Головна

Червня 2010 року

«Я нікуди не виїжджав. Як я приїхав до Білорусі, з перших днів я перебуваю тут. Нікуди не виїжджав (прокоментував чутки про те, що був в Туреччині. - Н. С.). Ну, виїжджаю в місто (Мінськ. - Н. С.). Познайомився з містом. Він мені дуже сподобався. Раніше я був з офіційними візитами, я його практично не бачив. Місто сподобався, народ, жителі столиці. Мені все тут подобається. Чисто, акуратно. Доброзичливо. Що я ще можу сказати? Природа гарна. Дощів, правда, багато. Особливо день-два назад. Грім блискавка. О третій годині ночі прокинувся. З незвички довго не міг заснути від такого гуркоту. Все турбувало мене. Бачив, що в сусідній Польщі твориться, думав - не дай Бог такого для Білорусі. Вода кудись іде, і слава Богу - нехай вона йде. Нікуди я не виїжджав. У жодній Туреччини я не був. Якщо б я був в Туреччині, напевно, це приховати неможливо було »[48].

Що робити англосаксам?

Треба тиснути на Бакієва. Треба тиснути на Москву. Ви на дати дивіться, на дати: 14 июня прес-конференція Бакієва. І ось уже в Лондоні чи заарештовують, то чи дають притулок синові Бакієва.

15 червня 2010 року. 11:05

«Син екс-президента Киргизії Максима Бакієва« ДОЗВОЛИВ »себе заарештувати, щоб легалізуватися в Лондоні. Про це заявив голова партії «Ар-Намис» Фелікс Кулов на прес-конференції 15 червня, передає кореспондент ІА REGNUM Новини »[49].

У вас тато, у нас син. У вас легітимність, і у нас шматочок її немає.

Хід був за Кремлем.

І Кремль відповів.

Ви на дати, на дати дивіться!

Червня 2010 року | Червня 2010 року


Результатом такого розкладу є унікальна ситуація, коли жодна з протиборчих сторін не може добитися своїх цілей без допомоги Росії. | Головною зброєю впливу на Європу з боку Вашингтона і Лондона стає дестабілізація мусульманських країн і радикалізація в них ісламу. | Як робляться провокації | Напад Ізраїлю на турецький корабель | Червня 2010 року | Мая 2010 року | Подивіться на Китай | газовий погром | Червня 2010 року | Червня 2010 року |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати