загрузка...
загрузка...
На головну

Приспів: Слава, Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Приспів: Слава, Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Приспів: Слава, Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Ангели сходження Владики зряще, ужасахуся, // како зі славою взятися від землі на нагірна. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу. | На 4. Вірш: Хваліть Його на силах Його, / хваліте Його за могутню величі Його. | | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Ієрей: Мир всім. |

Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

1. Амінь.
  2. Духовенство: Пресвята Тройце, Боже наш, слава Тобі.
  3. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  4. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  5. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  6. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  7. І нині і повсякчас, і на віки віків.

Честнейшую херувимів і незрівнянно славнішу від серафимів, що без зотління Бога Слово породила, сущу Богородицю, Тебе величаємо.

Ііменем Господнім благослови, отче.

Ієрей: Боже, ущедри ни і благослови нас, просвіти лице Твоє на нас і помилуй нас.

Читець: Аминь.

Ієрей: Христі, Світі Істинний, просвещаяй і освящаяй кожну людину, грядущаго в світ, так знаменается на нас світло лиця Твого, щоб в ньому побачимо Світло Неприступний: і исправи стопи наша до здійснення заповідей Твоїх, молитвами Пречистої Твоєї Матері, і всіх Твоїх святих амінь.

Кондак свята, глас 6:

Еж про нас виконавши смотрение, / і яже на землі з'єднавши Небесним, / піднесла єси у славі, Христе Боже наш, / никакоже відлучити, / але перебуваючи невідступний, / і взиваючи люблять Тебе: // Аз есмь с вами, і никтоже на ви .

Ієрей: Слава Тобі, Христе Боже, уповання наше, слава Тобі.

Хор: Слава, і нині: ГОспода, помилуй. (Тричі.) Благослові.

Відпуст.

Ієрей: Іже у славі вознісся від нас на Небо і праворуч седий Богові й Отцеві Христос, істинний Бог наш, молитвами Пречистої Своєї Матері, і всіх святих, помилує і спасе нас, як благий і чоловіколюбець.

Хор: ГОспода, помилуй. (Тричі)

Третя година:

Ієрей: Благословен Бог наш завжди, нині і повсякчас, і на віки віків.

Читець: Аминь.[3]

Трисвяте. Пресвятая Трійці ... Протче наш ...

Ієрей: Бо Твоє є Царство і сила і слава Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків.

Читець: Аминь. ГОспода, помилуй. (12 разів)

Читець: Пріідіте, поклонімся Цареві нашому Богу.

Пріідіте, поклонімся і припадемо Христу, Цареві нашому Богу.

Пріідіте, поклонімся і припадемо Самому Христу, Цареві і Богу нашому.

Псалом 16:

Упочуй, Господи, правду мою, вислухай благання моє, внуши молитву мою не у усній улесливих. Від імені Твого доля моя вийде, oчі мої Нехай побачить правоти. Спокусив eсі серце моє, відвідав eсі нощію, спокусив ма eсі, і не знайшовши в мені неправда. Яко та не возглаголют уста моя справ людських, за словеса уст Твоїх я зберіг шляху жорстокі. Приготуй свою стопи моя під дорогах Твоїх, щоб не подвіжутся стопи моя. Аз взиваю, яко почув мя eсі, Боже, нахили Своє ухо мені і вислухай слова мої. Здивуй милості Твоя, спасаєш уповающия на Тебе від заколотників проти правиці Твоєї. Збережи мене, Господи, яко зіницю oка, під покровом крил Твоeю покриеші ма. Від безбожних острастшіх ма, вразі мої душу мою одержаша. Тук свій затвориша, уста їх глаголаше гординю. Ізгонящіі ма нині оточили мене, oчі свої возложіша уклоніті на землю. Об'яша ма яко лев готовий на лов і яко скимен обітаяй в таємних. Воскресни, Господи, попередньо я і запні їм, визволи душу мою від нечестивого, oружіе Твоє від ворогів руки Твоєї. Господи, від малих від землі, роздягли я в животі їх, і сокровенних Твоїх сповнилося черево їх, наситішася синів, і оставіша останки младенцeм своїм. Аз же правдою явлюся особі Твоєму, насичений, внегда явити ми ся слави Твоєї.

Псалом 24:

К Тобі, Господи, воздвігох душу мою, Боже мій, на Тебе уповаю, щоб я не осоромився на віки, нижче та посміють ми ся вороги мої, бо вси терпящіі Тебе через мене не матимуть. Нехай будуть осоромлені беззаконнующіі марно. Шляхи Твоя, Господи, скажи ми, і попровадь навчи мене. Настав мене на істину Твою, і навчи мене, бо Ти єси Бог Спас мій, і Тобі терпех весь день. Пом'яни щедроти Твоя, Господи, і ласки Твоя, яко від століття суть. Гріх юності моєї, і невідання мого не пам'ятай, за Своїм милосердям згадай мене Ти, через добрість Твоєї, Господи. Благ і прав Господь, того ради законоположіт тих, хто грішить на шляху. Нехай навчає лагідних на суд, навчить лагідних шляхом Своїм. Вси путі Господні стежки милосердя та правда, стягнути завіту Його, і свідчення Його. Заради імені Твого, Господи, і очисти гріх мій, мног бо є. Хто є людина боїться Господа? Законоположіт eму на шляху, eгоже зволив. Душа eго во благих оселиться, і насіння eго наслідить землю. Держава Господь тих, що бояться Його, і завіт Його явить їм. Мої очі вийму до Господа, бо Він визволить від мережі ноги мої. Призри на мя і помилуй мене, бо я едінород і вбогий єсмь аз. Страждання серця мого умножишася, від потреб моїх визволи мене. Виждь смирення моє, і труд, і прости всі гріхи мої. Виждь ворогів моїх, яко умножишася, і ненавидження неправедним возненавідеша ма. Збережи душу мою, і спаси мене, щоб я не осоромився, яко уповаю на Тебе. Незлобивий і права прілепляхуся мені, яко надіявся я Тебе, Господи. Боронь, Боже, Твій від усіх страждань eго.

Псалом 50:

ПОмілія мене, Боже, з великої милості Твоєї, і з великого милосердя Твого прости провини мої. Найпаче обмий мене від беззаконня мого, і від гріха мого очисти мене; Бо беззаконня моє я знаю, і гріх мій повсякчас переді мною. Тобі Єдиному згрішив і лукаве перед Тобою вчинив, яко в словах Твоїх, і переможеш, коли будеш судити Ті. Це бо, в беззаконні зачатий я, і в гріхах породила мене мати моя. Це бо істину полюбив єси; невідоме й таємне мудрости Твоєї явив Ти мені. Окропи мене иссопом, і очищуся; обмий мене, і стану біліший від снігу. Дай мені почути радість і веселість; радітимуть кості смиренних. Відверни лице Твоє від гріхів моїх і всі беззаконня мої очисти. Серце чисте утвори в мені, Боже, і духа праведного віднови в нутрі моєму. Чи не відкинь мене від лиця Твого і Духа Твого Святого не відніми від мене. Верни мені радість спасіння Твого і Духом Владична утверди мене. Навчу беззаконним дороги Твоїх, і нечестиві навернуться до Тебе. Визволи мене від вини кривавої, Боже, Боже спасіння мого, і язик мій правді Твоїй. Господи, губи мої відкрий, і уста мої сповістять хвалу Твою. Бо, якби Ти жертви забажав, дав би я, та всепалення Ти не бажаєш. Жертва Богові дух розтрощений серцем скорботним і смиренним Бог не скине. Догоджай, Господи, благоволінням Твоїм Сіон, і нехай здвигнуться стіни єрусалимські. Тоді уподобаєш жертву правди, приношення і всепалення; тоді покладуть на oлтарь Твій тельців.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати