На головну

Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу інине і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Приспів: благовіститься, землі, радість велію, / хвалите, Небеса, Божу славу. |

І нині і повсякчас, і на віки віків.

1. Амінь.
  2. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  3. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  4. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  5. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  6. І нині і повсякчас, і на віки віків.

Ангел взивав: Божій предстатель, посланий есмь Божественний поведаті Тобі рада. / Що мене боїшся, Всенепорочная, паче Тебе боящагося? / Що благоговееші мені, Владичице, // Тобі чесно хто тремтить?

Катавасія Благовіщення, глас 4:

Ірмос: Твоя песнословци, Богородице, / Живий і існує незавістний Істочніче, / лик собі совокупльшія, духовно укріпи, / в божественною Твоєю слави // віденців слави сподоби.

Єктенія мала:

Диякон: Паки і ще в мирі Господу помолимось.

Хор: ГОспода, помилуй.

Диякон: Заступі, спаси, помилуй і охорони нас, Боже, Твоєю благодаттю.

Хор: ГОспода, помилуй.

Диякон: Пресвятую, Пречисту, Преблагословенну, славну Владичицю нашу Богородицю і Приснодіву Марію, з усіма святими пом'янувши, самі себе і один одного, і все життя наше Христу Богові віддаймо.

Хор: ТТобі, Господи.

Ієрей: Бо Ти єси Бог наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю і Сину і Святому Духу, нині і повсякчас, і на віки віків.

Хор: Аминь.

Кондак Тріоді, глaс 2, подібний до "вишніх шукаючи":

Час, душі, кінця помислів, / і посічені смоківниці убоявшеся, / даний тобі талант трудолюбно роби, окаянна, / бодрствующі і зве: / та не перебуватимемо поза чертога Христового.

Ікос:

Что униваеші, душе моя окаянна? / Що мечтаеш передчасно піклування некорисна? / Що упражняешіся до мімотекущія? / Остання година є отселе, / і відлучити імами від сущих зде. / доки час маєш, виникни що кличе: / згрішив Ті, Спасе мій, / НЕ посеци мене якоже неплодову фігове дерево, / але як милосердний, Господи, / ущедри зі страхом взиваю, / та не перебуватимемо поза чертога Христового.

Седален Благовіщення, глaс 8, подібний до: "сопілка пастирських":

Слово Боже на землю нині зійшов, Ангел предста, взиваючи діві / радій, Благословенна, Яже печаткою єдина зберегла, / в нутрі прийнявши предвечнаго Слова і Господа, // та від принади врятує, бо Бог, рід людський.

Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати