На головну

Муранов Володимир - Істина всередині нас

1. I. (Що) істина не має ні початку, ні кінця.
  2. I. Великий Князь Володимир Кирилович 1 сторінка
  3. I. Великий Князь Володимир Кирилович 2 сторінка
  4. I. Великий Князь Володимир Кирилович 3 сторінка
  5. I. Великий Князь Володимир Кирилович 4 сторінка
  6. I. Великий Князь Володимир Кирилович 5 сторінка
  7. I. Великий Князь Володимир Кирилович 6 сторінка

www.e-puzzle.ru

«Володимир Муранов. Істина всередині нас »: ВАТ« ПІК «Офсет»; Красноярськ; 2012

Більшість з вас дізналося про Володимира Муранова, коли він потрапив на телепроект «Битва екстрасенсів». Але якщо говорити про його реальній практиці, то цілительством і духовної роботою він почав займатися з 2001 року. З того часу і до цього дня він постійно займається внутрішньою роботою над собою, навчає і не відмовляє в допомозі тим, хто за нею звертається.

Знання, викладені на цих сторінках, з'єднують фізику і філософію, перевірену століттями східну мудрість і релігійну духовність. Застосування цих знань у вашому житті здатне дати унікальні результати як в духовному зростанні, так і в зціленні.

Сьогодні я ясно розумію, що цілительська практика - це не просто допомога людині в його недугах, а допомога в розвитку свідомості до більш високого рівня. Ось моя головна задача. Я впевнений, що настане час, коли людина повністю переосмислити своє міроосознаніе і себе в ньому, адже цілительство - це не просто слово, що означає допомогу людині без таблеток і операцій. Цілительство походить від слова «ціле», і я розглядаю людини як єдину систему, де здоров'я нерозривно пов'язане з його життям, його оточенням і його сприйняттям. Тільки відтворюючи гармонію між внутрішнім і зовнішнім, можна домогтися цілісності і здорового життя. Допомогти вам побачити, відчути глибинну реальність, що розкриває вас як частина Всесвіту, де Любов відкриває вічне і нескінченне поле можливостей для лікування та профілактики трансформації. У цьому я бачу головне завдання цієї книги.

Володимир Муранов

Загальний стаж роботи на посаді шеф-кухаря (зав. Виробництвом) 14 років. | Інь Ян
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати