загрузка...
загрузка...
На головну

| | | І нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Алилуя, алилуя, алилуя. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | |

Вірш: Господь воцарився, / в красу зодягнувся.

1. Архангельський глас / взиваємо до Тебе, Чиста: / радуйся Благодатна, // Господь з Тобою.
  2. Духовенство: Архангельський глас / взиваємо до Тебе, Чиста: / радуйся Благодатна, // Господь з Тобою.
  3. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.
  4. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.
  5. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.
  6. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.
  7. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.

Жівопріемное Твоє востание, Господи, / всесвіт всю просвіти, / і Твоє створення зітліле покликав. / Темже клятви Адамови ізменшеся, співаємо: // всесильний Господи, слава Тобі.

Вірш: Бо утверди всесвіт, / яже НЕ захитається.

Бог єси незмінний, / плоттю страждає змінився єси, / Його ж створіння не терпящі Вісящев зрети, / страхом прекланяшеся, / і стенящі співає Твоє довготерпіння: / сошед ж у пекло, на третій день воскрес єси, // життя даруючи світові, і велику милість.

Вірш: Дому Твоєму належить святість, / Господи, в довготу дній.

Да рід наш від смерті, Христе, ізбавіші, / смерть претепел єси: / і на третій день з мертвих воскрес, / с Собою воскресив єси, / іже Тебе Бога пізнали: / і світ просвітив .// Господи, слава Тобі.

Стихира з Тріоді, глас 8:

Слава Отцю і Сину і Святому Духу.

Уви мені похмура душі, / доки від злих НЕ отреваешіся? / Доки зневірою слезіші? / що ні помишляеші про страшний годині смерті? / що ні трепещіші вся страшнаго судіще Спасова? / Убо що отвещаеші? / Чи що відречешся? / Справи твоя чекають на викриття твоє, / діяння викривають обмовляють. / а решта душі, час насту: / теци, попередньо, вірою заволати: / згрішив, Господи, згрішив Ті, / але вем, Чоловіколюбче, велике число милосердя Твого, Пастиря добрий, / та не разлучіші мене по правиці тобі предстояния, // великия через милість Твоєї.

Стихира свята, глас 8, самогласна:

| І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати