загрузка...
загрузка...
На головну

І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | | І нині і повсякчас, і на віки віків. | Приспів: Помилуй мя, Боже, помилуй мя. | Хор: Затвердження на Тебе сподіваються, / утверди, Господи, Церква, / юже стежили єси // чесною Твоєю кров'ю. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині, і повсякчас, і на віки віків, амінь. | Приспів: Помилуй мя, Боже, помилуй мя. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Помилуй мя, Боже, помилуй мя. | Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму. |

Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму.

1. Благословен єси, Господи, / навчи мене заповітів Твоїх.
  2. Благословен єси, Господи, навчи мене заповітів Твоїх.
  3. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  4. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  5. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  6. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  7. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.

Тропар: Раздрася церковна світла катапетасма, в розп'ятті Содетель, / сокровенну в Писанні є прибутковим вірним істину, // благословен єси, які закликають, Боже отців наших.

Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму.

Тропар: Прободенним Твоїм ребром, / краплями Боготочния животворяща Крови, Христе, / смотрітельно каплющія на землю, / сущих від землі возсоздал єси, // благословен єси, що скликають, Боже отців наших.

Приспів: Пресвята Тройце, Боже наш, слава Тобі.

Триєдиний: Двуха Благого з Отцем прославим, і з Сином Єдинородним, / Едино в тріех вірні шануючи Початок, і Едино Божество: // благословен єси, взиваючи, Боже отців наших.

Канон з Тріоді, глас 6:

Приспів: Помилуй мя, Боже, помилуй мя.

Тропар: Пріпадем і восплачемся перш суду онаго вірні, / егда небеса загинуть, зорі спадуть, і вся земля захиталась, // та милостива знайдемо в кінець отців Бога.

Тропар: Неумитное катування, страшний є тамо суд, / ідеже Суддя неутаен є, ідеже особи несть в дарех прияти: // тоді пощади мене, Владико, і ізбави усякого гніву Твого страшного.

Тропар: ГОспода гряде судити, хто стане у бачення Його? / Вострепещі душі окаянна, вострепещі, / і підготувавши ісходіщу справи твоя, / да милостива і милосердя обрящеши Його, // отців Бога благословенна.

Приспів: Помилуй мя, Боже, помилуй мя. | Приспів: Помилуй мя, Боже, помилуй мя.
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати