Головна

ЯК налаштовані на здобуття

  1. II. Отримання карбонових кислот, складних ефірів та жирів
  2. Біологічна ОТРИМАННЯ ВОДНЮ
  3. В. Отримання срібного дзеркала.
  4. Увага! Отримання Досягнень в локації "мідний рудник Пріка" неможливо.
  5. Чи можливо відправити документи на отримання ліцензії по електронній пошті?
  6. Вибір теми та отримання завдання на виконання випускної кваліфікаційної роботи
  7. Вирівнювання вихідного ряду методом ковзної середньої і отримання рівнів Ус.

Коли у вас народжується нове бажання, яке ще не втілилася, - чи добре ви себе відчуваєте?

Контраст постійно призводить до того, що у вас народжуються бажання, і навіть якщо вони ще не втілилися, але ви задоволені своїм становищем і з радістю передчуваєте неминуче отримання - ваша вібрація буде досконала для ідеального вічного отримання.

невдоволення заважає

Найбільш поширене перешкода - відчуття незадоволеності з приводу того, що ви хочете, але не маєте. Або у вас є щось, чого ви не хочете, і ви нещасні через те, що не можете його позбутися; або ж ви чогось бажаєте, але воно ще не повністю прийшло до вас, і ви роздратовані або турбуєтеся тому, що його ще немає. Невдоволення - одне з основних перешкод, але від нього найпростіше звільнитися, коли ви зрозумієте, як це все працює.

Просіть - вам завжди буде дано

Багато з вас вже багаторазово це чули: коли ви просите, вам дається. І клітина одного з ваших чудових тел, або клітина рослини, і повністю свідома особистість, яку ви вважаєте собою, - коли ви просите (а ви просите постійно, або словами, або ваше життя просто допомагає вам сформувати бажання), коли ви побажали, на це завжди відповідають. Кожен раз.

Три частини творіння

Ваше чудове спадщина складається з трьох частин.

Перша частина творіння - бажання, або прохання.

Це обумовлюється просто взаємодією з життям. Так виникає прохання.

Друга частина - відповідь на прохання. Сили Всесвіту - деякі називають їх Божественною силою, а ми - творча енергія Життя - завжди відповідають в момент прохання.

Третя частина - ви, той, хто просить, повинні отримати.

Ви повинні дозволити те, про що просили.

Тому, якщо ви чогось хочете, але воно ще не до кінця втілилося в вашому житті, причин дві: або ви не просили, або Всесвіт поки не дала це. Може бути, ви не налаштовані на отримання.

Тарілка супутникової антени

Може бути, ви бачили фотографії автобусамонстра, в якому подорожують Естер і Джеррі.

У нього нагорі супутникова антена. Коли вони приїжджають в кемпінг, Естер запитує Джеррі: «Де у нас Х'юстон?» Річ у тім, що десь над Х'юстоном висить супутник, який передає сигнал на їх антену. І Джеррі відповідає: «Он там». Тоді Естер дивиться, чи не варто дерево між тарілкою антени і передбачуваним становищем супутника. Якщо все в порядку, вона дістає таблицю, яка показує вертикальну наводку в залежності від положення

по відношенню до супутника, і натискає кнопки на пульті. І маленька тарілка починає обертатися на даху автобуса, поки не зловить сигнал супутника.

Якщо вони неправильно ставлять вертикальну наводку, тарілка буде просто обертатися, обертатися і обертатися, поки не зламається. Вона може обертатися цілу ніч (час від часу так і відбувається).

Але якщо вона не налаштована на прийом, вони не отримають бажаних результатів.

Іноді ви здаєтеся нам такими ж. Ви готові докладати нескінченні зусилля. Ви можете працювати по двадцять чотири години на добу. Прагнучи до досягнень, ви здатні на нескінченну роботу і боротьбу.

Але якщо ви в неправильному вібраційному режимі, скільки б енергії, зусиль, часу або грошей ви не вкладали в своє бажання, нічого не вийде.

Налаштований я отримувати?

Хороші і погані відчуття вказують, налаштовані ви на отримання чи ні. Тому завжди можна чесно сказати, що, як би ви не жили - в багатстві чи бідності, здоров'я або хвороби, - то, як ви зараз живете, вібраційно точно відображає ваше дозвіл.

Ви отримуєте те, куди повернута ваша антена.

Припустимо, в небі сто супутників. Деякі з них радують вас, коли ви на них налаштовані, інші - лякають, треті бавлять, а четверті засмучують. Але найголовніше тут - коли ви на них налаштовані. Вся різниця - у вашому вібраційному стані.

Чи отримуєте ви Благополуччя, яке вам посилають?

Або тримайте себе в якомусь напрузі, не знаючи, що ви це робите?

Як налаштуватися на отримання

Чим більше ви усвідомлено вибираєте думки, тим ясніше зрозумієте, коли знайдете думка, яку шукаєте.

Бути свідомим творцем дуже весело: ви стоїте в центрі чогось і отримуєте звідти нову ідею, а потім розумієте, що ваша вібрація дисгармонирует з цією ідеєю. Ви розумієте, що є щось нове, до чого можна прагнути. І - найважливіше - у вас є новий фундамент з новим набором контрастних відчуттів, які створюють у вас ще одне бажання.

Як чудово бути сфокусованим в людському тілі, через яке тече Енергія Джерела, друзі мої, - краще просто не буває. Ви сказали: «Я піду і буду слідувати своїй радості, і радість приведе мене до зв'язку з Джерелом. Тоді я виконаю мету свого буття ». Ви ніколи не говорили: «Я прийду, знайду, що все не так, буду турбуватися про це разом з іншими, закриюся від Божественної Енергії і стану невдоволено бурчати». Ви жодного разу такого не стверджували.

«Я прийду, розуміючи, що все можуть самі вибирати те, що вибирають. Я буду шукати думки, які налаштують мене на Джерело, і буду жити довго і щасливо.

І надам іншим робити те саме ». Ось що ви говорили.

І ще: «Я прийду і знайду контрасти, які народжують бажання, щоб допомагати розширенню Всесвіту.

Я знайду Вібраційну Гармонію з хорошими думками, щоб Енергія Джерела могла текти крізь мене тут і зараз ».

21.04.01

Застосування Процесу Творіння для гармонійного спілкування в нову епоху 7 сторінка | ЦІКАВІ ЦИТАТИ З Абрахама-Хікса


Важливість фізичної взаємодії з іншими людьми | Новий початок | Велична Творіння в період зростання Енергії | злиття намірів | Застосування Процесу Творіння для гармонійного спілкування в нову епоху 1 сторінка | Застосування Процесу Творіння для гармонійного спілкування в нову епоху 2 сторінка | Застосування Процесу Творіння для гармонійного спілкування в нову епоху 3 сторінка | Застосування Процесу Творіння для гармонійного спілкування в нову епоху 4 сторінка | Застосування Процесу Творіння для гармонійного спілкування в нову епоху 5 сторінка | Застосування Процесу Творіння для гармонійного спілкування в нову епоху 6 сторінка |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати