загрузка...
загрузка...
На головну

Приспів: Ангели сходження Владики зряще, ужасахуся, // како зі славою взятися від землі на нагірна. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу. | На 4. Вірш: Хваліть Його на силах Його, / хваліте Його за могутню величі Його. | | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Ієрей: Мир всім. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Ієрей: Молитвами святих отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас. |

Ієрей: Благослови Царство Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків.

1. Благословимо Отця і Сина і Святого Духа Господа.
  2. Благословимо Отця і Сина і Святого Духа Господа.
  3. Благословимо Отця і Сина і Святого Духа Господа.
  4. Благословимо Отця і Сина і Святого Духа Господа.
  5. Благословимо Отця, і Сина, і Святого Духа, Господа.
  6. Блаженні вигнані за правду, бо їхнє є Царство Небесне.
  7. Блаженні вигнані за правду, бо їхнє є Царство Небесне.

Хор: Аминь.

Велика єктенія:

Диякон: МІром Господу помолимось.

Хор: ГОспода, помилуй.

Диякон: ПроЗа мир із неба і спасіння душ наших, Господу помолимось.

Омир у всьому світі, добрий стан святих Божих Церков і з'єднання всіх, Господу помолимось.

О За святий храм цей і з вірою, благоговінням і страхом Божим входять во_нь, Господу помолимось.

Овеликому Пана і отця нашого святійшого Патріарха Кирила, І про Пана нашому, Високопреосвященнійший Митрополит (або: архієпископа, або: преосвященнішого єпископа ім'ярек), чесне пресвітерство, вo Христі дияконство, за ввесь причет і людех, Господу помолимось.

ОБогохранимої країні нашій, властех та воїнство ея, Господу помолимось.

О граді сем (або про весі цього), Всяке місто, країні і вірою живуть в них, Господу помолимось.

О поліття, за врожай плодів земних і временех мирних, Господу помолимось.

О За плаваючих, подорожуючих, недужих, страждаючих, полонених і за спасіння їх. Господу помолимось.

О Щоб визволитися нам від усякої скорби, гніву й нужди, Господу помолимось.

Заступі, спаси, помилуй і охорони нас, Боже, Твоєю благодаттю.

Пресвятую, Пречисту, Преблагословенну, славну Владичицю нашу Богородицю і Приснодіву Марію, з усіма святими пом'янувши, самі себе і один одного, і все життя наше Христу Богові віддаймо.

Хор: ТТобі, Господи.

Ієрей: Бо Тобі належить усяка слава честь і поклоніння, Отцю і Сину і Святому Духу, нині і повсякчас, і на віки віків.

Перший антифон, псалом 102: [4]

Хор: Благослові, душе моя, Господа, / благословен єси, Господи. /

Благослові, душе моя, Господа, / і вся внутрішня моя / ім'я святе Його. / Благослови, душе моя, Господа, / і не забувай усіх добродійств Його, / очіщающаго всі беззаконня твоє, / ісцеляющаго вся недуги твоя, / ізбавляющаго від тління живіт твій, / венчающаго тя милістю і щедротами, / ісполняющаго во благих бажання твоє / оновиться яко Орля юність твоя. / витворюючи милостині Господь, / і суд усім ображеним. / Сказ шляху Своя Моісеові, / синам Ізраїля бажання Своя: / Щедрий і Милостивий Господь, / довготерпеливий і многомилостивий. / Не до кінця прогневается, / нижче навіки ворогує, / не по беззаконням нашим створив є нам, / нижче за гріхом нашим воздав є нам. / Яко по висоті небесній від землі, / затвердив є Господь милість свою на тих, хто боїться Його. / Еліко відстоять востоце від захід, / видалив є від нас беззаконня наші. / Якоже щедро батько сини, / ущедри Господь тих, що бояться Його. / яко Той позна створення наше, / згадаю, яко прах есми. / Людина, яко трава дніе eго, / яко цвіт польовий, тако відцвіте, / яко дух пройде в ньому, / і не буде, і не пізнає дотого місця свого. / А милість Господня від віку й до віку на тих, хто боїться Його, / і правда Його на синах синів, що бережуть завіти Його, і що пам'ятають накази Його творити я. / Господь на небесах приготував Престол Свій, / і Царство Його всіма володіє. / Благословіть Господа, всі ангели Його, / сильнії силою, чинять слово Його, Його голос словес Його. / Благословіть Господа вся Сили Його, / слуги Його, чинять волю Його. / Благословіть Господа всі діла Його, на всякому місці владицтва Його. /

Благослові, душе моя, Господа, / і вся внутрішня моя / ім'я святе Його .// Благословен єси, Господи.

Єктенія мала:

Диякон: Паки і ще в мирі Господу помолимось.

Диякон: Заступі, спаси, помилуй і охорони нас, Боже, Твоєю благодаттю.

Диякон: Пресвятую, Пречисту, Преблагословенну, славну Владичицю нашу Богородицю і Приснодіву Марію, з усіма святими пом'янувши, самі себе і один одного, і все життя наше Христу Богові віддаймо.

Хор: ТТобі, Господи.

Ієрей: Бо Твоя держава, і Твоє є Царство, і сила, і слава, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків.

Другий антифон, псалом 145:

Хор: Хвали, душе моя, Господа. / Возвеличу Господа в животі моєму, / співаю Богу моєму, аж поки є. / Не надейтеся на князі, на сини людські, / в них же несть порятунку. / вийде дух eго / і вернеться до свого краю. / того дня загинуть вся думки eго. / Блажен, eмуже Бог Якова Помічник його, / надія eго на Господа Бога свого, / що створив небо і землю, / море і все, що в них, / хранящаго істину в століття, / творящаго суд обидимим , / дающаго їжу голодним. / Господь вирішить окованния. / Господь умудряє сліпців. / Господь зводить нізверженния. / Господь любить праведники. / Господь береже прибульці, / сира і вдову прийме / і путь грішників погубить. / Запанує Господь навіки, // Бог твій, Сіоне, з роду в рід.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину / і Святому Духу.
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати