загрузка...
загрузка...
На головну

Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Приспів: Святий апостола і євангеліста Іоанна Богослова, моли Бога за нас. | Приспів: Слава, Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Приспів: Слава, Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Приспів: Слава, Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Ангели сходження Владики зряще, ужасахуся, // како зі славою взятися від землі на нагірна. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу. | На 4. Вірш: Хваліть Його на силах Його, / хваліте Його за могутню величі Його. | |

Ієрей: Мир всім.

1. Якщо ви зосереджені на почутті провини, ви створите те, що символізує для вас провину. І так з усім.

Хор: І духові твоєму.

Диякон: Глави наша Господеві прихилить.

Хор: ТТобі, Господи.

Ієрей: Твоє бо є, еже милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю і Сину і Святому Духу, нині і повсякчас, і на віки віків.

Хор: Аминь.

Диякон: Премудрость.

Хор: Благослові.

Ієрей: Сущий благословенний Христос Бог наш, завжди, нині і повсякчас, і на віки віків.

Хор: Аминь. Утверді, Боже, святу православну віру, православних християн на віки віків.

Ієрей: Пресвятая Богородице, спаси нас.

Хор: Честнейшую херувимів і незрівнянно славнішу від серафимів, що без зотління Бога Слово породила, сущу Богородицю, Тебе величаємо.

Ієрей: Слава Тобі, Христе Боже, Сподівання наше, слава Тобі.

Хор: Злава, і нині. ГОспода, помилуй.(Тричі) Благослові.

Відпуст.

Ієрей: Іже у славі вознісся від нас на Небо і праворуч седий Богові й Отцеві Христос, істинний Бог наш, молитвами Пречистої Своєї Матері, святого славного і всехвальнаго апостола і євангеліста Іоанна Богослова, і всіх святих, помилує і спасе нас, як благий і чоловіколюбець.

многоліття

Хор: Велікаго Пана і Отця нашого Кирила, / Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі, / і Пана нашого (Високо-) Преосвященнейшаго (Ім'ярек), / (Архі)єпископа(Митрополита (титул)), / Богохранимої країну нашу Російську, / настоятеля, братію і прихожан храму святого цього / і вся православних християн, // Господи, збережи їх на многая літа.

ВІДРАЗУ читати ПЕРШИЙ ЧАС:

Перша година:

Читець: Пріідіте, поклонімся Цареві нашому Богу.

Пріідіте, поклонімся і припадемо Христу, Цареві нашому Богу.

Пріідіте, поклонімся і припадемо Самому Христу, Цареві і Богу нашому.

Псалом 5:

Глаголи моя внуши, Господи, розумій звання моє. Вислухай голос благання мого, Царю мій і Боже мій, яко до Тебе помолюся, Господи. Заранку почуй голос мій, зранку стану я Ті, і побачиш мене. Яко Бог не що бажає беззаконня, Ти єси: не сіла до Тебе лукавнуяй, нижче зостануться беззаконніци перед очима Твоїми: зненавидів єси вся делающия беззаконня. Погуби вся глаголющия брехню: чоловіка кровей і улесливими гребує Господь. Аз же безліччю милості Твоєї, вніду в дім Твій, поклонюся до храму святого Твого, в страсе Твоєму. Господи, настав мене правдою Своєю, ворог моє через исправи перед Тобою шлях мій. Бо нема в устах їх істини, серце їх суєтне, гріб отверст гортань їх: мови своїми льщаху. Суди їм, Боже, так відпадуть від думок своїх, по безліч нечестя їх ізріні я, яко преогорчіша Тебе, Господи. І будуть радіти вси уповаючи на Тебе, навіки зрадіють, і вселішіся в них, і хвалитися Тобою ті, що люблять ім'я Твоє. Бо Ти поблагословили праведника, Господи: яко зброєю благовоління вінчав єси нас.

Псалом 89:

ГОспода, притулок був єси нам з роду в рід. Перш навіть горам не бити і створите землі і всесвіту, то від віку й до віку Ти єси. Не відверни людини у смиренність, і сказав єси: навернетеся, сини человечест. Яко тисяща років перед очима Твоїми, Господи, яко день вчорашній, іже мімоїди, і варта вночі. Приниження їх літа будуть. Ранок яко трава мине, ранок розквітне і перейде: на вечір відпаде ожестеет і ізсхнет. Яко ісчезохом гнівом Твоїм, і люттю Своєю смутіхомся. Поклав єси беззаконня наші перед Тобою: вік наш в просвіта лиця Твого. Бо всі дніе наші оскудеша, і гнівом Твоїм ісчезохом, літа наша яко павутину поучахуся. Дніе років наших, в них же сімдесять років, якщо ж в силах, вісімдесят років, і множать їх праця і хвороба: яко Прийди лагідність на ни, і покараю. Хто звістку державу гніву Твого, і від страху Твого, гнів Твій ісчесті? Правицю Свою тако скажи ми, і окованния серцем в мудрості. Звернувся, Господи, доки? І благаючи буди на рабів Твоїх. Ісполніхомся зранку милості Твоєї, Господи, і возрадовахомся, і возвеселіхомся, в усі дні наша возвеселіхомся, за дні в няже упокорив ни єси, літа в няже відехом зла. І поглянь на рабів Твоїх, і на діла Твої, і настави сини їх. І буди світлість Господа Бога нашого на нас, і справи рук наших исправи на нас, і справа рук наших исправи.

Псалом 100:

Мілость і правосуддя буду співати Тобі, Господи. Співаю і розумію в дороги невинного, коли прийдеш до мене? Прехождах в чистоті серця мого посеред дому мого. Не пропонуючи перед очима своїми річ законопреступную: творящия злочин ненавиджу. Чи не лине мені серце норовисто, уклоняющагося від мене лукавого не пізніше. Оклеветающаго тай ближнього свого, цього виганяючи: гордим оком, і неситим серцем, з цим не ядяху. Мої очі на вірних землі, посаждаті я зі мною: Відвідуючи дороги невинного, цей ми служаше. Чи не живяше посеред дому мого творяй гординю, глаголять несправедлива, що не ісправляше перед очима своїми. У утрія побивши вся грішників землі, еже потребіті від міста Господнього вся делающия беззаконня.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати