загрузка...
загрузка...
На головну

Слава Отцю і Сину і Святому Духу, і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу, і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу, і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Ієрей: Пресвята Владичице Богородице, моли про нас грішних. | | Слава Отцю і Сину і Святому Духу. | | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Читець: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |

Ієрей: Молитвами святих отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас.

1. Благословен єси, Господи, / навчи мене заповітів Твоїх.
  2. Благословен єси, Господи, навчи мене заповітів Твоїх.
  3. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  4. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  5. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  6. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  7. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.

Читець: Аминь.

молитва:

ВЛадико Боже Отче Вседержителю, Господи, Сину Єдинородний Ісусе Христе, і Святий Душе, Едино Божество, Єдіна Сила, помилуй мене грішного: і ними ж села долями, спаси мене недостойного раба Твого, яко благословен єси на віки віків.

Пріідіте, поклонімся Цареві нашому Богу.

Пріідіте, поклонімся і припадемо Христу, Цареві нашому Богу.

Пріідіте, поклонімся і припадемо Самому Христу, Цареві і Богу нашому.

Псалом 69:

Боже, на поміч мені прийди, Господи, допомоги ми попильнуйте. Нехай засоромляться й будуть ті, що шукають душу мою, Нехай повернуть назад і посоромляться хотяще ми зла. Нехай повернуть абие стидящеся який промовляв ми: благоже, благоже. Нехай тішаться та веселяться Тобою всі, ті, що шукають Тебе, Боже, і нехай глаголют вийму, Хай буде великий Господь, що люблять спасіння Твоє я ж бідний єсмь і вбогий, Боже, допоможи мені: Помічник мій і Спаситель мій єси Ти, Господи, чи не Закоснев.

Псалом 142:

ГОспода, вислухай молитву мою, внуши моління моє в істині Твоїй, вислухай мене в правді Твоїй і не ввійди в суд з рабом Твоїм, яко не оправдая перед Тобою всяк Живий. Яко погнили ворог душу мою, упокорив є в землю життя моє, посадив мене є в темних, яко мертвих століття. І Місяця в мені дух мій, в мені зім'яті серце моє. Помянух дні давні, повчитися у всіх ділах Твоїх, в творіннях рук Твоїх повчитися. Воздех до Тебе руки мої, душа моя, яко земля безводна Тобі. Скоро вислухай мене, Господи, зник дух мій, Не відверни лиця Твого від мене, і уподібнюючись нізходящая в рів. Слухання сотвори мені зранку милість Твою, бо на Тебе уповаю. Скажи мені, Господи, путь воньже піду, бо до Тебе взях душу мою. Визволи мене від ворогів моїх, Господи, до Тебе прибігаю. Навчи мене творити волю Твою, бо Ти єси Бог мій. Дух Твій Благий наставить ма на землю праву. Імені Твого ради, Господи, жівіші ма, правдою Твоєю виведеш від печалі душу мою. І милістю Твоєю потребіші ворогів моїх і погуби вся стужающия душі моєї, бо я раб Твій є.

Славослів'я про щоденну:

Читець: Злава в вишніх Богу, і на землі мир, в людях благовоління. Хвалимо Тебе, благословимо Тебе, кланяються Ті ся, славословимо Тебе, дякуємо Тобі, великия заради слави Твоєї. Господи, Царю Небесний, Боже, Отче Вседержителю, Господи Сину Єдинородний, Ісусе Христе, і Святий Душе. Господи Боже, Агнче Божий, Сину набряклий, що взяв гріх світу, помилуй нас. Взяв гріхи світу, прийми молитву нашу. Сидиш праворуч Отця, помилуй нас. Бо Ти єси Єдиний Святий; Ти єси Єдиний Господь, Ісус Христос, на славу Бога Отця, амінь.

На всяку ніч благословлю Тебе і хвалитиму Ймення Твоє повік, і на віки віків.

ГОспода, притулок був єси нам з роду в рід. Аз рьох: Господи, помилуй мя, зціли душу мою, яко згрішив Тобі. Господи, до Тебе прибігаю, навчи мене творити волю Твою, бо Ти єси Бог мій, яко у Тобі джерело живота, в Твоїм світлі побачимо світло. Пробаві милість Твою провідним Тебе.

Сподобу Господи, в ніч цю без гріха зберегтися нам. Благословен єси, Господи Боже отців наших, і хвальне і прославлене ім'я Твоє навіки, амінь.

Бвудь, Господи, милість Твоя на нас, якоже уповахом на Тебе. Благословен єси, Господи, навчи мене заповітів Твоїх. Благословен єси, Владико, подай мене заповітів Твоїх. Благословен єси, Святий, просвіти мене виправдання Твоїми. Господи, милість Твоя повік, справ рук Твоїх не погорди: Тобі належить хвала, Тобі належить спів, Тобі слава личить, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині, і повсякчас, і на віки віків, амінь.

Літія:

Стихири Свята, глас 1, самогласни:

Небо і земля днесь пророчо будуть радіти, / Ангели і человеци духовно нехай торжествують, / яко Бог у плоті явився / сущим у темряві і тіні що сидять, народився від Діви; / вертеп і ясла прияша Того; / пастирі диво проповідують; / волхви зі сходу до Віфлеєму дари приносять. / Ми ж хвалу негідними устами ангельски Тому принесемо: / слава в вишніх Богу, і на землі мир, / Прийди бо Надію мов, // прийшовши, спасе нас від роботи вражія.

Небо і земля днесь совокупішася, / народженому Христу. / Днесь Бог на землю прийшов, / і людина на Небеса взиде. / Днесь бачимо eсть тілом, / eстеством невидимий, людини заради. / Цього ради і ми, славословяще, заволати eму: / Слава в вишніх Богу, і на землі мир, / дарував бо пришестя Твоє, // Спасе наш, слава Тобі.

Слава в вишніх Богу, / в Віфлеємі чую від Безплотних днесь, / на землі мир любе воно Тобі буде бити. / Нині Діва Небес Ширшов: / возсия бо світло омрачeнним / і смірeнния піднестися, ангельски співаємо: // слава в вишніх Богу.

Ппро образу і за подобою, зотлілі злочином / бачивши, Ісус, прихиливши Небеса, зійшов / і вселився в утробу невинну незмінно, / да в ней істлевшаго Адама оновить, що кличе: // слава явищу Твоєму, Визволителю мій і Боже.

Глас 5:

Ієрей: Молитвами святих отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати