На головну

Вступ | Вступ | термін фотожурналістика | Специфічні особливості фотожурналістики | Класифікація жанрів фотожурналістики | Жанр Фотозаметка | Жанр фоторепортаж | Жанр Фотосерія | Жанр Фотонарис | Фотонарис в знімках Ларрі Барроуза. |

Жанр Фотокорреспонденція

1. Жанр Фотокорреспонденція

Схожу назву жанру ми могли зустрічати в друкованій журналістиці, тільки без додавання такого кореня, як «фото» Жанр кореспонденція в друкованій журналістиці є «оперативне публіцистичний виступ друку, яке аналізує та узагальнює конкретні факти або явища дійсності, на конкретному матеріалі розробляє суспільно-значиму тему »(С. Г. Александров). [23] Далі перед нами стоїть завдання з'ясувати, що ж таке фотокорреспонденція?

Термін цей, на думку Ворона порівняно новий в фотожурналістики. [4] Так же, він говорить, що виділення і розвиток цього жанру як окремого, відноситься до радянського періоду фотожурналістики. Це можна пояснити тим, що нове явище не відразу здатне отримати відповідну ухвалу.

Однією з важливих задач цього жанру, в принципі я думаю, як і у багатьох інших-це емоційний вплив. Далі починаючи занурюватися в літературу, де хоч пару фраз присвячено фотокорреспонденціі, ставати, на мій погляд все більш помітно схожість з її літературним родичем. Починається ця подібність з оперативності. Як не дивно, одна з головних рис цього жанру-оперативна доставка фотоматеріалу. За словами Межельской Е. Л. [14] Емоційний вплив на читача якраз і досягається завдяки новизні фотозображення, а не за рахунок його художніх особливостей.

З цього, встановлюючи одну з головних особливостей представленого жанру, підсумуємо, що в фотокорреспонденціі від автора не потрібно якогось додатково занурення в проблему, глибокого аналізу її фактів, а незвичайний ракурс або точка зйомки здатні знизити документальні гідності знімка в очах читача.

Призначення фотокорреспонденціі- розкриття і передача накопиченого досвіду в різних соціальних сферах. Своє відображення досвід знаходить в фактах. Однак слід пам'ятати, що тут важливо не проста констатація, опис фактів, а показ їх взаємодії один з одним. Факти в фотокорреспонденціі, в свою чергу, визначають межі дійсності, дають вникнути в деталі теми.

Жанр ФОТОзамальовки | Жанр Фотопортрет
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати