Головна

І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Духовенство: Величаємо вас, / апостоли Христові, / весь світ ученьмі своїми просветівшія / і вся кінці // до Христа породили. | Приспів: Святий апостола Петра, моли Бога за нас. |

На 8. Вірш: З глибини взиваю до Тебе, Господи, // Господи, почуй голос мій.

1. Благословен єси, Господи, / навчи мене заповітів Твоїх.
  2. Благословен єси, Господи, навчи мене заповітів Твоїх.
  3. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  4. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  5. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  6. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  7. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.

Стихира: Доіімі похвальними вінці / загруз Петра і Павла, / разделенния тілес / і совокупленния духом, / Богопроповедніков первостоятелі? / Оваго убо яко апостолів предначальніка, / оваго же яко паче інех трудівшася. / Цих бо востаннє гідно безсмертния слави вінці / вінчає Христос Бог наш, // маєш велику милість.

Вірш: Нехай уші Твої будуть // внемлющее голос благання мого.

Стихира: Доіімі похвальними вінці / загруз Петра і Павла, / разделенния тілес / і совокупленния духом, / Богопроповедніков первостоятелі? / Оваго убо яко апостолів предначальніка, / оваго же яко паче інех трудівшася. / Цих бо востаннє гідно безсмертния слави вінці / вінчає Христос Бог наш, // маєш велику милість.

На 6. Вірш: Аще беззаконня назріші, Господи, Господи, хто постоїть? // Яко у Тобі очищення є.

Вірш: саме заради Твого надіявся я Тебе, Господи, потерпи душа моя в слово Твоє, // упова душа моя на Господа.

Стихира: Доіімі песненного доброти / заспіваймо Петра і Павла? / богопізнання Кріль, прелетевшія кінці / і на небеса піднісся, / руки Євангелія благодаті, / нозе істинного проповідування, / річки премудрості, / хресної роги, / ними ж демонів брову Христос кинь, // маєш велію милість.

і Технічного звіту щодо поводження з відходами | Ієрей: Мир всім.
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати