Головна

Глава 1

Дана книга призначена тільки для попереднього ознайомлення! Просимо Вас видалити цей файл з жорсткого диска після прочитання. Дякуємо.

Христина Золендз

гріхопадіння

Христина Золендз «Гріхопадіння», 2012

Оригінальна назва: Christine Zolendz «Fall from Grace», «Mad World # 1» 2012

Переклад: Anastasia "_darkness" Frolova, gameofthrones, Spirit_Of_Fire, Kaali, AlaskaYoung

Редагування: Марія Кірдяшева, Віолетта Потякіна

Бета-рідер: Карина Іванушкова
 Гамма-рідер: Аліна Ямщикова

Оформлювач: Raichel_Striker

Перекладено для груп: http://vk.com/dream_real_team и http://vk.com/e_books

Будь-яке копіювання без посилання

на перекладача и групу ЗАБОРОНЕНО!

анотація

Нарешті я повернулася додому після боротьби з хворобою брата і його послідувала смертю. Але вдома, безумовно, все змінилося. У моєї найкращої подруги (єдиною, яка знала мій секрет) новий хлопець, у якого є один. Шейн Макстон: поганий хлопчик, татуйований рок-бог, виключно привабливий. У Нью-Йорку він є самим зарозумілим, корисливим Подоння ... ладно, одним з тих хлопців-на-одну-ніч.
 Але це не має ніякого значення, тому що все своє життя я розшукую мою єдину любов - мого ангела. І Шейн Макстон ніяк не зможе це змінити.

Глава 1

Мене розбудив наполегливе «біп-біп-біп» маленького апарату, стежить за його вмираючим серцем. Я повільно відкрила очі, а він все так же лежав, дивлячись на мене.

Я піднялася зі свого місця і нахилилася ближче, поклавши руку йому на щоку.

- Звільнися. Я розумію.

Він став задихатися і пробурмотів щось на межі чутності. Я видавила посмішку.

- Іди, Джейк. Я буду в порядку, що не тримайся за мене.

Самотня сльоза ковзнула з куточка ока, і дихання заспокоїлося. Монітори пронизливо запищали.

Я відступила назад, поки медсестри і доктора наводняли кімнату, але, я знала, було вже надто пізно. Він пішов, і у мене нікого не залишилося.

Голоси розмилися, і час, здається, уповільнило свій хід, поки я виходила в коридор. Господи, я більше не пов'язана з цим місцем. Персональний для мене пекло.

Хтось вимкнув кардіомонітори, і крики апарату припинилися. Усвідомлення смерті Джейка як грім серед ясного неба промайнуло в мені хвилями жаху. Життя коли-небудь стане легше?

Настільки довго я безпорадно спостерігала, як жахлива хвороба висмоктувала життя з нього, колись сильного духом. Тремтячі руки Джейкоба і його пожовкла шкура - ознаки програної боротьби з невидимим ворогом-вбивцею. Невже людина може відчувати себе таким безсилим і незначним, спостерігаючи за смертю коханої людини? Щоночі я хотіла зайняти його місце, але до сих пір була тут, а Джейкоба вже не було. Як би там не було, я ніколи не вірила в здійснення бажань.

Я поклала руку на одвірок і лише одного разу обернулася. «Не реанімує. Чи не туга по мені, коли рак переможе. Не влаштовуйте похорон, щоб не пам'ятати причини моєї смерті ». Вони назвали час 3:16. Цифри змусили мене насупитися, або, може бути, Габріель, що стоїть прямо за дверима, в чому я була впевнена.

- Здрастуй, Габріель, - прошепотіла я, переступаючи поріг. Мої нутрощі стиснулися, коли я постала перед ним.

- Грейс.

Я підняла голову і щосили намагалася посміхнутися, стримуючи сльози, які незабаром всесвітнім потоком хлинуть з моїх очей. На Габріеля завжди було приємно дивитися. Незалежно від місця і часу, він був прекрасний. Він стояв, притулившись до білої стіни в коридорі лікарні, і вона здавалася брудною в порівнянні з його бездоганною бронзовою шкірою.

- Які твої плани тепер, Грейс?

- О, Габріель, такі ж, як і завжди. Просто продовжувати дихати і переставляти ноги. Я втратила брата і тепер, якщо дозволиш, хотіла б побути на самоті. - Я пройшла повз нього і, випадково торкнувшись його руки, здригнулася.

Габріель простягнув руку і обережно доторкнувся до мого плеча.

- Я шкодую про твоє брате, Грейс. Я шкодую про все це.

Я зупинилася і повернулася до нього. Навіть незважаючи на те, що його голос був сповнений ніжності, крижані блакитні очі не висловлювали жодних емоцій.

- Дякую, Габріель. Впевнена, одного разу ми з ним знову зустрінемося. Зрештою, всі ми колись вмираємо, адже так?

Сарказм сочився з кожного мого слова. Я не змогла сказати те, що хотіла. Скільки можна говорити про жалі? Скільки ще раз я буду дивитися на те, як смерть забирає всіх, залишаючи тільки мене? Скільки ще я зможу витерпіти, якщо вже пережила більше, ніж інші? Скільки разів я хотіла, щоб смерть прийшла за мною? Але я відчувала, що навіть після смерті мені не буде дано відпочинок, чи не так? Скорбота текла по моїх венах.

Його довгі витончені пальці торкнулися моєї щоки.

- Я дійсно жалкую про Джейкобе, Грейс. Хотів би я зробити що-небудь. Знаю, що ти любила його. - Всього на наносекунду - або навіть менше - його очі відтанули, як якщо б він намагався показати мені ще щось, крім порожнього виразу обличчя.

Він повернувся, щоб піти, але я відчула, як його мляві спроби зробити що-небудь повисли і стали тяжкі в повітрі між нами.

- Це не має нічого спільного з Джейкобом, Габріель. Так, мій брат помер, я буду сумувати за ним, але я не тому тут, все ще одна. Я рада, що Джейкоба більше немає. Він помирав роками через рак. Жодна людина не повинна страждати так, як страждав він. Це болісно, ??але я весь цей час була тут. Так що, будь ласка, не потрібно опікати мене. Чи не відвідуй мене так часто, не будеш дивитися на мене своїми холодними мертвими очима і не говори, як би ти хотів зробити що-небудь, коли я знаю, що ти міг би це зробити. І якщо у тебе немає ніякої рекомендації або ради для мене, я буду робити те, що робила завжди: пересувати ноги і крокувати далі.

На очі навернулися сльози, коли я відвернулася від нього. Звичайно, я буду сумувати за Джейкобу. Такому, як Габріель, ніколи не зрозуміти це жахливе людське почуття і цей біль. Я просто хотіла, щоб це припинилося, я не хотіла більше існувати в цьому світі або в будь-якому з світів. Я просто хотіла ... ладно, це ж не важливо.

Одним швидким рухом Габріель схопив мене і розгорнув обличчям до себе. Його суворе отческому вираз розчинилося в ласкавою усмішці. Його поведінка настільки вразило мене, що коліна підкосилися і більше не тримали мене. Я ніколи не бачила, щоб Габріель так поводився. Він обняв мене своїми величезними засмаглими руками і прошепотів на вухо:

- Ти - найсильніша людина, якого я коли-небудь знав. Ти була зламана набагато більше, ніж інші, і ти все ж тримаєшся ... Я так хочу врятувати тебе ...

Його обійми заспокоювали мене, але я почала повільно чинити опір його рукам, намагаючись звільнитися.

Ніжність зникла, і переді мною стояв невблаганний названий батько, як ніби ми зробили стрибок на похвалу, і ласки, якого більше ніколи не буде.

- Дякую, Габріель.

І тоді я пішла, залишивши його, що стоїть в коридорі лікарні, Бог знає чому думаючого, що я - найсильніший чоловік з усіх, кого він знав. У мене вже не було вибору бути інший.

глава 16 | Критерії оцінки випускних кваліфікаційних робіт
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати