загрузка...
загрузка...
На головну

Слава Отцю і Сину і Святому Духу, і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Ієрей: Пресвята Владичице Богородице, моли про нас грішних. | Ієрей: Молитвами святих отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас. | Ієрей: Молитвами святих отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | | Слава Отцю і Сину і Святому Духу. | | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |

Читець: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

1. Амінь.
  2. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  3. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  4. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  5. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  6. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  7. І нині і повсякчас, і на віки віків.

Псалом 74:

Исповемися Тобі, Боже, визнавати Тебе, і закличемо ім'я Твоє; повем вся чудеса Твої. Егда прийму час, Аз правоти возсужду. Рости земля і всі, що живуть на ній, Аз затвердив стовпи ея. Рьох беззаконня, що не беззаконня: і тих, хто грішить, чи не принесете рога, воздвізайте на висоту роги вашого, і не дієслово на Бога неправду: яко нижче від результат, нижче від захід, нижче від порожніх гір. Яко Бог суддя є: цього гамує, і цього підносить. Яко чаша в руці Господні, вина не розчиняється, виконаю розчинення, і відхили від сіючи в оцю: обаче дріжджовий Його не зменшилась, питимуть вси грішні землі. Аз же Радійте століття, заспіваю Богу Якова: і вся роги грішних зламаю, і піднесеться ріг праведного.

Псалом 75:

ВЕдом в Юдеї Бог: в Ізраїлі велие ім'я Його. І бисть в світі місце Його й оселю Його в Сіоні. Тамо поламаєш фортеці луків, зброю і меч і війну. Просвещаеші Ти вельми від гір вічних. Смятошася вси нерозумним серцем: уснуша сном своїм, і нічтоже обретоша вси мужі багатства в руках своїх. Від заборони Твого, Боже Якова, воздремаша вседшіі на коні. Ти страшний єси, і хто може противитись Тобі? Оттоле гнів Твій. З Неба чути створив єси суд: земля убояся, і промовчу, внегда востаті на суд Богу, врятувати вся лагідні землі. Яко помисел людське оповість Тобі: і останок думки святкує Ті. Помолитися і віддамо Господеві Богу нашому. Вси іже круг Нього приносять дарунка, страшному і от'емлющему духи князів, страшному паче царів земних.

Псалом 76:

Гласом моїм до Господа взиваю: голосом моїм до Бога, і Він зглянувся на мене. В день скорботи моєї Бога визиску рукама своїми, що нощію перед Ним, і не спокушений Бих. Відрікся утешітіся душа моя. Помянух Бога і звеселився, поглумляхся і малодушествоваше дух мій. Предварісте стражби очі мої: смятохся і не дієсловах. Помисли дні первия, і літа вічна помянух, і повчитися: нощію серцем моїм глумляхся, і тужаше дух мій: їжа на віки опустить, і не докладе благоволіті паки? Або до кінця милість Свою відсіче, Сконч дієслово від роду в рід? Їжа забуде ущедріті Бог? Або утримає в Своїм гніві щедроти Своя? І я сказав: нині начах, ця зрада правиці Всевишнього. Помянух діла Господні, яко згадаю від початку чудеса Твої, і повчитися у всіх ділах Твоїх, і в починаннях Твоїх поглумлюся. Боже, у святому дорогу Твою: хто бог велій яко Бог наш? Ти єси Бог чинить чудеса: сказав єси в людех силу Твою, позбавив єси силою Твоєю люди Твоя, сини Якова та Йосифа. Бачачи Тебе води, Боже, відеша Тебе води, і убояшася: смятошася безодні, безліч шуму вод, глас даша хмарі, бо стріли Твоя преходить. Гуркіт грому Твого на колесах, осветіша блискавка Твоя всесвіт: рухливий і трепетна бисть земля. У морі путі Твої, і стежки Твої у водах багатьох, і сліди Твоя не пізнавши. Наставив єси яко вівці люди Твоя рукою Моісеовою і Аарон.

Читець: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати