загрузка...
загрузка...
На головну

І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Ієрей: Пресвята Владичице Богородице, моли про нас грішних. | Ієрей: Молитвами святих отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас. | Ієрей: Молитвами святих отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | | Слава Отцю і Сину і Святому Духу. | | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Читець: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |

Слава Отцю і Сину і Святому Духу, і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

1. Амінь.
  2. Духовенство: Пресвята Тройце, Боже наш, слава Тобі.
  3. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  4. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  5. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  6. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  7. І нині і повсякчас, і на віки віків.

Псалом 24:

К Тобі, Господи, воздвігох душу мою, Боже мій, на Тебе уповаю, щоб я не осоромився на віки, нижче та посміють ми ся вороги мої, бо вси терпящіі Тебе через мене не матимуть. Нехай будуть осоромлені беззаконнующіі марно. Шляхи Твоя, Господи, скажи ми, і попровадь навчи мене. Настав мене на істину Твою, і навчи мене, бо Ти єси Бог Спас мій, і Тобі терпех весь день. Пом'яни щедроти Твоя, Господи, і ласки Твоя, яко від століття суть. Гріх юності моєї, і невідання мого не пам'ятай, за Своїм милосердям згадай мене Ти, через добрість Твоєї, Господи. Благ і прав Господь, того ради законоположіт тих, хто грішить на шляху. Нехай навчає лагідних на суд, навчить лагідних шляхом Своїм. Вси путі Господні стежки милосердя та правда, стягнути завіту Його, і свідчення Його. Заради імені Твого, Господи, і очисти гріх мій, мног бо є. Хто є людина, що боїться Господа? Законоположіт eму на шляху, eгоже зволив. Душа eго во благих оселиться, і насіння eго наслідить землю. Держава Господь тих, що бояться Його, і завіт Його явить їм. Мої очі вийму до Господа, бо Він визволить від мережі ноги мої. Призри на мя і помилуй мене, бо я едінород і вбогий єсмь аз. Страждання серця мого умножишася, від потреб моїх визволи мене. Виждь смирення моє, і труд, і прости всі гріхи мої. Виждь ворогів моїх, яко умножишася, і ненавидження неправедним возненавідеша ма. Збережи душу мою, і спаси мене, щоб я не осоромився, яко уповаю на Тебе. Незлобивий і права прілепляхуся мені, яко надіявся я Тебе, Господи. Боронь, Боже, Твій від усіх страждань eго.

Псалом 30:

На Тебе, Господи, уповаю, щоб я не осоромився повіки правдою Своєю спаси мене і визволи мене. Прихили до мене вухо Твоє, прискорить вилучено ма, будь мені в Бога защітітель, і в будинок притулку, еже врятувати мене. Яко держава моя і пристановище моє єси Ти, і імени твого ради наставіші ма, і препітаеші ма. Виведеш мене від мережі сіючи, юже скриша ми, що Ти єси защітітель мій, Господи. В руки Твої запропоную дух мій, і врятував мене єси, Господи Боже істини. Зненавидів єси хранящия суєти марно: я ж на Господа уповаю. Тішаться та веселяться Своїм милосердям, яко зглянувся єси на смирення моє, спас від потреб душу мою, і неси мене зачинив в руках ворожих, поставив єси на розлогий ноги мої. Помилуй мене, Господи, бо сумую: зім'ята яростию око моє, душа моя й нутро моє. Яко зник в хвороби життя моє і літа моя в зітхань, виснажений убозтвом фортеця моя та кістки моя смятошася. Від усіх ворогів моїх Бих ношу, сусідом моїм зело, і страх знаним моїм: бачачи ма геть бежаша від мене. ЗабВО Бих яко мертвий від серця, Бих яко посудину погублен. Яко я почув гажденіе багатьох, які живуть навколо, внегда побратимів їм укупі на мя, прияти душу мою совещаша. Аз же на Тебе, Господи, уповаю, я сказав: Ти єси Бог мій. В рук Твоїх жеребки мої: спаси мене з руки ворогів моїх і від гонителів ма. Просвіти лице Твоє на раба Твого, спаси мене милістю Твоєю. Господи, хай не буду, бо призвав Тебе: нехай осоромляться нечестиві і зійдуть у пекло. Німі та будуть устами льстівия, глаголющия на праведного беззаконня, гордістю і приниженням. Коль багато безліч доброти Твоєї, Господи, яку Ти приховав єси що бояться Тебе, вчинив єси уповати на Тебе перед сини людськими. Скриеші їх в таємниці лиця Твого від заколоту людських, покриеші їх під покровом від сперечання мову. Благословен Господь, яко здивуй милість Свою у граді огорожі. Аз же рьох у нестямі моїй: знедолений єсмь від імені очию Своїй цій місцевості ради почув єси глас молитви моєї, коли будеш взиваю до Тебе. Любіть Господа, всі преподобні Його, яко істини звертатися до Господа, і віддає зайвий яка творить гординю. Чоловіка, і нехай кріпиться серце ваше, вси уповаючи на Господа.

Псалом 90:

Жівий допомоги Всевишнього, під покровом Бога Небесного оселиться. Речет Господеві: Заступник мій єси і Прихисток моє, Бог мій, і я надіюся на Нього. Бо Він позбавить тя від мережі Ловчий і від словес бунтівна, плещма своїм осінить тебе, і під Кріля Його сподіваєшся: зброєю обидет тя істина Його. Чи не бійся від страху нощнаго, від стріли летящи за днів, від речі в темряві минуще, від зустрічайте і біса полуденнаго. Впаде від країни твоєї тисяща, і пітьма одесную тобі, до тебе ж таки не наблизиться, обаче очима Твоїми дивишся, і зроблене грішників побачиш. Бо Ти, Господи, надія моя, Вишнього поклав єси Покрова твоя. Чи не прийде до тебе зло і рана не наблизиться телеси твоєму, яко Ангелом Своїм заповесть про тебе, зберегтися тя у всіх путях твоїх. На руках обурив тя, та не коли вдарив об камінь ногу твою, на гаспида і василіска наступіші, і попереші лева і змія. Яко на Мя упова і врятую і, покрию і, яко позна ім'я Моє. Буде кликати Мене і почую eго, з ним есмь в скорботі, ізму eго і шаную тих, хто eго, довготою дний виконаю eго і він бачити eму спасіння Моє.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу, і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу, і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати