Головна

Тиха Революція! | Старіння організму людини | Як ми живемо - вболіваємо | Ми живемо в вимираючої країні | Роль аліментарних факторів у загальній захворюваності | Міністерство хвороб | Гранично небезпечні препарати | Видобуток фармацевтичних лабораторій | Змова, що веде до геноциду | Спрут і його щупальці |

Це повинен знати кожен.

1. Average collection period - Коефіцієнт оборотності дебіторської заборгованості, днів.
  2. " Приймання поїздів на станцію має проводитись на вільні колії, призначені для цього технічно-розпорядчим актом станції, при відкритому вхідному світлофорі.
  3. VI. Переведіть пропозиції, зверніть увагу на способи вираження повинності і можливості.
  4. XIV. Як випливає викликати співчуття і страх. Які міфи повинен брати поет сюжетом для свого твору.
  5. А зробити це можна тільки вирвавшись з полону позиції "відмови"; потрібно визнати, нарешті, що причина твоєї хвороби криється в тобі самій!
  6. А) Коефіцієнт оборотності кредиторської заборгованості
  7. Абзацний відступ повинен бути однаковим впродовж усього тексту і дорівнює п'яти знакам (1,25 см).

Зрозуміло, що розвиток цивілізації, спрямоване на підвищення рівня життя, в той же час сприяє неминучого збільшення кількості шкідливих для здоров'я факторів навколишнього середовища.

Марно звинувачувати медицину в тому, що стан здоров'я багатьох з нас неухильно погіршується. Не дивлячись на очевидні успіхи сучасної цивілізації, в усьому світі спостерігається якісний і кількісний ріст захворювань.

Ми вже переконалися, що сучасна медична наука основною причиною такої тенденції називає гнітючий стан екології навколишнього середовища, що викликає зростання надходження в організм людини з їжею, водою, повітрям і іншими каналами ксенобіотиків, які, в свою чергу, провокують прискорення вільнорадикальних процесів в організмі людини. Ми вже знаємо, що з'явилися, так звані вільнорадикальні теорії виникнення хвороб і прискорення процесів старіння організму людини.

Ще раз згадаємо, Вільними радикалами називають молекули, які на валентній оболонці

мають один або більше електронів, які не мають пари (неспарених електронів). Здебільшого мова йде про вільні радикали кисню, який хімічно влаштований так, що не може притягувати електрони відразу парами, а, приєднуючи один електрон, перетворюється в дуже реактивний радикал.

Вільні радикали є нормальною складовою біохімічних процесів і в той же час основним патогенетичним механізмом величезного числа захворювань. Більш того, генетичні механізми схильності до багатьох захворювань мають своєї складової порушену здатність гасити вільні радикали в тій чи іншій ланці метаболічного процесу.

Відомо, що віруси - це клітинні паразити. Вони можуть проникнути тільки в ослаблену клітину, отримуючи можливість, розмножаться тобто викликати хвороби. Ослаблену клітину атакують збудники численних захворювань, цю атаку протидіють захисні системи людини і, якщо вони функціонують ненормально, клітина уражається збудником хвороби. Такий, в спрощеному вигляді, один з механізмів виникнення хвороб і скорочення тривалості життя людей.

З документів ВООЗ (Всесвітньої Організації Охорони здоров'я) відомо, що здоров'я людини на 50% залежить від його індивідуальних схильностей; на 20% від спадковості; на 20% від стану навколишнього середовища і тільки на 10% від діяльності медицини !!!

З цього визначення випливає, що для конкретної держави з конкретним рівнем життя і відповідним менталітетом народу, скільки НЕ закачувати коштів в медицину (хоч весь держбюджет), більше ніж на 10% здоров'я нації і індивідуально кожного людини не забезпечиш. Це дуже важливий висновок. Він як індикатор сигналізує про правильність та ефективності здоров'я охороняють дій держави.

З того ж визначення видно, що основний резерв поліпшення здоров'я знаходиться в сфері формування відповідних індивідуальних схильностей людини. А ця сфера ні ким не може бути реалізована крім як державою через його інститути тому, що формування індивідуальних схильностей - це формування ідеології.

І якщо держава не займається формуванням ідеології, то нація приречена на вимирання, що і відбувається в даний час з Росією. Чи не конкуренція між різними напрямками в медицині, що не нацпроекти, що не інтелектуальні прориви в медичній науці, що не аморальна думська метушня з приводу забезпечення населення платними або безкоштовними ліками оздоровить націю, а вкладення (Не розкрадання) державних коштів в нові технології в області оздоровчого харчування і культивування здорового способу життя здатні підвищити самогінезлюдини.

Положення офіційної медицини | Про шкоду синтетичних медичних препаратів
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати