На головну

Вживання наркотиків | Рух. | Правильне, здорове харчування. | Росія - світова звалище харчових сурогатів. | Ступінь - Онкологія - Помста природи за некультурне ставлення людини до себе, до свого харчування і способу життя. | У Росії немає контролю за шкідливими речовинами в продуктах харчування | Quot; Продукти харчування "повністю хімічно синтезовані. | Будьте уважні, купуючи продукти, адже від їх якості і склад залежить ваше здоров'я, а часом і життя! | Гірка правда про солодкий лимонад | Концепція оптимального харчування. Позиція лікаря. Тутельян В. А. |

Вступ.

1. I. Вступ.
  2. I. ВСТУП.
  3. Вступ.
  4. Вступ.
  5. Вступ.
  6. Вступ.
  7. Вступ.

Макробиотика. У перекладі це - «велике життя». Ще Гіппократ використовував це слово, описуючи

дуже здорових і долгожівушіх людей. Японський просвітитель Джордж Озава назвав своє вчення макробиотика, підкресливши його спорідненість з давньою східною системою харчування. Дж. Озава був довго

і тяжко хворий і, тільки звернувшись до стародавній медицині і вивчивши її. зміг вилікувати себе за допомогою простої рослинної дієти, побудованої з урахуванням принципів «інь» і «янь».

Макробиотическая дієта заснована на вживанні в їжу цільного зерна і традиційних
 продуктів харчування, відповідних пори року. Коли ми споживаємо незвичайну їжу, отсутст-
 вующую в природних умовах, ми втрачаємо набагато більше, ніж купуємо. Ми навчилися дуже
 багато чому від таких народів, як хунзакі, вількабамбас, абхази, які і зараз живуть в тісному контак-
 ті з природою. Вони сповнені життя і дуже активні фізично. Багато з них вже переступили столітній
 рубіж.

Більшість продуктів, які вони споживають, - місцеві, вирощені без застосування хи-
 Мікаті. Крім того, в основній масі це продукти вегетаріанські, що не піддавалися промислових
 ної переробки. Таке харчування, по суті, макробіотічно, тому що засноване на цілісному зерні (ячмені,
 гречці, кукурудзі і коричневому рисі) в поєднанні зі свіжими овочами та зеленню, горохом, горіхами,
 бобами і фруктами. І хоча вони їдять м'ясо, молочні продукти і домашню птицю, зміст цих
 продуктів в загальній масі їжі становить менше 1%.

Макробіотика підхід до харчування, вправ і життя може покращити ваше здоров'я і
 здоров'я пашів сім'ї. Якщо ви вирішили харчуватися відповідно до Макробиотическое принципами і
 слідувати іншим радам, що містяться в цій книзі, то згодом ви будете пожинати пло
 ди цього активного, розумного, енергійного підходу до життя. Ви відкриєте багатство і гармонію і приро-
 де, присутні навіть в нашому напруженому і повному небезпек складному світі.

Макробиотическая філософія вчить, що здорове харчування - найбільш прямий шлях до хорошого
 здоров'ю. Більш ніж будь-який інший підхід до їжі, макробиотика оцінює і підкреслює наші ін-
 індивідуальні відмінності: місце проживання, рід занять, а також нинішній стан здоров'я.

Заснована на філософських принципах балансу і гармонії ідея, що лежить в основі харчування,
 проста. Географічне положення місця, в якому ви живете, клімат, інтенсивність вашої діяль
 ності і особливості фізіології визначають ваші харчові потреби. У виборі харчування ці
 чинники є набагато кращими інформаторами, ніж звичні таблиці харчових продуктів і
 їх калорійності.

На додаток до цього потрібно сказати, що макробиотика вказує на шкоду сучасних мето-
 дов приготування їжі і очищення продуктів, що позначається на нашому фізичному і розумовому
 здоров'я. У макробіотіческом харчуванні використовуються тільки цільні і приготовані традицій-
 ціальних способах продукти.

Кожен регіон світу своїми географічними умовами і кліматом впливає на людей, кото
 які живуть в його межах. Вживання в їжу продуктів, вирощених в тих же умовах, в яких
 ми живемо, дає нам можливість більш успішно пристосовуватися до змін навколишнього сре-
 ди. Людині, яка живе в холодному, сирому кліматі Шотландії та Ірландії, краще підходить для
 їжі багатий маслами овес, традиційно споживаний в цих місцях. Жителю півдня Сполучених шта-
 тов корисно вживати в їжу коричневий рис або солодку кукурудзу - продукти, що вирощуються в
 цьому регіоні.

У максимально можливому обсязі наше харчування повинно включати в себе їжу місцеву, свой-
 ственную тому району, в якому ми живемо. Для жителя Нової Англії є апельсини з Флориди або
 коста-ріканські банани, - значить, ігнорувати тісний зв'язок між тілом і його безпосереднім
 оточенням, провокуючи, таким чином, сезонні розлади здоров'я, такі, як застуди, грип;
 можливі і більш серйозні захворювання.

Холістична теорія харчування | Вуглеводи (складні і прості).
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати