На головну

Специфічні особливості фотожурналістики | Класифікація жанрів фотожурналістики | Жанр Фотозаметка | Жанр фоторепортаж | Жанр ФОТОзамальовки | Жанр Фотокорреспонденція | Жанр Фотопортрет | Жанр Фотосерія | Жанр Фотонарис | Фотонарис в знімках Ларрі Барроуза. |

Вступ

1. I. Вступ
  2. I. Вступ
  3. I. Вступ
  4. I. ВСТУП
  5. I. Вступ
  6. I. Вступ
  7. I. Вступ

Фотографія в засобах масової інформації -особливу засіб вираження і розповіді. Вона має свої рамки і свої можливості. Однак з її розвитком, вони також піддаються зміни в своїй структурі. У фотожурналістики поступово розвиваються і відокремлюються нові жанри і їх різновиди. Сьогодні, подібне різноманітність жанрів, пов'язаних з фотографією призводить до утруднення у визначенні приналежності фото до того чи іншого виду. Подібна тенденція так само має взаємозв'язок з розвитком технічних досягнень в фотоіндустрії.

Існують різні жанрові класифікації журналістської фотографії. Одні дослідники включають в них одні жанри, при цьому виключаючи інші, що призводить до якогось замішання. Дослідження і аналізи в галузі фотожурналістики характеризуються великою різноманітністю, і база їх формується на різних підставах і фактах.

Особлива актуальність в моїй дослідницькій роботі полягає у формуванні та узагальненні відомостей про жанрах фотожурналістики, а також створенням цілісного уявлення про кожного з них. Подібна систематизація спрямована на допомогу у визначенні жаровой приналежності фото, а також здатна вказати принципи роботи фотографа в тому чи іншому жанрі. Отримана інформація буде актуальна ка і для аудиторії-споживача фотоінформації, так і для фотожурналіста.

Для освітлення зазначеної теми, мною були використані різні літературні документи. У їх числі популярні підручники з фотографії, такі як «Жанри фотожурналістики» під редакцією Ворона В. І. [4], «Техніка і технологія фотозйомки» під редакцій Я. Д. Фельдмана. [16] Інформація була отримана з наукових статей та інших джерел. Для відбору фотоматеріалу мною були знайдені в мережі інтернет деякі електронні версії випусків журналу «Live" [25]

Мета даної курсової роботи полягає в систематизації популярних знань і відомостей про жанрової класифікації фотожурналістского фото, а також розгляд застосування цих відомостей в практичному аспекті.

Предмет мого дослідження-це фотоіображенія, представлені в тих чи інших жанрах. Саме дослідженню фотографії присвячений другий розділ моєї курсової роботи.

Об'єкт дослідження-фотожурналістика, її деякі специфічні особливості і жанрова система.

Поставлена ??в роботі мета вимагала вирішення таких завдань, як:

· Проаналізувати інформацію, що стосується знань про формування жанрів фотожурналістики, а так само виявити деякі її особливістю

· Розглянути отримані відомості на практичних прикладах.

· Виявити особливості кожного з жанрів. Простежити застосуванні вивчених особливостей на прикладі фотографій різних авторів.

За допомогою емпіричних, теоретичних і загальнологічних методів

я спробувала відповісти на поставлені вище питання і завдання.

Наукова новизна роботи полягає в тому, що в роботі всебічно розглядається кожен з жанрів фотожурналістики. Під різнобічним розглядом мною розуміється наявність інформації, думок і точок докорів про жанрові особливості, які були представлені різними авторами теоретичні та науково-популярної літератури. І на основі різних уявлень і жанрах виведені їх головні риси.

Практична значимість моєї роботи полягає в тому, що даний інформаційний матеріал може бути використаний при підготовці до семінарських занять з дисципліни «Фотожурналістика», а так само в доповненні до лекцій з тієї ж дисципліни, підготовці доповідей та рефератів з даної теми.

Структура роботи була визначена її цілями і завданнями. Вона педставляет собою дві частини, одна з яких спрямована на теоретичне уявлення інформації, друга ж її частина носить практичний характе. На самому початку присутній введення в пропонований для розгляду і вивчення матеріал. Завершує мою курсову роботу висновок, бібліографічний список, що включає в себе повне зібрання літературних і інтернет джерел, які були використані мною вр час написання курсової роботи, а так само додатки, у вигляді фотознімків, на основі яких була написана друга, практична частина роботи.

У висновку, в повному обсязі, зроблені висновки за результатами проведеного мною дослідження. Визначено деякі з проблем, з якими я зіткнулася під час написання роботи, які в майбутньому, можуть зажадати подальших розробок.

Вступ | термін фотожурналістика
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати