Головна

Ієрей: Горе [4] піднесімо серця.

  1. Ієрей: Благословен Бог наш завжди, нині і повсякчас, і на віки віків.
  2. Ієрей: Благословен Бог наш завжди, нині і повсякчас, і на віки віків.
  3. Ієрей: Благословен Бог наш завжди, нині і повсякчас, і на віки віків.
  4. Ієрей: Благословен Бог наш завжди, нині і повсякчас, і на віки віків.
  5. Ієрей: Благословен Бог наш завжди, нині і повсякчас, і на віки віків.
  6. Ієрей: Благословен Бог наш завжди, нині і повсякчас, і на віки віків.
  7. Ієрей: Благословен Бог наш завжди, нині і повсякчас, і на віки віків.

Хор: Імами до Господа.

Ієрей: Дякуємо Господа.

Хор: Достойно і праведно є / поклонятися Отцю і Сину, і Святому Духу, // Трійці єдиносущній і нероздільній.

Ієрей: Переможну пісню співаючи, кричуще, взивающе і промовляючи.

Хор: Звят, ??свят, свят Господь Саваот, / виконаю небо і земля слави Твоєї / осанна в вишніх, / Благословенний, Хто йде в ім'я Господнє, / осанна в вишніх.

Ієрей: Прийміть, споживайте, це тіло Моє, що за вас ламається на відпущення гріхів.

Хор: Аминь.

Ієрей: Пийте з неї всі, це є Кров Моя Нового Завіту, що за вас і за багатьох проливається на відпущення гріхів.

Хор: Аминь.

Ієрей: Твоє від Твоїх Тобі приносимо, за всіх і за вся.

Хор: ТТобі співаємо, / Тебе благословимо, / Тобі дякуємо, Господи, / і молимось Тобі, Боже наш.

Ієрей: Неабияк про Пресвяту, пречисту, преблагословенну, славну Владичицю нашу Богородицю і Приснодіві Марії.

Достойно є:

Хор: Достойно є, яко воістину, славити Тебе, Богородицю, присноблаженну і Пренепорочну і Матір Бога нашого. Чеснішу від херувимів і незрівнянно славнішу від серафимів, що без зотління Бога Слово породила, сущу Богородицю, Тебе величаємо.

Ієрей: В перших пом'яни, Господи, великого пана і отця нашого ім'ярек, святійшого Патріарха Московського і всієї Русі, і пана нашого (Високо-) Преосвященнейшаго (ім'ярек), (архі) єпископа (митрополита (титул)), ихже даруй святим Твоїм церквам, в світі, цілих, чесних, здорових, довголіття, право правлячих слово Твоєї істини.

Хор: І всіх, і вся.

Ієрей: І дай нам єдиними устами і єдиним серцем славити й оспівувати пречесне й величне ім'я Твоє, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки віків.

Хор: Аминь.

На 2. Вірш: Хваліть Його в бубні та особі, / хваліть Його у струнах і органі. | На 8. Вірш: З глибини взиваю до Тебе, Господи, // Господи, почуй голос мій.

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати