним, безсмертним і життєдайних Тайн, / збережи нас у Твоїй святині / весь день поучатися Своїй справедливості .// Аллілуіа, алилуя, алилуя.

Єктенія заключна:

Диякон: Прости прийнявши Божественних, святих, пречистих, безсмертних, небесних і життєдайних, страшних Христових Таїн, достойно дякуємо Господу.

Хор: ГОспода, помилуй.

Диякон: Заступі, спаси, помилуй і охорони нас, Боже, Твоєю благодаттю.

Хор: ГОспода, помилуй.

Диякон: День весь здійснений, святим, мирним і безгрішним випросивши, самі себе і один одного, і все життя наше Христу Богові віддаймо.

Хор: ТТобі, Господи.

Ієрей: Бо Ти єси освячення наше, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині, і повсякчас, і на віки віків.

Хор: Аминь.

Ієрей: Мир всім. | Ієрей: З миром вийдімо.


Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Ієрей: Молитвами святих отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Ієрей: Благослови Царство Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. | Слава Отцю і Сину / і Святому Духу. | Ієрей: Мир всім. | Ієрей: Мир всім. | Ієрей: Мир всім. | Ієрей: Горе [6] піднесімо серця. | Ієрей: І хай будуть милості великого Бога і Спаса нашого Ісуса Христа нехай буде з усіма вами. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати