Головна

В РОДИНІ

  1. Агресія в партнерстві та сім'ї
  2. Аспекти психології про сім'ю.
  3. В СВОЇЙ РОДИНІ
  4. В РОДИНІ
  5. Види психологічної допомоги сім'ї.

Саме людина в співчуває найчастіше вибирає собі вельми кепського чоловіка. Тут ми бачимо прекрасну молоду дівчину, яка одружується з котра опустилася людиною, тому що не може зробити йому боляче, образивши його почуття.

0.9 це найгірший з батьків, які тільки можуть бути. Його над-вссдозволенность виховує некерованого, руйнівного дитини.

Люблячі батьки дуже легко впадають в Співчуття. Хто з нас може залишитися байдужим, коли бачать, як маленька дитина плаче через те, що його морозиво впало в пісок? Ставлення Співчуття та задобрювання автоматичне: "Ну, ну, не плач. Я куплю тобі ще". Це не справжня доброта, тому що вона не дбає про майбутнє дитини; подібний вчинок вчить дитину, що не має значення наскільки він неуважний і неакуратний, якщо він буде плакати досить голосно, то хто-небудь пошкодує і подбає про нього. Було б також жорстоко просто не співчутливо потиснути плечима і сказати: "Подумаєш невдача, тобі потрібно бути більш обережним". А яка ж реакція високого тону? Дати дитині шанс вийти з цього становища з гідністю, а не як жебрак: "Як ти дивишся на те, щоб зробити для мене дещо? Ти можеш заробити собі гроші на інше морозиво, якщо хочеш".

Коли ми бачимо дитини, який постійно веде себе огидно - плаче, скиглить, верещить або дратується - з упевненістю можна сказати, що його батьки застрягли в тонах Співчуття / Задобрювання. Очевидно, що вони піддаються, причому постійно, подібної поведінки, тому дитина продовжує цим користуватися. Він винагороджується за свою слабкість, тому ніколи не стає сильнішою.

Батьки в співчуває голосять: "Що ми зробили не так?" коли їх дитина виростає в так і не подорослішав людини, який продовжує скиглити по життю, шукаючи собі постійну доглядальницю, щоб тримала його за руку і погоджувалася, що це жорстокий світ.

Коли я була дитиною, я знала одного маленького хлопчика, якого постійно лупив сусідський хуліган. Одного разу він прибіг додому в сльозах і його мати вирішила не співчувати: "Вернись туди і дай гарненько цьому хлопцю або я сама тобі надаю".

Більше наляканий настроєм своєї матері, ніж сусідом, хлопчик повернувся і в перший раз побив цього хулігана. З цієї перемоги він незабаром встановив свою перевагу в бійці над усіма сусідами. Наскільки я пам'ятаю, спочатку йому потрібно побитися майже з кожним задиракою в школі, але в кінці він став відомим як миролюбна людина, яка знає, що може постояти за себе.

Мати, що застрягла в співчуває така "розуміюча", що виховує вічного невдахи. Я не пропоную вирощувати забіяк, але ми повинні розуміти, що битися це вищий тон, ніж здаватися. І людина, яка не може битися, не може піднятися вгору за шкалою.

Можливо, найкращою відповіддю буде навчити дитину шкалою тонів, щоб він зміг вибирати більш високо-тонних друзів.

ВИСНОВКИ

Співчуття - це прекрасний хлопець, який одружується на безпорадною, що вимагає до себе постійної уваги жінці, тому що "я потрібен їй".

Не кожен, хто ходить читати книги сліпим дітям, знаходиться в хронічному співчуття. Високо-тонні люди теж піклуються. Насправді, вони, можливо, будуть першими, хто навчить цих дітей абетці Брайля (система читання і письма для сліпих).

Високо-тонний людина, звичайно, співчуває, але він допоможе вам знову піднятися. Коли ви виявляєте кого-небудь, кого, здається, важко визначити по таблиці, хто ніколи не буває злим, хто схильний до великодушним вчинків і хорошим намірам, але хто збирає біля себе фізичних і емоційних калік швидше, ніж собака бліх на блошиному фермі, підозрюйте співчуття.

Я почала дослідження цього тону з припущення, що я знайду зовсім небагато таких людей - можливо тільки тих, хто отримує величезне задоволення відвідуючи похорон або покладаючи вінки на могильні плити. Більш помилкового припущення я навряд чи могла б зробити.

Я закінчила дослідження з шокуючим висновком, що це один з найбільш заселених рівнів шкали тонів. Тих, хто ще не в співчутті, суспільство часто заштовхує туди через велику кількість популярних рухів типу пошкодуйте невдах.

У безжальному світлі своїх досліджень я зрозуміла, що дуже велике, просто приводить в замішання, кількість моїх улюблених людей знаходяться в 0.9 - людей, яких я намагалася (співчутливо) визначити як знаходяться в більш високому тоні. Прояв Співчуття переконує людини, що він програв і як тільки він повністю повірить, що він може програти, він вже не здатний перемагати. Коли людина знаходить затишне тепло Співчуття, він починає його бажати. Він може настільки пристрастився до цього, що буде бігати навколо сподіваючись на нещасний випадок або хвороба, щоб отримати ще більше співчуття.

Це каламутна, липка, підступна, руйнівна емоція. Все це дійсно так серйозно. Насправді, це просто неподобство.

У КОЛІ СМЕРТІ | ГЛАВА 8. СТРАХ (1.0)


ГЛАВА 6. задобрювання (0.8) | приховані наміри | БАТЬКИ | ДАВАТИ І БРАТИ | ГРУПИ задобрювання | умиротворення | ГЛАВА 7. СПІВЧУТТЯ (0.9) | співпереживати | ЗА КОЖНИМ ПОРАЗКОЮ | ВПЛИВ НА НИЗЬКО-тонних ЛЮДЕЙ |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати