Головна

Глава 1 | глава 2 | глава 3 | глава 4 | глава 5 | глава 6 | глава 7 | глава 8 | глава 9 | глава 13 |

глава 11

Хтось повільно провів кінчиками пальців по моїй спині, залишаючи палаючі сліди. Я прокинулася в паніці, моє серце шалено калатало, поки я натягала на себе простирадла, лежачи поруч з Шейном.

Він обдарував мене пустотлива усмішка і чашкою гарячої кави.

- Привіт, я приніс тобі каву.

Без роздумів я взяла кави. Я затримала чашку у своїх губ, гіркий аромат наситив повітря, і зробила ковток. Шейн знав, яку каву я люблю?

- Дякуємо. Ти зробив його або Леа?

Його брови зійшлися на переніссі, і особа спохмурніло. Він встав і зірвав сорочку, в яку був одягнений минулої ночі, і кинув її в мою корзину.

- Не хвилюйся, Грейс, вони все ще сплять. Ніхто не подумає, що ми займалися сексом, і, якщо хтось запитає, я простежу, щоб всі дізналися, що ти не хочеш мене, - відрізав він, риючись в сумці поруч з дверима. Невже у нього дійсно була сумка з одягом в моїй довбаний кімнаті, ніби він переїхав в неї? Він витягнув іншу футболку і тримав її в руках, поки чекав моєї відповіді. Його м'язи були напруженими і натягнутими. Він дійсно дуже сексуальний для свого власного блага.

Я допила свою каву і поставила чашку на тумбочку. Я почала обертати застудилися навколо себе, але виявила, що не має особливого значення, якщо він побачить мене в піжамі, адже він бачить мене в ній кожен день.

- Я не питала це, щоб дізнатися, чи думали Леа або Коннер, що ми переспали. Я просто гадала, хто зробив мені кави - ти або Леа - в точності такий, як я люблю. - Я встала з ліжка і потягнулася, піднімаючи руки над головою.

Його губи розімкнулися. Очі розширилися, спостерігаючи за кожним мої рухом. Вираз його обличчя було запеклим, а тіло ще більше напружилося. Він потягнувся до мене. Його очі блищали гнівом? Страхом? Тугою? Ненавистю?

- Так звичайно. Ну, чому немає, давай поговоримо про щось значущому лайні. Леа спить, тому я зробив довбаний кави! Що, він дуже міцний для тебе? І дозволь мені зізнатися, що я не граю в ігри або що ще там твій збочений мозок думає, що я роблю. Я так моторошно радий, що не лежав із тобою, Грейс, тому що ми з тобою були б жахливі. Секс був би хріновий, і я не дивився б на тебе, вдаючи, що ти більше, ніж просто дірка для мого члена на наступні шість тижнів! - Чи не відповідаючи його словами, його обличчя виражало біль, і він відвернувся від мене, схопив мій халат з двері шафи і кинув його в мене.

Піймавши халат, я пройшла повз нього і кинула його до ніг Шейна. Коли я опинилася до нього обличчям, незворушно подивилася в очі.

- Дякую за попередження про те, який був би секс з тобою. Але, якщо чесно, Шейн, я просто хотіла дізнатися, чи дійсно тобі довелося поклопотатися, щоб дізнатися яку саме каву я п'ю, бо це просто було б ... мило.

Я розвернулася на п'ятах, схопивши купу одягу із шухляди шафи, і взялася за ручку дверей.

- Грейс, зупинись.

- Дай мені спокій, Шейн.- Я повернула ручку дверей і зупинилася на порозі. - Вважай свою роботу няні закінченою з тих пір, як ти залишився минулої ночі, щоб захищати мене, але все одно це закінчилося тим, що мені боляче.

Я вийшла з кімнати, тихо закриваючи за собою двері, більш розгублена, ніж будь-коли. Я не розуміла, чому Шейн сказав те, що сказав, але, незалежно від причини, все було скінчено, і мені потрібно було з'ясувати, що робити із залишком цього існування.

Я переодяглася в одяг для пробіжки в ванній і, нарешті, отримала можливість змити вчорашній макіяж з особи. Закривши кран, я почула приглушені голоси з кухні. Я нічого не могла з собою вдіяти, коли притулила вухо до стіни і стала слухати. Що ж, я всього лише людина.

- ... Зводить мене з розуму, я не можу забрати назад лайно, яке сказав. Чорт, вона вбиває мене.

Я відкрила двері, не бажаючи більше слухати. Не мало значення, якщо він хотів взяти свої слова назад, це не важливо.

Я увірвалася на кухню і взяла пляшку води з холодильника.

- Куди ти зібралася? - Запитала Леа.

- На пробіжку, - відповіла я.

- Одна? - Запитала вона, переводячи погляд від мене до Шейну.

- Леа. Це Нью-Йорк. Вісім мільйонів людей живуть в ньому, я не буду бігти одна, - сказала я, виходячи на вулицю.

Я бігла. Я бігла і бігла. Чи не зупинялася. Я втратила рахунок, скільки кіл намотала навколо парку. Я втратила лік часу, поки бігла в пошуках Габріеля.

Коли небо потемніло на мить, і моє тіло більше не могло винести, села на порожню лавку. Я знала, що у нас було шоу з групою в десять. Думка віддалено плавала на задвірках свідомості. Я опустила голову на руки, і сльози, нарешті, вирвалися на свободу.

Тепла рука торкнулася мого плеча, і піднесене почуття увірвалося в моє тіло. Габріель.

Навіть не дивлячись на нього, навіть не вагаючись, з усією дитячою невинністю я кинулася в його обійми. Я відчувала, що він посміхається. Спокій захльостує мене.

- Я не розумію, що відбувається, Габріель, - шмигнула я носом.

- Падші не хочуть, щоб ви з Шамсіілом возз'єдналися. - Завжди стоїчний особа Габріеля виражало легку печаль. - Прости, Грейс. Я не маю ні найменшого поняття про те, як він утік. Я не дам нікому нашкодити тобі. - Його красиві руки обхопили мої щоки так по-людськи, що мені захотілося схопитися і втекти. Однак це був Габріель. Він був одним з архангелів. У нього не було ні людських почуттів, ні пристрасті, ні потреб.

Я дозволила йому обіймати мене, поки не зрозуміла, що знову можу впоратися з цим існуванням. Я більше не задавала йому питання, тому що знала - він не відповість. Я не хотіла розповідати йому про Шейне і почуттях, які він розбурхував в мені. Я не хотіла благати його сказати мені, де Шамсі, бо знала, що він ніколи не скаже. Він поцілував мене в лоб і попрощався.

Я пішла додому, і, не кажучи нікому ні слова, заскочила в душ, щоб підготуватися до концерту в «Бузер». Я очікувала, що будуть новини про знаходження тіла Карла Самптона в жіночому туалеті минулої ночі, але Леа з Коннері мовчали про це при мені.

Леа постукала до мене, коли я одягалася. Одяг звисала звідусіль: я розкидала її від злості. Я одягла старі джинси і величезний чорний светр.

- Я ні за що не дозволю тобі вийти з цієї кімнати Королевою насмішок. Що відбувається з тобою?

Я похитала головою і впала на ліжко. Я не була готова до серйозної розмови з нею про візит занепалого ангела, який намагався вбити мене, або про архангела, який, як я сподівалася, намагався допомогти мені, або про те, як я хотіла, щоб Шейн був моногамним хлопцем, який змусив би мене забути про все.

- Мені нема чого одягти.

Вона порилася в купах мого одягу і, звичайно ж, простягнула мені ідеальний наряд.

- Я говорю про вас з Шейном, Грейс. Що відбувається?

Я обдарувала її поглядом, повним всього відрази, яке я тільки могла зібрати.

- Нічого. Вдосконалення-біса-шенно нічого.

Вона повернулася до мене, її обличчя виявилося навпроти мого.

- Справді? Тому що, Грейс, з тих пір, як ти потрапила в аварію, ти зреклася всіх хлопців, не рахуючи тих, в чий комплект входили крила. Я ніколи не бачила нікого, хто зміг змінити твоє рішення, крім Шейна. Ти дозволила йому залишитися в ліжку минулої ночі після того, як поцілувалася з ним. Ти не виставила його геть.

- Я намагалася, але він не збирався йти. - Я зціпила зуби. Він розповів їй, що ми цілувалися?

- Гаразд, ну, тоді поясни мені, як так виходить, що, коли ви на сцені перед натовпом людей, відчувається, як ніби ми все втручаємося у ваше особисте життя. Те, як ви дивитеся один на одного, просто нереально, Грейс. - Вона сіла поруч зі мною і поклала свої руки поверх моїх. - Ти що-небудь відчула, коли поцілувала його?

- Леа, його тіло розмиває всі грані реальності для мене. Звичайно, я хотіла його. Але тільки для чого? Одна єдина ніч? А на наступний день він би клеїв інших ципочек в барі, а я б дивилася на це? Крім того, минулої ночі він сказав мені, що ми разом - це просто щось жахливе, секс був би хріновий, і я просто буду ще однією діркою для його члена на наступні шість тижнів.

- Це він тобі так сказав?

- Його точні слова.

Її рот відкрився.

- Він сказав, що був дійсно грубим з тобою, і що він ...

- Досить, Леа. Це нічого не значить. Він нічого не означає, - сказала я, піднімаючись. - Йдемо, зроби з мене справжню рок-зірку.

Ми завдали макіяж в повній тиші. Мені більше нічого сказати про Шейне. Ця тема закрита. Мені потрібно було вибратися з цього. Мені потрібно було знайти те, що я шукала, не будучи Грейс. Грейс мала померти в автокатастрофі десять років тому, вона не повинна була бути зараз тут. І моєї душі не слід бути в тілі, яке поглинає голод до якогось ідіоту, здатному цілувати мене так пристрасно, що я могла б забути про те, хто я насправді.

Коли ми пішли в бар, на вулиці знову почав падати сніг. Гігантські пухнасті білі пластівці. Коннер подивився вгору на небо.

- Виглядає так, немов ангели влаштували бій подушками. - Старе вираз зігріло моє серце.

Бар знову був переповнений, я б сказала, що було в п'ять разів більше людей, ніж напередодні ввечері. У перший раз за весь день я відчула, як по моєму обличчю розповзається посмішка.

Знову ж я чекала, що хтось згадає про знаходження трупа у ванній кімнаті минулої ночі, але ніхто цього не зробив. Може бути, він не був по-справжньому мертвий.

Ітан помахав нам з-за столика, за яким всі зібралися. Він сидів поруч з красивою рудоволосої дівчиною на ім'я Вікі. На колінах у Брейді була дівчина з короткою стрижкою, а Алекс був з Карою. Такер теж був там і коротко посміхнувся мені в знак вітання. Шейна ніде не було видно. Я подумала, що він був в одному зі службових приміщень, надолужував згаяне в свої сексуальні пригоди. Ревнощі палила моє тіло. Це хреново.

Такер висунув стілець для мене.

Я, мабуть, подивилася на нього з цікавістю, тому що він відчув, що повинен порозумітися.

- Так, я мудак. Мені потрібно за багато вибачитися. - Він поплескав по сидінню стільця і ??простягнув мені пиво.

Я сіла, поклавши гітару між Такером і мною, просто щоб переконатися, що він не зможе доторкнутися до мене.

Такер завів світську бесіду після вибачень, але я не дуже часто відповідала йому.

Всі інші базікали, але я нічого не чула. По всьому бару я шукала Шейна, а потім захотіла викинути себе з будівлі. Чим більше я думала про нього, тим більше бунтува моє тіло. Ще через хвилину стало гірше. Я схопилася і затягла себе разом з гітарою в туалет. Леа була занадто зайнята в якийсь палкої дискусії з однією з дівчат, щоб помітити моє зникнення.

Я майже очікувала побачити Карла, який сидить на одному з унітазів, але кімната була порожня.

- Азазель? - Прошепотіла я. Ніхто не відповів. Якби він знав, як витягти мене з цього пекельного покарання, то, можливо, мені потрібно ще раз поговорити з ним, тільки для інформаційних цілей.

Я вимила руки і підмалювала губи, а потім стала пробиратися назад через натовп. Поглянувши на сцену, я побачила Шейна, який сидить спиною до мене, нічого не бачачи. Я не знаю, чи був він один, але в будь-якому випадку я вскочила на сцену.

Він сидів на розкладному металевому стільці, закинувши ноги на інший такий стілець, і грав на гітарі. Помітивши мене, він тільки злегка підняв голову, але не перестав грати.

- Привіт, - сказала я. - Що робиш?

Я нахабно скинула його ноги з другого стільця і ??села.

Вираз його обличчя було настороженим.

- О, ти зі мною розмовляєш? Я думав, ми один одного ненавидимо.

Кінчики його губ поповзли вниз, його сум виглянула назовні.

Мені відчайдушно захотілося поцілувати ці губи. Чорт! Все стає ще гірше! Я посміхнулася йому. Я навіть не хотіла цього, посмішка сама з'явилася на моїх губах. Мої щоки палали.

- Перестань посміхатися, Грейс. - Він нахилився, на його обличчі заграла посмішка. - Така посмішка дає людині надію.

Але я не могла перестати посміхатися, і він теж не міг. Ми сиділи, посміхалися і дивилися один одному в очі, поки Ітан не підійшов до нас і не відкашлявся.

- Що це з вами?

Мої очі відірвалися від нього, і я ніяк не могла віддихатися. Це дуже небезпечно. Мені потрібно було знайти Азазеля перш, ніж я віддам себе, своє тіло і душу Шейну. Я затремтіла, мені потрібно покінчити з цим. Хотіти когось або потребувати когось - це не схоже на мене, особливо якщо це всього на пару годин.

Натовп закричала, щоб ми грали, і, коли ми вийшли з-за сцени, звук був оглушливим. Шейн взяв акорд, і публіка замовкла. Решта підхопили його початок, і натовп знову заревіла, повернувшись до життя.

Музика була напруженою і наелектризованої. Вона пульсувала в стінах і сцені, досягаючи самого серця. Я грала так, ніби це був останній раз, коли я тримала в руках свою гітару.

Після концерту ми все зістрибнули зі сцени. Спітнілі і палаючі, ми побігли до бару, щоб спробувати загасити вогонь.

Сміючись і співаючи наші пісні, Райан збудував для нас стопки фруктового солодкого Камікадзе [5]. Я випила одну і грюкнула порожній стопкою по барній стійці.

Хтось притулився до бару поруч зі мною.

- Можу я пригостити тебе випивкою?

Я повернула голову до голосу.

- Привіт, я Стів, - сказав він і вказав на мій порожній стакан. - Можу я пригостити тебе випивкою?

Я ввічливо посміхнулася йому.

- Дякую, але у групи рахунок в барі, так що в цьому немає необхідності.

Райан пустив ковзати до мене ще одну чарку Камікадзе, і іронічну назву коктейлю і саме моє життя змусили мене сміятися.

Стів посміхнувся мені, його очі були сексуально-зеленими.

- Ти була приголомшливою там, - сказав він, киваючи в бік сцени. - Упевнений, ти чула це багато разів, але ти неймовірно сексуальна і твої очі ... я ніколи не бачив більш красивого кольору.

Перш, ніж я могла подякувати йому, Шейн встав між нами.

- Ей, вибачте мене, ем, Стів, вірно? Так, ну що ж, у нас з Грейс є деякі справи для групи, так що прощай. - Шейн стояв, дивлячись на нього, поки той не відступив назад. - Вали від неї до біса прямо зараз, вона недоступна для лапанья, Стів.

Стів утримував мій погляд.

- Недоступна для лапанья? Заспокойся, осел. Я просто хотів купити напій красивій жінці.

Шейн ступив ближче до Стіва, закриваючи його від мене.

- Просто йди звідси, чувак.

Стів похитав головою, сміючись, і підняв руки в повітря. Він нахилився через Шейна і сказав мені:

- Слухай, ми з друзями будемо тут ще трохи, так що, якщо захочеш потанцювати або ще чогось, знайди мене.

Я спостерігала, як кісточки Шейна побіліли, коли він стиснув кулаки. Я зісковзнула з табурета, посміхаючись Стіву і кладучи руку Шейну на груди, м'яко відштовхуючи його.

- Спасибі, Стів, але шоу вичавило з мене всі соки, так що я збираюся піти спати. Я, до речі, Грейс. Було приємно познайомитися з тобою, і я рада, що тобі сподобалася музика. - Я повернулася обличчям до Шейну, даючи Стіву зрозуміти, що розмову закінчено.

Я тримала руку на ньому.

- Тепер я йду. Ніколи більше не роби так зі мною. Ніколи більше не зупиняй нікого від розмови зі мною. Я не твоя власність. Я навіть ледь твій друг.

Він свердлив мене поглядом.

- Ти хотіла поїхати з ним додому?

- Що, чорт візьми, з тобою не так, Шейн? Ти серйозно? Ти - хлопець, який переспав майже з кожною дівчиною в цьому барі, а мені ніхто не може купити випивку?

- Ти не подякувала йому, і він не слухав. І Грейс, я ні з ким не спав з тих пір, як ти увійшла в цей бар в ту першу п'ятницю.

Я підняла брови.

- Брехун. Ти був тут з дівчатами, Ліза з ними прямо переді мною.

- Я не спав ні з однією з них, Грейс.

- Прошу, нічого більше не говори. Не треба, будь ласка. Мені потрібно вибратися звідси. Я втомилася, і у мене немає сил боротися з тобою.

- Тоді, я проведу тебе додому і залишуся.

Я склала руки на грудях.

- Прошу вибачення? - Ось що я сказала, але мій мозок давав мені «п'ять», намагаючись придумати найсексуальніший наряд, щоб роздратувати його до біса.

Ми взяли нашу верхній одяг і попрямували до дверей, не попрощавшись. Я написала Леа, коли вийшла на вулицю, бо не хотіла, щоб вона хвилювалася, і знала, що вони з Коннері підуть додому, як тільки вона прочитає повідомлення.

Ми йшли по снігу в тиші. Єдиним звуком на вулиці був хрускіт снігу під нашими ногами.

Коли ми дісталися до квартири, Шейн увійшов першим і обшукав все кімнати, змусивши мене залишитися в коридорі. Коли він виявив, що Карл Самптон не ховався десь, ми здійснили наліт на холодильник.

Шейн зупинився на приготуванні млинців, коли я заскочила в душ, щоб змити з себе результати нічного шоу. Коли гаряча вода стала холодною, я вистрибнула, загорнулася в рушник і пішла на кухню.

Лопатка впала на підлогу, розбризкуючи масло для млинців всюди. Очі Шейна розширилися.

- Млинці майже готові, - прошепотів він.

- Гаряча вода буде через п'ять хвилин, якщо ти хочеш прийняти душ, - сказала я.

Він вимкнув пальники на плиті і зняв сорочку через голову. Моє тіло загуло. Кожен нерв тремтів бажанням.

Він обдарував мене кривою посмішкою.

- Навіщо, Грейс? Думаєш, я брудний? - Він повільно підходив до мене.

- О, ні, Шейн, я б'юся об заклад, що ти брудний, - піддражнила я.

Він підходив ближче, поки я не відчула його тепле солодке дихання на своєму обличчі. Моє тіло хотіло податися вперед, впасти в його обійми і покінчити з цим. Всього одна ніч з Шейном, викинути це з голови і виїхати. Я поїду, знайду Азазеля і попрошу його обірвати мою вічність.

Вхідні двері відчинилися, почулися голоси. Вираз обличчя Шейна стало відчайдушним і тужливим. Я відвернулася, пішла в свою кімнату, зачинила двері, притулившись до неї, і випустила дихання, яке утримувала весь цей час. Я навіть не могла зрозуміти владу, яку Шейн мав наді мною. Вона лякала мене і змушувала ненавидіти саму себе. Я не хотіла бути такою ж, як всі ті дівчата, але я була. Я переодяглася в прості джинси і безрозмірну футболку і пішла туди, де все, здається, знаходилися.

Леа запросила кілька людей з бару, і вони все проводили час, поїдаючи млинці Шейна, коли я наважилася увійти. Шейн сидів на підлокітнику крісла, сміючись з Ітаном, коли я увійшла. Його вираз обличчя пом'якшало, коли він побачив мене, а моє серце защеміло. Як би я хотіла дійсно бути Грейс і не знати, що таке небеса.

Через кілька хвилин Шейн пробрався до мене і поклав руку мені на поперек. Я не здригнулася, не втекла, я притулилася до нього. Я хотіла, щоб він думав, що Грейс любила його, тому що вона любила б. І я вирішила, що поїду вранці, і ніщо не зупинить мене.

- Ти в порядку? - Запитав він, заглядаючи мені в очі.

- Я просто втомилася. Я збираюсь спати. - Я посміхнулася йому. - На добраніч, Шейн.

Я відчувала, як він проводжав мене поглядом по коридору, але його тіло не рухалося.

глава 10 | глава 12
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати