На головну

Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Ієрей: Помилуй нас, Боже, по великій милості Твоїй, молимось Тобі, вислухай і помилуй. | Духовенство: Христос воскрес із мертвих, / смертю смерть подолав | Приспів: Христос воскрес із мертвих. | Приспів: Христос воскрес із мертвих. | Приспів: Христос воскрес із мертвих. |

Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі.

1. Духовенство: Пресвята Тройце, Боже наш, слава Тобі.
  2. Ієрей: Боже, Ущедри ни і благослови нас, просвіти лице Твоє на нас і помилуй нас.
  3. Ієрей: Боже, ущедри ни і благослови нас, просвіти лице Твоє на нас і помилуй нас.
  4. Ієрей: Молитвами святих отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас.
  5. Ієрей: Молитвами святих отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас.
  6. Ієрей: Молитвами святих отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас.
  7. Ієрей: Молитвами святих отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас.

СВІТЛЕ ХРИСТОВЕ ВОСКРЕСІННЯ.

ВЕЛИКДЕНЬ

полуношниця

При закритих царських вратах і завісі:

Ієрей: Благословен Бог наш завжди, нині і повсякчас, і на віки віків.

Хор: Аминь.

Читець: Трисвяте. Пресвятая Трійці ... Протче наш ...

Ієрей: Бо Твоє є Царство і сила і слава Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків.

Читець: Аминь. ГОспода, помилуй. (12 разів)

Пріідіте, поклонімся Цареві нашому Богу.

Пріідіте, поклонімся і припадемо Христу, Цареві нашому Богу.

Пріідіте, поклонімся і припадемо Самому Христу, Цареві і Богу нашому.

Псалом 50:

ПОмілія мене, Боже, з великої милості Твоєї, і з великого милосердя Твого прости провини мої. Найпаче обмий мене від беззаконня мого, і від гріха мого очисти мене; Бо беззаконня моє я знаю, і гріх мій повсякчас переді мною. Тобі Єдиному згрішив і лукаве перед Тобою вчинив, яко в словах Твоїх, і переможеш, коли будеш судити Ті. Це бо, в беззаконні зачатий я, і в гріхах породила мене мати моя. Це бо істину полюбив єси; невідоме й таємне мудрости Твоєї явив Ти мені. Окропи мене иссопом, і очищуся; обмий мене, і стану біліший від снігу. Дай мені почути радість і веселість; радітимуть кості смиренних. Відверни лице Твоє від гріхів моїх і всі беззаконня мої очисти. Серце чисте утвори в мені, Боже, і духа праведного віднови в нутрі моєму. Чи не відкинь мене від лиця Твого і Духа Твого Святого не відніми від мене. Верни мені радість спасіння Твого і Духом Владична утверди мене. Навчу беззаконним дороги Твоїх, і нечестиві навернуться до Тебе. Визволи мене від вини кривавої, Боже, Боже спасіння мого, і язик мій правді Твоїй. Господи, губи мої відкрий, і уста мої сповістять хвалу Твою. Бо, якби Ти жертви забажав, дав би я, та всепалення Ти не бажаєш. Жертва Богові дух розтрощений серцем скорботним і смиренним Бог не скине. Догоджай, Господи, благоволінням Твоїм Сіон, і нехай здвигнуться стіни єрусалимські. Тоді уподобаєш жертву правди, приношення і всепалення; тоді покладуть на oлтарь Твій тельців.

Канон Великої Суботи, глас 6:

Канон, за традицією, читає один зі священнослужителів перед Плащаницею.

Пісня 1:

хор:

Ірмос: Хвилею морською / Скрившаго давніше, / гонителя мучителя, під землею скриша / врятованих отроки; / але ми, яко тієї дівчини, / Господеві поїмо, // славно бо прославився.(Двічі)

ієрей:

Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі.

Тропар: ГОспода Боже мій, / початковий спів, і надгробну Тобі пісню заспіваю, / похованням Твоїм життя мого входи відкривши, // і смертю смерть і пекло умертвив. (4 рази)

Хор: Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу, і нині, і повсякчас, і на віки віків, амінь. | Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі.
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати