На головну

МИЛОСЕРДНИЙ КІНЕЦЬ ЯЧМЕНЮ | Просто дотримуйтесь ПРИРОДІ, І ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ | РІЗНІ ШКОЛИ натурального ЗЕМЛЕРОБСТВА | МАНДАЛА натуральної ЇЖІ | КУЛЬТУРА ХАРЧУВАННЯ | ЖИТТЯ НА ОДНОМУ хліб | Загальні принципи ХАРЧУВАННЯ | V. ГЛУПОСТЬ маскується під винахідливість | ХТО дурень? | РЕВОЛЮЦІЯ ОДНІЄЇ соломинку |

ТЕОРІЯ ВІДНОСНОСТІ

1. Die Verbandstheоrie- теорія структур
  2. I. Загальна теорія статистики
  3. I.2. Монополія і конкуренція. Теорія монополістичної конкуренції.
  4. Nbsp; ХВИЛЬОВА ТЕОРІЯ Елліот
  5. Автохтонна »(слов'янська) теорія виникнення держави на Русі.
  6. Аксіоматична теорія натуральних чисел.
  7. Аристотель: вчення про 4-х причини і теорія пізнання

Дивлячись на світле сяйво осіннього неба, оглядаючи навколишні поля, я був здивований. На всіх полях, крім мого, працювали машини з прибирання рису і комбайни. В останні три роки моє село змінилася до невпізнання.

Як і можна було очікувати, юнаки, які живуть на горі, що не заздрять повороту до механізації. Їх тішить спокійна мирна збирання врожаю за допомогою старого ручного серпа.

Того вечора, коли ми закінчували вечірню трапезу, я розповів за чаєм, як багато років тому в цьому селі в ті дні, коли фермери обробляли поля вручну, одна людина почав використовувати для цього корову. Він був дуже гордий тим, як легко і швидко він міг закінчити важка праця оранки грунту. Двадцять років тому, коли з'явився перший механічний культиватор, всі жителі села зібралися і серйозно обговорювали, що краще - корова або машина. Протягом двох-трьох років стало ясно, що машина працює швидше, і, не піклуючись ні про що, крім виграшу в часі і зручності, фермери відмовилися від своїх тяглових тварин. Головним спонуканням було просто бажання закінчити роботу швидше, ніж сусідній фермер.

Фермер не розуміє, що він став просто фактором збільшення швидкості та ефективності в рівнянні сучасного землеробства. Він дозволив продавцям сільськогосподарського обладнання зробити за нього всі розрахунки.

Колись люди дивилися в зоряне нічне небо і відчували огром Всесвіту. Тепер питання часу і космосу залишені цілком у веденні вчених.

Кажуть, що Ейнштейну дали Нобелівську премію з фізики з поваги до незбагненності його теорії відносності. Якби його теорія зрозуміло пояснила феномени відносності в світі і тим самим звільнила б людство від обмежень часу і простору, викликавши до життя більш приємний і спокійний світ, це було б гідно похвали. Однак його пояснення збиває людей з пантелику і змушує їх думати, що світ складний понад усяке розуміння. Йому варто було б присудити премію за "руйнування спокою людського духу".

Насправді світ відносності не існує. Ідея про феномен відносності - це структура, створена людським інтелектом. Інші тварини живуть в світі нерозділеного реальності. У тій мірі, в якій людина живе у відносному світі інтелекту, він втрачає уявлення про час, який поза часом, і про простір, яке поза простором.

"Ви можете бути здивовані моєю звичкою весь час підчіплювати вчених", - сказав я і зробив паузу, щоб випити один ковток чаю. Юнаки дивилися, посміхаючись, їх особи блищали в світлі багаття. "Це тому, що роль вченого в суспільстві аналогічна ролі различающего розуміння в вашому власному свідомості".

Пливуть хмари І ІЛЮЗІЯ НАУКИ | СЕЛО БЕЗ ВІЙНИ І СВІТУ
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати