Головна

Тиха Революція! | Старіння організму людини | Як ми живемо - вболіваємо | Ми живемо в вимираючої країні | Про шкоду синтетичних медичних препаратів | Міністерство хвороб | Гранично небезпечні препарати | Видобуток фармацевтичних лабораторій | Змова, що веде до геноциду | Спрут і його щупальці |

Положення офіційної медицини

1. Абсолютно інша ситуація у тих, хто в США залишається нєєврей - гой.
  2. Абстракція (теоретичне положення)
  3. Алфавітне розташування літератури
  4. Близьке положення до теорії, але менш масштабне, займає модель.
  5. У кожному трудовому колективі поряд з формальною (офіційної) структурою взаємин існують і неформальні (неофіційні) стосунки між членами колективу.
  6. В.1.4. Значення цитології для медицини
  7. Валютний курс і його вплив на економічний стан країни.

Основами законодавства РФ "Про охорону здоров'я громадян" визначено найважливіші аспекти
 соціальної політики держави з пріоритетних напрямів охорони здоров'я населення, і одним з головних проголошено профілактичний напрямок. Тим часом прихильність багатьох лікарів застарілих методів діагностики і лікування збільшують розрив між потребами населення і практикою охорони здоров'я.

Офіційна медицина стала "медициною хвороб", але не "медициною здоров'я". Фінансуються, в основному, ті галузі медицини, які пов'язані з дорогим обладнанням для діагностики запущених розладів і виробництва складних хірургічних операцій. Акцент робиться не на запобігання ожиріння, діабету, серцево-судинних і онкологічних захворювань, а на розвиток інвалідизуючих методик (тобто методик націлених на перетворення людей в інвалідів), які продовжують фізичне існування хворого, але позбавляють його повноцінної, активного життя. На жаль, багаторічна безроздільне панування такого підходу до здоров'я призвело до того, що в сучасній медицині ставка робиться не на мислення лікаря, а на прилади і фармацевтичну промисловість, до поділу людини по кабінетах вузьких фахівців. Збереження методології і технології офіційної медицини в сьогоднішньому вигляді заводить її в глухий кут.

Реформування системи охорони здоров'я, з її високим ступенем адміністративних методів управління, позбавила організаторів вольових важелів впливу, а новими адекватними методами і формами управління теперішні фахівці ще не опанували в повному обсязі. Перед вченими і практиками, зайнятими в тій чи іншій мірі питаннями охорони здоров'я та спортивно-оздоровчої роботи, встають складні завдання: з одного боку - прийняти і оцінити, яка складається нову систему професійних і економічних взаємовідносин між виробниками медичних і оздоровчих послуг (лікувально-профілактичними та спортивно -оздоровче установами) і споживачами (пацієнтами, клієнтами); з іншого - запропонувати науково-обгрунтовані методи активного формування таких взаємин і сучасні форми управління ними. "

Після знайомства з подібною інформацією неможливо не погодиться з питанням президента з його послання Федеральним зборам: "Для кого ми все це робимо?". Для кого "планів громаддя": подвоєння ВВП за десять років, зміцнення обороноздатності країни, освоєння космосу, відродження політичної та економічної могутності держави іт.п.?

Всі функції держави, яке існує, в даний час, на території нашої Батьківщини, безглузді без невиконання ним (державою) головного свого призначення - збереження "Тіла народного". Не треба бути мудро - розумним, щоб зрозуміти - держава, в даний час, не справляється зі своїм історичним призначенням. Але сім'я - головний цеглинку в будівлі товариства, в абсолютній більшості випадків життя, генетично націлена на збереження свого існування, і в даний час життєві інтереси сім'ї та окремої людини (розумного) не збігаються з діяльністю держави. Звідси висновок: опора тільки на свої сили з метою виконання головного свого космічного призначення - жити і діяти з метою збільшення світового океану любові і добра. Хворому і кволому організму виконання цього завдання не по силам!

Роль аліментарних факторів у загальній захворюваності | Це повинен знати кожен.
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати