загрузка...
загрузка...
На головну

На 2. Вірш: Хваліть Господа всі народи, похваліть Його ввесь народ. | | | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |

На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.

1. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.
  2. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.
  3. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.
  4. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.
  5. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.
  6. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.

Стихира: ГОспода вознісся на небеса, / да послет Утішителя світу: / небеса уготоваша престол Його, / облацех сходження Його. / Ангели дивуються, Людини зряще понад собі. / Батько чекає, що Його в надрах имать сопрісносущна: / Дух же Святий велить усім ангелом Його: / візміть врата князи ваша, / всі народи заплещіть руками, // яко взиде Христос, ідеже бе первее.

Вірш: Мене чекають праведники, // доки воздасі мені.

Стихира: ГОспода вознісся на небеса, / да послет Утішителя світу: / небеса уготоваша престол Його, / облацех сходження Його. / Ангели дивуються, Людини зряще понад собі. / Батько чекає, що Його в надрах имать сопрісносущна: / Дух же Святий велить усім ангелом Його: / візміть врата князи ваша, / всі народи заплещіть руками, // яко взиде Христос, ідеже бе первее.

На 8. Вірш: З глибини взиваю до Тебе, Господи, // Господи, почуй голос мій.

Стихира: ГОспода, Твоєму піднесенню здивувалися херувими, / бачачи Тебе Бога на хмарах восходящю, на них седящаго: / і славимо Тебе, як велика милість Твоя, // слава Тобі.

Вірш: Нехай уші Твої будуть // внемлющее голос благання мого.

Стихира: На горах святих зряще Твоє піднесення, Христе, / сяйво слави Отчі, / оспівуємо Твій светообразний особи зрак, / вклоняємося пристрастям Твоїм, / почитаємо воскресіння, / славне вознесіння прославляючи: // помилуй нас.

Прийдіть, поклонімся і припадемо Йому. | На 6. Вірш: Аще беззаконня назріші, Господи, Господи, хто постоїть? // Яко у Тобі очищення є.
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати