загрузка...
загрузка...
На головну

Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Приспів: Днесь Владика лахміття пелена, неосязаний, / яко Немовля. | Ієрей: Слава Тобі, що показав нам світло. | Ієрей: Мир всім. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Ієрей: Благословен Бог наш завжди, нині і повсякчас, і на віки віків. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Ієрей: Молитвами святих отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |

Вірш 1: іспове Тобі, Господи, всім серцем моїм, / повем вся чудеса Твої.

1. Благословен єси, Господи, / навчи мене заповітів Твоїх.
  2. Благословен єси, Господи, навчи мене заповітів Твоїх.
  3. Блаженні чисті серцем, бо вони побачать Бога.
  4. Блаженні чисті серцем, бо вони побачать Бога.
  5. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  6. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  7. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.

Молітвамі Богородиці, Спасе, спаси нас.

Вірш 2: У раді правих і сонмі / велія діла Господні.

Вірш 3: Вишукана / у всіх волях Його.

Вірш 4: Сповідування і пишність справу Його, / і правда Його перебуває вічно.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу / і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Єктенія мала:

Диякон: Паки і ще в мирі Господу помолимось.

Хор: ГОспода, помилуй.

Диякон: Заступі, спаси, помилуй і охорони нас, Боже, Твоєю благодаттю.

Хор: ГОспода, помилуй.

Диякон: Пресвятую, Пречисту, Преблагословенну, славну Владичицю нашу Богородицю і Приснодіву Марію, з усіма святими пом'янувши, самі себе і один одного, і все життя наше Христу Богові віддаймо.

Хор: ТТобі, Господи.

Ієрей: Бо Твоя держава, і Твоє є Царство, і сила, і слава, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків.

Хор: Аминь.

Другий антифон:

хор:

Вірш 1: Блажен муж, що боїться Господа, / в заповедех Його восхощет зело.

Спаси нас, Сину Божий, / народився від Діви, співаємо Тобі: // Алілуя.

Вірш 2: Сильно на землі буде покоління Його, / рід безневинних!.

Спаси нас, Сину Божий, / народився від Діви, співаємо Тобі: // Алілуя.

Ієрей: Благослови Царство Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. | Вірш 4: З Тобою початок в день сили Твоєї, / у светлостех святих Твоїх.
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати