Головна

Годині 15 хвилин

  1. I ЧВЕРТЬ 36 годин
  2. I. Організація заняття і вступне слово викладача - 5 хвилин
  3. II. Основна частина - 180 хвилин
  4. II. Основна частина - 90 хвилин
  5. II. Основна частина - 90 хвилин
  6. II. Основна частина - 90 хвилин
  7. III ЧВЕРТЬ 36 ГОДИН

Саша з Єгором вибралися на берег, дістали відро з уловом, Денис розводив багаття.

Даша накинулася чистити рибу нігтями, як маніяк, Віка підсіла і почала допомагати їй.

- Я піду наллю води в казанок, - зголосилася допомогти Лера.

давай, тільки багато не наливай, і підсолити їй відразу - сказав Саша, збираючи з Єгором човен.

Зайшовши в намет, Лера поставила казанок і висунула голову назовні, подивилася на хлопців, всі зайняті справою, закрила на блискавку вхід. Розкрила сумку і дістала целофановий кульок, розгорнувши його, вона запустила в нього руку і витягла жменю з сотнею галюциногенних грибів, висипала в казанок, дістала з сумки півтора літрову пляшку води, вилила весь вміст, після чого дістала сіль і висипала чотири пучки. Прибрала все назад в сумку. Закривши казанок кришкою, вийшовши з намету, вона стрімко пішла до багаття.

-Денис Вистачить вже кчегаріть, давай я простежу.

-ха, ха ... ну давай постеж, якщо що клич мене.- сказав він і попрямував до іншим хлопцям.

Через пів години, Даша з Вікою почистили половину відра, за цей час вміст котла давно кипіло і Лера, зачепила з собою з намету невеликий друшляк, спритно виловила все грибочки.

-ну що ви там все? - вигукнула Лера.

-так, несемо вже, - радісно прокричала Даша

Підійшовши до багаття Дарина вивалила всю почищену рибу в казанок і накрила кришкою.

Годин 38 хвилин | POV Gerard


Липня 2011 року. 9 годин 34 minutes | Липня 2011 року. 8 годин 01 хвилина | Годин 17 хвилин |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати