На головну

Пшенично-пшоняна з вівсом І льоном | Пшенично-РИСОВА з льоном | кедрові | виноградні кісточки | Пшенично-житнє З розторопші | АНТІЦЕПЛЮЛІТНАЯ | Пшенично-КУКУРУДЗЯНА | Пшенично-ГРЕЧАНА З розторопші та топінамбура | Пшенично-ВІВСЯНА З шипшини і гарбузом | Пшенична З розторопші та спіруліни |

СУПЕРКРЕМНІЕВАЯ

склад: пшениця, неотшелушенний рис, льон, розторопша.

Якщо в землі мало кремнію - рослини хворіють. Якщо у воді мало кремнію - водорості перестають розмножуватися. Якщо в організмі людини мало кремнію - у нього хворіють очі, псується шкіра, стирається емаль зубів, може початися облисіння. Присутність кремнію необхідно для засвоєння кальцію і цілого ряду найважливіших мікроелементів, таких як, сірка, цинк, кобальт, молібден і ін.

Відомо, що недолік кремнію в тканинах, або порушення його обміну безпосередньо пов'язано з проблемою загального старіння організму, а, отже, в'янення краси.

Порушення кремнієвого обміну у дітей веде до анемії, остеомаляції (розм'якшення кісток), випадання волосся, хвороб суглобів, туберкульозу, діабету, бешихових запалень шкіри, каміння а печінці та нирках - і все це на тлі дисбактеріозів.

З дефіцитом в крові кремнію погіршується еластичність судин. Вони стають жорсткими, що не сприймають команди мозку до розширення або звуження судин. Брак кремнію в їжі і воді призводить до хвороби судин, атеросклерозу, остеохондрозу, поліартриту, кальцинуванню клапанів серця.

Те, що в рисовому лушпинні міститься багато кремнію, відомо давно.

З давніх часів ходять по Землі страшні легенди про хвороби "бери-бери", яка, як чума, забирає сім'ї, пологи, стану. І вибирає саме ця "бери-бери" заможних людей. Але причину виникнення хвороби "бери-бери" огортає таємниця. І приписують їй навіть кармічну природу. А вся справа в тому, що заможні люди Сходу могли дозволити собі їсти білий рис, очищений від оболонки. Він був їх основною їжею. Зчищаючи оболонку зі злаків, люди скидають кремній, так необхідний кожній людині для здоров'я.

Проходить час, і втрати кремнію, що не заповненні харчуванням, дають знати про себе. Виникає повне розбалансування організму в зв'язку з величезним дефіцитом кремнію. Це і є грізна хвороба "бери-бери".

Не так у бідних людей. Бідняк їв рис неотшелушенний, з верхньої оболонкою, і отримував з кожним зернятком рятівний п'єзоелемент - кремній, який, навіть перебуваючи в шкірі, міг взяти денне світло і перетворити його а електричну енергію людини. Не бракувало сил і працювати, і жити, і чинити опір інфекціям.

Рис неотшелушенний - природний прекрасний продукт, що містить кремній. Тільки неотшелушенний рис носить назву "Здоров'я", а каша "Здоровань"

висновок

Успіхи в розвитку сучасної медицини очевидні, і безглуздо їх оскаржувати. Але швидкість, з якою вона вирішує проблеми здоров'я не встигає за швидкістю появи все нових хвороб, які становлять виклик людству.

Одним з таких викликів є майбутня панепідемія "пташиного грипу". За оцінками фахівців вона відбудеться з великою ймовірністю. І якщо це станеться, то захворіють сотні мільйонів людей на земній кулі, а загинуть десятки мільйонів. Особливо це актуально для країн, що розвиваються, до яких відноситься і Росія.

У мене складається враження, що більшість населення Росії підготовлено до миттєвої смерті. Чому? Нагадаю характер протікання захворювання 'пташиним грипом ". Вранці температура, до вечора набряк легенів, крововилив з верхніх дихальних шляхів. Майже миттєва смерть.

Будь-вірус - це клітинний паразит. Він розмножується тільки тоді, коли потрапляє всередину клітини організму. Проникнути він може тільки в хвору клітину і при наявності ослаблення захисних систем організму людини. Потрапляючи всередину клітини, вірус швидко розмножується, живе і виділяє токсини. Середньостатистичний, сучасний росіянин хворий, а значить в його організмі величезна кількість ослаблених клітин і ослаблена система захисту. Велика кількість невідомого організму вірусу потрапляють у велику кількість слабких клітин, розмножуючись вони виділяють в кров токсини, які послаблюють стінки кровоносних судин і ті від власного кров'яного тиску розриваються - крововилив смерть. Так що? Такий результат неминучий? І. П. Неумивакин в своїй книзі "Ендоекологія здоров'я" зазначив:

"Ще в 1980-х роках Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) такі захворювання як вірусний гепатит, хронічні хвороби, СНІД та інші, віднесла до вторинних іммуноде-фіцітной станам. Відновивши імунний статус людини, виявляється, можна позбавиться від перерахованих і інших захворювань".

Звідси висновок: завдання збереження життя зводиться до задачі відновлення імунного статусу людини.

А це завдання здійсненне для кожної людини при виконанні простих умов. Людина повинна:

1. Дотримуватися правил здорового способу життя.

2. Відмовитися від повсякденного сурогатного харчування.

3. Вживати в їжу продукти функціонального і макробіотичного харчування.

А оскільки в Росії тільки один Макробіотика продукт - каші "Здоровань" - то без них

досягти здоров'я неможливо.

НОВИНКИ | ОЛЕКСАНДРА мальцевського - ПОПОВНИЛА ЛАВИ ЕТЮДОВЦЕВ!
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати