Головна

Приспів: Святі мучениці, моліть Бога за нас.

  1. Блаженні чисті серцем, бо вони побачать Бога.
  2. Блаженні чисті серцем, бо вони побачать Бога.
  3. Духовенство: Святий рівноапостольний великий княже Володимире, моли Бога за нас.
  4. Заспів: Святі мучениці, моліть Бога за нас.
  5. Заспів: Святі мучениці, моліть Бога за нас.
  6. Ієрей: І хай будуть милості великого Бога і Спаса нашого Ісуса Христа нехай буде з усіма вами.
  7. Ієрей: І хай будуть милості великого Бога і Спаса нашого Ісуса Христа нехай буде з усіма вами.

Тропар: Твердо протівішася Христові страждальці до мучителем, / стражденного доблественне, переможеш ідольську лестощі, кричуще благодерзновенно: // людие, прославляйте по всі віки.

Благословимо Отця, і Сина, і Святого Духа, Господа.

Тропар: Яшкірі адамант, Добло оружніци, / мучителів погрози і муки победівше, радісно вопіяху: // співайте, священики, людие, підносьте Господа навіки.

І нині і повсякчас, і на віки віків.

Слава, і нині: Едінаго Благоутробнаго предвічного Слова, / з Діви в остання Народженого і спасшаго людський рід, // співайте, священики, людие, прославляйте Його повіки.

Катавасія, глас 2:

Хор: Хвалим, благословимо, поклоняємося Господеві, співаючи і звеличуючи по всі віки.

Таємницю преславну вавилонська показу піч, / виливаючи росу, / яко струменями імяше нематеріальний Вогонь восприяти Йордан / і обійми тілом крещаема Зиждителя, // Його ж благословлять людие і звеличують по всі віки.

Диякон: Богородіцу і Матір Світла у піснях звеличимо.

Пісня Пресвятої Богородиці:

Хор: ВЄліч душа моя Господа, / і возрадовася мій дух у Бозі, Спасі Моїм.

Чеснішу від херувимів / і славних серафимів, / без зотління Бога Слово породила, / сущу Богородицю, Тебе величаємо.

Ядо зглянувся на смирення раби Своєї, / се бо від нині ублажатимуть Мене всі роди.

Приспів: Слава, Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Приспів: Слава, Тобі, Боже наш, слава Тобі.


Приспів: Слава, Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Приспів: Слава, Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. | Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу. | Приспів: Слава, Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Ієрей: Благословен Бог наш завжди, нині і повсякчас, і на віки віків. | На 8. Вірш: З глибини взиваю до Тебе, Господи, // Господи, почуй голос мій. | На 4. Вірш: Від варти ранковий до нощи, від варти ранковий, // хай надіється Ізраїль на Господа. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати