Головна

Ні в якому разі не з розбирання конфлікту!

  1. III. Особливості проведення розслідування нещасних випадків, що сталися в організаціях і у роботодавця - фізичної особи
  2. IV. Виявлення випадків ВП серед людей
  3. IV. Реєстрація, облік і статистичне спостереження випадків дифтерії та носіїв токсигенних коринебактерій дифтерії
  4. IV. Реєстрація, облік і статистичне спостереження випадків дифтерії та носіїв токсигенних коринебактерій дифтерії
  5. Oslash; В якому випадку фірма, що діє в умовах досконалої конкуренції, повинна припинити виробництво? Якщо P
  6. Батюшка. З євреями зрозуміло. Але зараз багато змішаних шлюбів. Не зрозуміло, єврей людина чи російська. Що в цьому випадку.
  7. Бюджетний дефіцит - перевищення видатків бюджету над його доходами. У разі перевищення доходів над витратами виникає бюджетний профіцит.

Ще не відновлена ??симпатія, розбір польотів неминуче спікірует на взаємні претензії. Тому, спочатку відновити симпатії.

Просто підключися до реальності партнера. Та не чіпляйся ти так за свою! Не бійся - вона ж нікуди не дінеться !!! Не звертай увагу ти від себе, дозволить обговорити коханого. Що йому зараз важливо, приємно? Чим він зайнятий? Почни просто допомагати. Поговори про це. Нехай «через не хочу» - але чесно.

Страшно? .. Ти нічого не втратиш, клянусь! Повторюю для упертих: НІЧОГО ВИ не втратите. Неможливо втратити свою реальність. Хоч скільки їх в себе запхати - тільки багатшим станеш. Чому ж так страшно, так категорично не хочеться прийняти іншу точку зору ?! А все тому ж. Тому що боїшся перестати звинувачувати.

А ти не бійся. Просто поцікався, що зараз турбує партнера - і роздягли цю турботу. Розділити його РЕАЛЬНІСТЬ. Через півгодини побачиш: це класно. Симпатія росте на очах. І з його боку, і всередині тебе ж самого. Напружена ситуація спадає. Розуміння вимальовується. Тепер його можна посилювати. Як? Тим же самим способом!

Дочекайся дуже хорошою симпатії. Дивись: тепер конфлікт бачиться зовсім інакше! Він став набагато правдивіше. Ще б пак: тепер його бачить не тільки твій вз'ерепененний банк - але ти сам. Уже ясно, наскільки симпатія важливіше правоти, важливіше самого проступку - найважливіше. Ось тепер, акуратно і тактовно: «Слухай, я хочу сказати про це ... Мені дуже важливо знати ...».

І ось тут важливо довести розбір польотів до кінця. Це означає а) повністю зрозуміти один одного, і б) виключити можливість наступити на ті ж граблі надалі.

З бесіди з дочкою


ВИСОКОТОННИЙ купився на ДИКУ закоханість НІЗКОТОННОГО | ОДИН ОДНОГО ЗНАЙШЛИ дві моторошні ЗАЛЕЖНО. | | Летиш з сінника - гальмує ГОЛОВОЮ! | ЛІРИЧНЕ відступ про КРАСОТЕ. | КІНЕЦЬ ВІДСТУПУ. | ЯК швидкий розряд ВТРАТУ | | | |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати