Головна

глава 10

Шейн побіг у ванну кімнату, зачинивши за собою двері.

- Я в душ! Нікуди не виходь без мене!

- Вимийся гарненько, Шейн! Цей аромат, з яким ти прийшов минулої ночі, огидний! - Прокричала я у відповідь, ляскаючи дверима своєї спальні. І що, зараз він уявив себе містером Чівалрі і прикидається, що піклується про мене? Або ж він намагається щось довести? Ким він себе вважає? І хто ж у цьому світі захистить мене від нього? І, нарешті, з чого він взяв, що може приймати душ в моїй квартирі? Хм, мабуть, саме час зайнятися пранням в біса гарячій воді!

Захопивши кошик з білизною, я побігла в підвал і включила нашу доісторичну пральну машину. З ванної кімнати над підвалом почулися крики Шейна. Якщо він дійсно збирається затриматися тут на час, йому доведеться звикнути до освіжаючому крижаному душу!

Над головою лунав тупіт його ніг: він шукав мене. Зачувши скрип сходинок, я повернулася до дверей, коли він закарбувала її в стіну. Він перетнув маленьку кімнату і зупинився в парі сантиметрів від мене. Волосся мокре, краплі води стікають по його шкірі.

- Обов'язково прати прямо зараз? А? Або ти злишся, що я хочу тут залишитися? Скаженієш, тому що мене насправді хвилює, чи всі з тобою в порядку? Ну? Або це зруйнує твої очікування щодо мене? - Він уклав моє обличчя в свої долоні, його дихання почастішало, очі пильно розглядали мене. - Чи, може, Грейс, ти до чортиків хочеш, щоб я залишився, так само сильно, як я цього хочу, і це відлякує тебе, м?

Я опустила очі. Рушник ледве трималося на його стегнах. Господи, будь ласка, не дай цій тряпочку впасти з нього! Я подивилася його прекрасний накачаний прес і груди, на його яскраві татуювання і зупинився на його блакитних очах.

Я вивільнила своє обличчя з його долонь.

- Ніщо в тобі не відлякує мене, Шейн. Я просто не хочу, щоб у тебе склалося неправильне уявлення про нас.

- Знаю знаю. Немає ніяких «нас». Я залишаюся тут не для того, щоб ... - Розуміння тут же відбилося на його обличчі. - Грейс, ти дійсно так погано про мене думаєш, що вважаєш, що я хочу залишитися тут, щоб спробувати ... - Він відступив, хитаючи головою. Різко розвернувшись, він піднявся по сходах, щоб продовжити прийняття крижаного душу.

Я розклала складаний стілець і присіла, спостерігаючи за крутиться барабаном машинки. Він правий. Я хочу, щоб він залишився тут. Почуття провини затопило мене. За все своє життя я зустрічала стільки людей і ні до одному не відчувала те, що зараз відчуваю до нього. І ось я тут з Шейном, людиною, яка більше всього на світі боїться зобов'язань, і саме він найбільш мені цікавий. Я не можу порушити обітниці, дані собі заради такого ненадійного і поверхневого людини, як Шейн Макстон. І мене абсолютно не хвилює, як апетитно він виглядав після холодного душу.

О третій годині дня Шейн приніс мені в пральню тарілку з їжею і чашку гарячої кави.

- Я подумав, що ти захочеш поїсти.

Я посміхнулась.

- Я більше страждаю від нудьги, ніж від голоду, але спасибі.

Він приніс сендвіч з розплавленим сиром і помідором і банан. Я почала наминати їжу за обидві щоки.

Він посміхнувся, похитуючи головою.

- Знаєш, Грейс, тобі не обов'язково залишатися тут внизу. Я обіцяю, що не буду кусатися, - сказав він з усмішкою. - Ну, якщо тільки ти сама не попросиш.

- Заткнись, - усміхнулася я у відповідь. - Я шкодую про те, що трапилося. - Говорила я з набитим ротом, усвідомлюючи, що це некультурно, але я була страшенно голодна і просто хотіла якомога швидше вибачитися, щоб ми могли забути про це. - Напевно, я трохи не в собі через Карла Самптона, - додала я.

Знизавши плечима, як ніби нічого страшного не сталося, він запитав серйозним тоном:

- Ти познайомилася з ним в хоспісі?

- Не зовсім, - відповіла я, ковтаючи останній шматок. - Він здавався знайомим, але я не могла пригадати, звідки я його знаю.

Похитуючи головою, я підняла руки.

- Там було дуже багато людей. Щовечора я грала на гітарі для Джейка, ну, аж до останніх декількох днів. І слухачі за дверима завжди були різні. Але, якщо він був в комі, то не повинен нічого знати про мене. Я ледь виходила з палати Джейка, щоб пройтися на самоті до палати іншого пацієнта.

- Може, він порахував, що ти не дуже добре граєш, - сказав Шейн, забираючи порожню тарілку з моїх рук.

- Ну може. У сенсі, що я жахлива майже так само, як і ти!

Моя заява була перервана сигналом сушарки. Посміхнувшись, я підійшла до неї і стала витягувати білизна, щоб завантажити останню партію речей.

Поклавши останню оберемок одягу на невеликий дерев'яний стіл, я тут же зблідла, помітивши, що Шейн підняв мої труси і ліфчик. Я кинулася за ними, намагаючись вирвати білизна з його рук. Він лише підняв їх ще вище, змушуючи мене тим самим стати навшпиньки і стрибати в спробі відібрати їх.

- Ей, Грейс. Бути може, можливість помилуватися твоїм білизною вивела нашого друга Карла з коми? Ось цей комплект, наприклад, дуже вражає, я тепер весь вечір буду про нього думати! - Дражнив він.

Я вдарила його в живіт, не сильно, але досить, щоб змусити його зігнутися і повернути мені мої речі.

- Ти ідіот, Шейн Макстон.

- Про спасибі, це наймиліший титул з усіх, якими ти мене нагородила за останній час!

Коли я закінчила, Шейн допоміг мені занести мою одяг наверх. Ми проходили повз вікна і обидва виглянули, щоб подивитися, чи не припаркована чи де на вулиці поліцейська машина. Машина була, припаркована прямо перед моїм ганком. Так, так вона сусідів не злякає.

Розтягнувшись на моєму ліжку, він спостерігав, як я складаю одяг. Ноги його були схрещені, а голова спиралася на руки. Склавши руки на грудях, я засміялася.

Він схилив голову в бік гітари.

- Зіграєш що-небудь для мене?

Я застигла, дивлячись на нього. О боже, тільки не дивись на мене знову цим фірмовим наполегливим поглядом. Годі було й думати. Але мені доведеться грати перед ним трохи пізніше, коли я буду поруч з ним на сцені, так що краще почати звикати зараз.

Я розстебнула чохол, дістала гітару і змусила його посунутися. Це ж моя ліжко. Він перекотився на іншу сторону і підпер голову рукою, приготувавшись слухати мене. Перебираючи струни, я повернулася до нього обличчям.

- Чого вимагає твій настрій?

- Здивуй мене.

Цього разу я не закрила очі, а просто дивилася на свої пальці, спритно управлялися з струнами. Почала я з головної теми до «Вулиці Сезам», за виконання якої в мене запустили подушкою. Хихикаючи, я перейшла на композицію «Ти такий самозакоханий» Карлі Саймон, потім пішла «Пропаща справа» групи Бек. Завершилося мій виступ піснею «Я ненавиджу все в тобі» групи Аглі Кід Джоу.

- Міло, Грейс. Це що, була добірка під назвою «Як я ставлюся до Шейну»?

Я досить заусміхалася і, з награним прикрістю, поцікавилася:

- Це так очевидно, так?

- Заграй то, що означає щось для тебе, - прошепотів він.

Так я і зробила. Дала волю своїм пальцях і відпустила свій голос. Він став різким і високим, коли я грала «Частинку мого серця» Дженіс Джоплін. Цікаво, що подумав би Шейн, дізнавшись, що я практикувалася на ній, до того, як вона стала відомою.

Я співала її голосом з її інтонацією, стала її єством на час, і протягом усієї пісні ні разу не відвела від нього погляду. Це було вражаюче до мурашок по шкірі. Я ніколи ще не відчувала себе такою чуттєвої і еротичною, як тоді.

- Знаєш, ти просто самий дивно талановита людина з усіх, яких я коли-небудь зустрічав, - шепнув він.

- Ех, б'юся об заклад, не так вже й багато людей ти зустрічав.

Леа і Коннер повернулися додому з різницею в п'ять хвилин. І обидва завалилися в будинок, бажаючи знати, чому біля ганку припаркована поліцейська машина.

Шейн розповів їм про візит детективів, чому Леа дуже засмутилася і, плачучи, обняла мене. Потім вона добрих двадцять хвилин витратила, закриваючи всі вікна, піднімаючи сходи до пожежних виходів і заглядаючи під всі меблі, яка траплялася їй на очі.

Коннер погодився з тим, що Шейну слід залишитися з нами. Він також хотів, щоб залишився і Ітан, так як він володів якимись бойовими мистецтвами. Однак Шейн був категорично проти цього. Він уже не був п'яний, але все ж був проти того, щоб Ітан знаходився поруч.

- Що ж, мені важко це визнати, але Такер подав минулої ночі вартісну ідею, - сказав Коннер, змахуючи пальцями сльози Леа.

- Цей п'яний дурень подав купу ідей минулої ночі. Більшість з них відносилося до Грейс і їх спільному проведенню часу на більярдному столі. То про яку конкретно ідеї ти говориш, Кон?

Шейн глянув на мене, його губи прикрашала натягнута усмішка.

- Я про його пропозиції поїхати в його зимовий будиночок на кілька днів. Забратися подалі звідси, - пояснив Коннер.

Леа замотала головою і розридалася ще сильніше.

- Я не можу кинути роботу. Моя начальниця збирається у відпустку, і я потрібна там, щоб тримати все під контролем в її відсутність.

Шейн втупився на мене.

- Такер запросив тебе в свій зимовий будиночок?

Моє обличчя скривилося в похмурої гримаси:

- Ага, Такер думає, що я закохаюся в нього завдяки його дому, грошей, ягуару і дорогим пляшках шампанського.

- А ти що думаєш? - Поцікавився Шейн.

- Про Такер я не думаю взагалі.

Мені сподобалася та посмішка, якої він обдарував мене у відповідь.

Хлопці весь наступний час будували плани щодо забезпечення нашої безпеки. А Леа то плакала, то ридала, то знову плакала. Вона була налякана. Я глянула на Коннера. Він зрозумів натяк і підбіг до Леа, яка на той час вже билася в істериці, заспокоював її поцілунками і щось їй шепотів.

Я взяла Шейна за руку і потягнула його на кухню.

- Нехай побудуть одні. Їй треба заспокоїтися, а він впорається з цим набагато краще, ніж я.

- А ти сама як? Я просто не знав, що сказати тобі. Я просто намагався відвернути тебе від усього, але боїшся ти?

- Ні. Я не боюся, що Карл Самптон може нашкодити мені. Я боюся, що він зробить що-небудь з Леа, Коннері або навіть тобою.

Його губи зігнулися в зацікавленої усмішці. Він підняв мої руки і тримав їх між нами зап'ястями вгору. Я підняла брову.

- Ти боїшся не так вже й багато чого, так? - Він знову потер шрами на моїх зап'ястях. - Сподіваюся, одного разу ми станемо досить близькими друзями, і ти розкажеш мені про це.

- Тоді ми повинні будемо бути дійсно близькими. Думаю, для цього тобі не вистачає жіночої хромосоми в ДНК. - Я засміялася. - Мені потрібно прийняти душ і підготуватися до сьогоднішнього шоу. Чому б тобі не подзвонити своїм друзям-викидайлам, які теж знають про Карла і не дати їм його фотографію? - Сказала я, йдучи.

Я заскочила у ванну, готова до перетворення в рок-богиню «Божевільного Миру». Я була шалено схвильована, і, чим більше я думала про вихід на сцену, тим швидше все думки про Карла Самптоне і його таємному місцезнаходження покидали мене. Я прийняла душ з найгарячішою водою, яку тільки змогла винести, розслабляючи кожен м'яз у тілі. Я загорнулася в рушник і пролетіла по коридору в свою кімнату, сподіваючись залишитися непоміченою. Я висушила волосся і на одну з пасом завдала тимчасову фіолетову фарбу, для створення такого собі фанк-образу. Я нафарбувала нігті темно-фіолетовим лаком, щоб вони відповідали пасма мого волосся. Коли я надягала джинсову міні-спідницю, Леа постукала в двері і увійшла з чорним пакетом в руках.

Трохи часу наодинці з Єдиним, і вона забула про всі страшних монстрів, виглядала задоволеною і розслабленою. Я трохи заздрила їй.

- Вау! Твої волосся відмінно виглядають! І я рада, що ти ще не повністю одягнена, тому що сьогодні в обід я принесла тобі маленький подарунок. - Вона засяяла.

- О, мені варто боятися? - Захихотіла я.

Разом з пакетом Леа села на ліжко і обдарувала мене пустотлива усмішка.

- Перш ніж ти відкриєш цей пакет, ти повинна пообіцяти, що одягнеш те, що буде всередині! Ти не можеш відмовитися, тому що зараз я так дико хвилююся про це твоєму переслідувача і хочу, щоб ти скасувала шоу. Таким чином, будь-яка дрібниця, сказана тобою, може змусити мене плакати.

- Заткнись! - Засміялася я, вириваючи пакет. - Ти знаєш, що я не дозволю нічого трапитися з тобою або мною. - Я замовкла на хвилину і витягла крихітну одяг з пакета. Це був чорний мереживний бюстгальтер з відповідними трусиками. Вони більше схожі на шматок зубної нитки, ніж на труси. Я показала їй їх.

- І що вони повинні приховувати?

Вона удостоїла мене ще однією злий усмішкою.

Останнім, що я розгорнула, був темно-фіолетовий і найдосконаліший топ за все моє життя. Декольте сміливо відкривало більше, ніж я коли-небудь бачила на одній з дамочок Шейна. Спина була майже оголеною, за винятком тонкого шматочка мереживного матеріалу, який міг прикрити тільки ремінець бюстгальтера. Він був зроблений з шовкового м'якого матеріалу, і я обняла свою кращу подругу так сильно, як тільки могла.

- Це сама божевільна майка з усіх, що я коли-небудь бачила. Знявши одяг, яка була на мені, я одягла нове сексуальну нижню білизну і розкішний топ. Вони ідеально поєднувалися.

Коли я подивилася на себе в дзеркало, голосно ахнула.

- Це провал. Цей наряд викличе бунт. Леа, не думаєш, що це занадто? - Я насупилася, дивлячись на своє відображення. Частина мене дуже, дуже хотіла носити таке вбрання, але інша частина була в жаху.

- Ти виглядаєш як рок-королева! Це прекрасно. Крім того, думаю, що мій наряд навіть гірше твого. - Вона вискочила з моєї кімнати, повернулася з іншим пакетом і почала роздягатися, всюди розкидаючи одяг.

Я стояла перед дзеркалом, крутись на всі боки, щоб розглянути. Мої плечі були оголені; то, як моє волосся спадали вниз каскадом блискучих чорних локонів, змусило мене відчути себе майже голою. Але, думаю, що найгіршою з моїх думок було порушення від згадки про те, що Шейн подумає про мене, коли побачить. Мені потрібно було зупинити ці чужорідні думки, коли я була поруч з Шейном. Мені потрібно було зосередитися на пошуках і не турбуватися про безглуздому потяг до Шейну. Крім того, це просто пустували гормони в цьому тілі, нічого більше.

Всі думки вилетіли з моєї голови, коли я обернулася і побачила наряд Леа. Я виглядала черницею в порівнянні з нею. Темно-червоне туго обтягуючі тіло плаття коротше короткого. Схоже, що він було зроблено з спандекса і мало величезні дірки, щоб показати її талію. Колір був блискучим, і червоний акцентував її світле волосся, роблячи схожою на лисицю. Коннер буде в шоці.

Ми наносили макіяж, хихикаючи, як тринадцятирічні дівчата збираються потрапити в неприємності, і дивно, що саме так я себе і відчувала. Леа нафарбувала мені очі, тому що завжди робила це краще за мене. Вона змусила їх виглядати димчастими і чуттєвими. Мої світло-сірі райдужки виглядали так, немов могли світитися в темряві.

Тримаючись за руки, ми з Леа вийшли в вітальню. Все, що я почула, - це прокляття Коннера і вимоги, щоб Леа зняла цю сукню. Коли я подивилася на Шейна, все хвилювання, здавалося, зменшилася і зникло.

Він стояв, притулившись до далекої стіни, і, коли я увійшла, відсунувся від неї, підтягшись. Його очі жадібно досліджували кожен дюйм моєї голої шкіри. Набагато більше він затримався на моїх губах і очах, чого я не очікувала. Він повільно підійшов до мене і ніжно потягнувся до руки. Він переплёл свої пальці з моїми, піднімаючи наші руки над головою і повільно закрутив мене.

- Я не зустрічав нікого досконалішого за все своє життя, Грейс. Схоже, у тебе талант - залишати мене абсолютно ... беззахисним. - Здавалося, він вражений тим, що вимовив ці слова. Він знову розгорнув мене, відкидаючи волосся з моїх плечей; його подих на моїй шиї посилало тремтіння. Його дихання завмерло, застрягши десь в легенях. Легко торкаючись шкіри на моєму плечі, він глибоко зітхнув. - У тебе ще одна татуювання, - видихнув він пошепки. Я відчула, як він простежив лінію малюнка пальцями. Моє саме особливе твір мистецтва - крила мого зломленого ангела. Точна причина, по якій я повинна триматися подалі від теплих дотиків Шейна.

Куточки мого рота піднялися вгору.

- Б'юся об заклад, це твоя візитна картка, щоб підчепити жінку, а? - Я відійшла, зберігши посмішку на обличчі, але всередині я вмирала. Яким чином, кожен раз, коли він торкався цього тіла, а я відсторонялася, воно нило з новою силою? Я похитала головою, щоб звільнитися від думок і поклала руку на задню частину свого плеча.

- Це - мої ангельські крила. Щоб нагадати і почитати те, що я втратила.

Шейн здригнувся і прибрав свої руки, коли я сказала це. Він відвернувся і подивився в сторону.

- Твою родину, - пробурмотів він.

Я не виправила його припущення. Я помістила губи між зубами і щільно стиснула їх. У будь-якому випадку, що я повинна сказати йому? Ну і справи, Шейн, я народилася тисячу років тому, коли світ був тільки створений, люди тепер називають це біблійними часом. Коли невелика група ангелів, названі Правоохоронцями, були поміщені на Землю, щоб спостерігати за людьми і захищати їх. Так, звичайно, це б вийшло чудово.

Чи варто було мені розповісти йому, що ці ангели, навіть не дивлячись на те, що це було проти їх законів, брали в дружини людських жінок? Кожна дружина народжувала дитя ангела - Нефіліма. Ці створіння, напівлюди-напівангела, росли, щоб бути титанами в нашому світі. Титанами чистого зла. Вони сіяли хаос на Землі, розриваючи людей на шматки і поїдаючи їх плоть.

Чи варто було мені розповісти йому, що я була однією з дівчат, що закохалися в ангелів, і була єдиною, у кого не було дітей? Що у нас ніколи не було більшого, ніж поцілунок? Правоохоронці були вигнані з Землі, кинуті в Безодню до Судного дня. Покарання, яке спіткало мене, - таке існування. Втрачена душа в пошуках свого ангела на землі, назавжди вигнана з небес.

Так, звичайно, і таке, що я побачу, буде вид з заднього скла дурного автобуса, поки він буде доставляти мене в дурдом. Я ніколи не зможу розповісти свої секрети такого, як Шейн.

Наступне кілька годин пролетіли, неначе хтось натиснув на кнопку швидкого перемотування на консолі управління моїм життям. Ми зустрілися з іншими хлопцями з групи в барі, який був ще більш забитим, ніж коли я вперше прийшла туди. Коннер мав рацію, коли сказав, що прослуховування нового члена групи дасть їм широкого розголосу. Скрізь, куди б ми не повернулись, в барі говорили про те, хто займе місце Алекса. Алекс сидів в кабінці, як член королівської сім'ї. Фанати підходили до нього, висловлюючи свою відданість.

Такер ходив з високо піднятою головою. Його костюм від Гуччі все ще був з розв'язаним краваткою і розхристаний верхніми двома гудзиками. Він привів із собою людей з роботи, проводив їх прямо до мене і представив мене кожному. Серед них був рудоволосий Джиммі, який говорив з ірландським акцентом. Був і Камерон, який при зустрічі зі мною сказав:

- У твоїй дівчата класна дупа, Такер.

Нарешті, був Бредлі, який тицьнув Такера ліктем і назвав його найщасливішим хлопцем у світі.

Краєм ока, я могла бачити, як кривляється Шейн. Його нога стала дико постукувати по стільцю, на якому він сидів, а його брови були зведені до перенісся. Коли Такер поклав свою руку на мою поперек і швидко почав переміщати її вниз, Шейн схопився зі стільця. Вклинюючись між мною і Такером, він схопив мене за талію і потягнув уперед.

- Гаразд. Скоро наш вихід, так що давайте порадимося, перш ніж зробити це!

Ітан з Брейденом поглянули на нього, піднімаючи брови. Ітан посміхнувся і похитав головою.

Брейден застиг в здивуванні.

- А навіщо?

- Просто писок і йди! - Відрізав Шейн.

- Ідіть вперед, хлопці. Я прийду через пару хвилин. Думаю, що мені потрібно поговорити з Такером наодинці, - сказала я. Очі Шейна розширилися, а губи піджалися, і все, що я хотіла зробити, - це засміятися над ним. Яким красивим він виглядає, навіть коли злиться. - Іди, Шейн. Я скоро.

Такер ступив уперед і відтягнув мене від Шейна.

- Так, Шейн. Дай нам хвилинку. Вона все ще буде в змозі грати, коли я закінчу з нею, обіцяю. Вона просто може бути не в змозі ходити прямо, - засміявся він.

Моє обличчя спалахнуло. Леа підійшла до мене, знаючи, як сильно я хочу вдарити Такера по обличчю. Я зупинила себе, перш ніж встигла занести кулак. Він не зіпсує цю ніч. Я сильно схопила його за передпліччя, втикаючи в нього нігті. Я не зупинилася, навіть коли почула стогін болю.

Я потягла його за собою.

- Гей, вона виразно хоче мене! - Бридко прокричав Такер своїм друзям.

Шейн попрямував на сцену в супроводі Ітана і Брейді.

Я зупинилася лише за кілька футів, переконавшись, що ми все ще були у всіх на виду. Я сильно стиснула кулаки і схопила його за піджак. Я притягнула його обличчя так, щоб воно знаходилося лише в кількох дюймах від мого. Від нього сильно тхнуло віскі.

- Ти - самий марнославний, егоцентричний ідіот з усіх, кого я зустрічала! Ніколи не торкайся до мене знову і не говори мені про те, що хочеш переспати зі мною, тому що цього не станеться. Зараз, Такер, я досить себе контролюю, щоб не здерти шкіру з твого обличчя перед твоїми друзями, але, якщо ти виявиш неповагу ще хоч раз, я не буду зупиняти себе і вдарю тебе. Зрозуміло?

Його плечі опустилися.

- Ти дійсно мені подобаєшся. Ти така гарна.

Відчуваючи провину, я відпустила його.

- Такер, коли ти п'єш, у тебе огидна звичка змушувати людей відчувати, що вони не варті багато чого. Я - більше, ніж просто красива, і ти навіть не спробував дізнатися мене ближче. Такер, ти милий хлопець, коли НЕ п'єш, але я вже дала тобі шанс, і мені не подобається, як ти ставишся до мене. - Я пішла геть.

Я піднялася на сцену і обернулася. Такер вже розмовляв з групкою інших дівчат. Так, я була просто гарненькою дрібничкою, що радує око.

Шейн підключав наші гітари, коли я піднялася. Його очі швидко просканували мене.

- Думаю, Такер досить швидкий, а? - Посміхнувся він.

Якби Шейн був іншою людиною, я б подумала, що він ревнує, але це був Шейн, і у нього ніколи не було почуттів до когось. Я спостерігала за виразом його обличчя. Його лоб був зморщений, а губи щільно стиснуті. Чотири повні чарки стояли на підсилювачі поруч з ним. Він спустошив одну з них, ляснув порожній чаркою поруч з іншими, дивлячись на мене.

Я легко штовхнула його до стіни сцени, за високі динаміки, де ніхто не міг побачити. Моя рука лежала на його грудях там, куди я штовхала його. Його серце калатало під моїми пальцями.

Він подивився на мою руку і повільно підняв очі до моїх, ніжно простягаючи руки, щоб тримати мене на відстані.

- Ти злишся на мене або на Такера, Шейн?

Він похитав головою і нічого не сказав, але руки, які утримували нас на відстані, послабили тиск.

- Ти спала з ним? - Його серцебиття прискорилося. Він боявся моєї відповіді?

Я закусила нижню губу і посміхнулася.

- Ага, прямо в коридорі на шляху в туалет. Я просто дозволила йому поиметь мене біля стіни.

Його серце завмерло, а потім почало дико стукати під моїми руками. Краплі поту виступили на його лобі. Це не правильно. Він не може хвилюватися про мене.

Він відштовхнув мої руки, очі відчайдушно намагалися піти від мене. Я майже дала йому піти, але стукнула руками по його і притулилася губами до його вуха.

- Це так ти про мене думаєш? Це тобі потрібно почути? Що я така ж, як інші дівчата? Скажи мені, Шейн, - прошепотіла я, відхиляючись назад.

Ми стояли в дюймі один від одного, дихали одним повітрям. Все моє тіло було в вогні.

Поглянувши вниз на мої губи, він обдарував мене невеликий посмішкою. Його рука окреслила контур моєї щоки, спускаючись вниз до шиї. Я затремтіла під його дотиками.

- Ні. Я хочу, щоб ти розповіла мені, чому у тебе зламані ангельські крила на плечі. Я хочу, щоб ти розповіла мені, чому розкривала вени, і я хочу знати, чому ти граєш і співаєш так, як ти це робиш. Але найбільше я хочу, щоб ти сказала мені, що мені потрібно зробити, щоб стати досить хорошим для тебе.

Я негайно відступила назад, не чекаючи нічого з того, що він сказав. Я взяла одну з решти чарок і випила, відчуваючи вогонь в своєму тілі.

- Шейн ... - Мій рот відкрився, щоб сказати що-небудь, але я не могла сформулювати закінчену думку. - Я просто не хочу бути ще однією з твоїх дівчат. У мене є інші ... речі, дуже багато речей в моєму житті. - Чому я просто не могла сказати йому, що була з кимось іншим? Тому що це було б неправдою. Я була одинока, шукала когось іншого. - Просто мені дійсно потрібен один зараз.

- Гей! - Голос Ітана пролунав позаду нас. - Хлопці, ви майже готові? - Запитав він, підходячи, щоб стати поруч з нами. Брейден пішов за ним. Вони взяли дві останні чарки і випили. - Наступного разу ми вип'ємо їх разом, - сказав Ітан, піднявши склянку. Так ми будемо починати кожне шоу з Грейс.

Я засміялася.

Для мене звучить добре. Невже ми здивуємо їх? - Сказала я, дивлячись на натовп.

Шейн посміхнувся мені.

- Грейс, повір мені, вони будуть здивовані, як тільки ти вийдеш.

Я похитала головою, хихикаючи, і пішла за своєю гітарою, але, перш ніж я опинилася поза зоною чутності, Ітан сказав:

- Шейн, якщо ти розіб'єш серце цієї дівчині, я клянусь, що вирву твоє. Вона під забороною.

- Чувак, не знаю, що за чорт трапився зі мною, але повір, зараз ми просто друзі, - було його відповіддю.

Господар бару, Кельвін, стояв перед нами біля мікрофона, коли ми вийшли. Пролунав його голос:

- ... Новий гітарист, якого ми всі до смерті хотіли побачити, і джентльмени, якщо ви почнете тут роздягатися, я особисто викину ваші жалюгідні дупи звідси! А ось і «Божевільний Світ»!

Натовп заревів, коли всі ми здалися. Я пригнула голову і засміялася, коли яскраво-рожевий мереживний ліфчик полетів на сцену. Я підняла його з підлоги і жбурнула в Шейна.

- Думаю, це для тебе? - Піддражнила я в мікрофон. Заревів виття, і Шейн одягнув свою сексуальну жінко-поїдає посмішку. Він засунув бюстгальтер в кишеню джинсів, дозволяючи йому звисати з ноги.

- Ей, все! - Звернувся Шейн до натовпу. - Я хотів би познайомити вас з чудовою Грейс Тейлор, нової гітаристка! - Я ніколи не чула так багато свисту в своєму житті.

Ідеальні губи Шейна витягнулися, і, коли він кивнув мені, щось затанцювати в його очах. Я зустрілася з ним поглядом. Нахиливши голову, я зрозуміла натяк, і мої руки почали пурхати над гітарою. Натовп вибухнула криками і криками. Шейн приєднався, і від нашого співзвуччя у нас обох перехопило подих. Ми грали як єдине ціле, дивлячись один на одного, жоден з них не відвів погляд. Натовп був десь на віддалі, а ми в цьому місці. Якщо ми не будемо обережні, вогонь наших очей може викликати пекло, так що я засміялася і відвернулася. Ми в напрузі між собою. Це вразило моє тіло і змусило мене занить. Ця дружба вб'є мене. Прямо в цю хвилину я хотіла померти тисячу разів за це. Чесно кажучи, я давно не відчувала себе такою живою. Мої пальці пульсували уздовж струн, і потім голос увірвався в пісню, поряд з Шейном. Це п'янило сильніше будь-якого напою або наркотику. Це палало в моїх жилах і досягало серця, даючи йому привід битися. Восторг охоплював мої тіло і душу.

Ми виконували всі пісні «Божевільного Миру», які проводили репетиції, поки Шейн не розріжнив руку мені на поперек і не прошепотів в мікрофон.

- Давай познайомимо їх з Дженіс.

Щось в тоні його шепоту змусило мої коліна ослабнути. Я майже могла уявити її поруч. Давай, вона кличе мене.

Я притулилася до нього, наші спини стосувалися, його тіло тремтіло в унісон з моїм. Коли я опустила голову йому на плече, моє волосся розметались по ньому, наші очі зустрілися. Змінюючи її слова, я заспівала йому.

Невже не дала зрозуміти,

Що ти для мене - один?

Чи не дарувала тобі, Шейн, все,

Що я могла дарувати?

Ти ж знаєш: це так

Але і я втомилася зовсім,

Ось і твій черга зрозуміти,

Що жінка теж жорстка.

Хочу, щоб узяв його зараз -

Ще один осколок мого серця;

Бий його, ну, Шейн, давай,

Відкрий в моє серце розбите дверцята.

Давай, Шейн, розбий,

Знову у мене його вкради.

Ти радий, воно було твоїм, я ж

Вирвала тебе його з грудей.

Я спостерігала, як мої слова лилися по його тілу, він співав мені у відповідь. Його очі блищали.

Концерт закінчився безладним шумом і оплесками. Шейн зістрибнув зі сцени, але замість того, щоб виникнути в натовпі дівчат, він обернувся і простягнув обидві руки, щоб я стрибнула вниз. Без секундного коливання або думки в голові, я пірнула в його обійми. Його сильні руки зловили мене, притиснули, як дитину, і він поцілував мене в щоку. Лінії дружби повністю розмилися, коли я подивилася на його бездоганне обличчя. Що я роблю? Хіба одна ніч коштує того? Нізащо.

- Це було ... напружено. Думаю, мені потрібно випити, - видихнула я.

- Ага, ну, мені потрібно прийняти ще один крижаний душ. Текіли? - Запитав він.

Я вислизнула з його обіймів і енергійно кивнула. Я по-дружньому вдарила його по руці.

- Впевнена, що через кілька хвилин одна з цих дівчат позбавить тебе потреби в холодному душі, - піддражнила я. Мені потрібно було, щоб він пішов і знайшов собі якусь безглузду дівчину на одну ніч, щоб я змогла згадати, яким насправді був Шейн.

Він не відповів на мою заяву, тільки його посмішка стиснулася, і проводив мене крізь кричущу натовп до бару. Леа перша зустріла нас і міцно обняла мене, відриваючи від землі.

- О, мій. Бог. Хлопці, ви запалили! - Вона притягнула мене ближче і прошепотіла мені на вухо. - Це було так само гаряче, як і виглядало?

Я відкинула голову назад, закусила губу і згідно кивнула. Ми захихикали.

Коннер наступним схопив мене в ведмежі обійми. Він так сильно нагадував мені про Джейкобе.

- Спасибі, що допомагаєш моїм друзям.

Після цього все просто почали обнімати мене. Брейден ніяково обняв за шию, ніби у мене було заразне захворювання. Ітан обійняв і закрутив, як п'ятирічну, а Алекс відчайдушно намагався обійняти мене за талію своїм гіпсом. Я жартівливо штовхнула його в груди, кажучи, що боюся, як би він не нашкодив собі, обіймаючи мене, і він зобразив поцілунок на моїй щоці.

- Спасибі, що зайняла моє місце, Грейс. Я не можу дочекатися, коли зніму ці штуки і буду грати поруч з тобою, - сказав він, піднімаючи свої загіпсовані руки.

- Ну, просто не потрап знову під арешт. Як там справи з цим, до речі?

Його обличчя почервоніло.

- Так, я знаю, що я ідіот. Я не повинен був втручатися, але він накинувся на неї, Грейс. Дівчат не можна так бити, знаєш.

Я кивнула йому.

- Суд призначили через три місяці. Вони випустили мене під підписку про невиїзд. Я впевнений, що все буде добре. Такер з батьком дуже слизькі юристи. Його батько розгорнув гучну історію про те, що я прийшов врятувати її. Що ніби як правда: це було через день або два після того, як цей покидьок побив Кару.

За стійкою Райан збудував чарки і виклав сіль, лимони і Лайми. Натиск красивих дівчат оточував нас, і наша розмова припинився, коли Алекс помітив їх. Такер і його приятелі по роботі теж підійшли, щоб скористатися формувалася натовпом дам.

З припливом грудастих пустушок я почала відчувати клаустрофобію. Леа, схоже, теж відчувала її, і висмикнула мене і Коннера з середини скупчення тел. Вона сильно штовхнула мене ліктем і вказала на дальній кінець бару. Шейн.

Він стояв в поодинці, спершись на барну стійку. Пляшка текіли і самотній стакан стояли поруч з ним. Його волосся було розпатлане, неохайні і неймовірно сексуальні. Його темна футболка була тісною і трохи підвелася від того, як він спирався. Визирав прекрасно накачаний прес. Він виглядав, як грецький Бог. Грецький Бог, очі якого були прикуті до мене.

Чорнява дівчина ковзнула до нього і прибрала локон волосся з його чола, блокуючи йому вид на мене. Вони поговорили пару секунд, потім я побачила, як він похитав головою, і дівчина пішла. Я думала, що вона була непривабливою, але, коли вона обернулася, я зрозуміла зворотне. Інша дівчина пройшла по її сліду, на цей раз платинова блондинка. Вона так само пішла з незадоволеним виразом на обличчі.

Леа схопила мене за руку і кивнула в бік Шейна.

- Як ти думаєш, що це з ним?

Я знизала плечима і подивилась на Коннера в очікуванні відповіді.

Коннер примружився.

- Може, він зрозумів, що йому не можна приводити дівчат в твою квартиру з тих пір, як він сказав, що ми залишимося там, поки того божевільного не впіймають.

Тепер це мало сенс.

Леа подивилася на мене.

- Ні, не думаю, що все через це. Думаю, він просто закохався в нового гітариста. Ти бачив їх там нагорі, Коннер?

- Ні в якому разі, - сказала я. - Мені більше подобається припущення Коннера, ніж твоє. Воно більш безпечне для всіх сторін.

Ми втрьох підійшли до нього. Він простягнув руку і витягнув з бару ще три чарки. Він пустив їх ковзати по барній стійці до нас, і знову потягнувся за сільницею і жменею лаймов на серветці.

Кожен з нас чотирьох посолив тильну сторону долоні, випив і сунув лайм в рот. Леа ущипнула мене за талію і поплескала по плечу. Вона потягла Коннера від нас і почала з ним особисту розмову пошепки. Хихикаючи один з одним, вони відійшли ще трохи, щоб опинитися наодинці.

Я точно знала, для чого вона зробила це - вона хотіла, щоб я опинилася наодинці з Шейном. Мила найкраща подруга кинула мене прямо в басейн з акулами.

Шейн налив мені ще чарку і ніжно взяв за руку. Він засунув мізинець в мою чарку, провів їм по тильній стороні моїй долоні і посолив її. Я дивилася на його руки на моїх. Все збиралося перетворитися з поганого до біса лайно в одну мить. Мої очі піднялися, щоб зустрітися з його. Я лизнула тильну сторону руки і перекинула чарку.

- Б'юся об заклад, що ти змушуєш її бути на смак як небеса, - сказав він.

Я поставила склянку назад на барну стійку і подивилася на неї. Я знову повернулася до нього, піднімаючи голову вгору, наші особи виявилися так близько.

- Шейн, я спостерігала за тобою. Тобі не потрібно було відмовляти тим дівчатам, бо думаєш, що повинен залишитися зі мною сьогодні. Тобі не потрібно бути моєю нянькою замість того, щоб займатися звичними речами.

Його обличчя зблідло.

- Так ти думаєш? - Він повернувся до мене обличчям, присуваючись ближче. Похмурий вигляд повернувся до нього.

Мої щоки спалахнули.

- Так сказав Коннер, коли побачив, як ти стоїш тут і дозволяєш цим дівчатам йти.

- Ти не відповіла на моє запитання. Так ти думаєш?

- Я взагалі не думаю про це. Я просто не хочу, щоб ти робив щось, у чому не потребуєш або чого не хочеш.

Шейн присунувся ближче, наші щоки торкнулися один одного. Його дихання лоскотало мені вухо.

- Забавно, Грейс, але прямо зараз я якраз потребую і хочу. І, просто, до відома, не в цих дівчатах я потребую, і хочу не їхня.

Не кажучи більше ні слова, він обережно взяв мене за руку і насипав невелику щіпку солі на м'яку шкіру внутрішньої частини мого зап'ястя. Він підніс мою руку до рота, і я дивилася, як він злегка притискає мову до моєї шкірі, ледь торкаючись її. У мене перехопило подих. Він відправив текілу в рот і видавив лайм в рот, посміхаючись. О, мій. Бог.

- Боже, Грейс. Ти і правда на смак як небеса, - прошепотів він, затамувавши подих.

Я відчувала, як чудове тепло піднімалося в моєму тілі.

- Я думаю, що повинна йти додому ... Я ... дійсно ... втомилася. - Я повернулася і практично побігла до туалету. Я й гадки не мала, куди зникли Коннер і Леа. Вони, ймовірно, вже вирушили додому. Мені просто потрібно було плеснути холодної води на обличчя.

- Тоді я теж поїду, - крикнув він мені вслід.

Я протиснулася крізь натовп людей і побігла до бічного коридору. Я попрямувала в дамську кімнату, але завагалася, коли торкнулася ручки дверей. Страх поповз по моєму тілу. Волосся на потилиці стало дибки, викорінюючи весь спалахнув голод, викликаний дотиками Шейна. Скінчено, в будь-якому випадку, я відкрила її і увійшла. Я в поганому фільмі жахів.

Єдине вікно в туалеті було відкрито, і тонкий шар снігу накритий кахельну підлогу. Я оглянула кімнату. Я чула слабкі рухи в єдиній закритій кабінці.

- Ти справді такий дурний, щоб вірити, Габріель? Ти дійсно віриш, що після тисяч років, всіх життів, він отримає свою маленьку людську нагороду? - Загарчав голос.

Двері повільно відчинилися. Моє серце пропустило удар.

Карл Самптон напружено дивився на мене, або, принаймні, тіло Карла Самптона дивилося на мене древніми блакитними очима. Його руки чіплялися за боку кабінки, ніби йому потрібна була допомога, щоб встояти.

- Ніхто їх людей не має ангельських очей. Хто ти? - Прошепотіла я.

- Шамс завжди говорив, що ти розумна, - прошипів він. Його тіло спробувало зробити крок до мене, але йому вдалося лише завалитися назад і впасти на унітаз. Його плоть була прозорою і блакитним. Шкіра навколо очей була закривавленою і розпухлою, щоки запалими.

- Схоже, тіло намагається відіслати твою душу кудись в інше місце. Хто ти? Я ніколи не чула про ангела, який розділяє моє покарання.

Тіло затремтіло, занадто великих зусиль коштувало продовжувати вдихати життя.

- Азазель, дитя. Моє покарання було набагато гірше твого, і я дуже втомився від гарячих вогнів пекла. - Він закашлявся. Цівка темно-червоної крові витекла з куточка його рота.

Я кинулася вперед, схопила його обличчя в свої долоні, вдивляючись в очі. Кров потрапила на мої руки.

- Григори? Один з Вартових? Той самий Азазель? Де Шамс? Я побувала в пеклі, розшукуючи його!

- Ти ніколи не знайдеш його. Я не дозволю йому отримати те, що решта з нас не можу мати. Ти дійсно думаєш, дитя, що може бути прощена? Ми впали, і немає ніяких других шансів. І я впевнений, що пекло не дозволить йому отримати те, що я не можу мати, в той час як його гріхи не кращі за мої.

- Ми не зробили нічого неправильного. Наше єдине злочин - це любов один до одного. Ти, все ви, ви створили Нефилимов! Ви, ті, хто розірвав землю на частини і принесли хаос. Ви навчили людей воювати! Ми з Шамсіілом були дітьми, все, що ми зробили - це закохалися одне в одного. Він ніколи не торкався до мене, лише одного разу, щоб поцілувати!

- Дитя, - провуркотів він. - Він був кинутий в безодню з іншими. Ти дійсно віриш, що з висоти цього покарання він все ще буде хотіти любові людини? - Він посміхнувся. - Крім того, думаєш, він знає, що ти все ще існуєш?

Я відступила, витираючи кров з рук його сорочкою.

- Чому ти намагаєшся вбити мене?

Тіло здригнулося.

- Ти єдина. - Воно закипіло. Тіло впало і завмерло. Я єдина хто?

Хтось в коридорі постукав, щоб увійти. Я стояла поруч з мертвим тілом, збентежена і потребує більшої кількості відповідей, ніж тільки що отримала.

Я не хотіла бути виявленої в туалеті з тілом Карла Самптона, так що підтяглася до відчиненого вікна і вистрибнула у провулок. Слава Богу, бар був на першому поверсі, інакше я зламала б собі пару кісток. Я побігла крізь темряву, намагаючись обережно ступати туди, де я не залишу слідів на снігу. Здається, там розкидано досить сміття і лайна, щоб зробити це можливим.

Мої думки бігли по колу. Чому, в ім'я всього святого, Азазель був тут? Я була єдиною ким? І дійсно, чому довбане місце на моїй руці, яке лизнув Шейн, все ще змушувало мене тремтіти, а голову кружляти, ніби я була дитиною в магазині іграшок? Мені потрібно було поговорити з Габріелем.

Я побігла в квартиру, подумки почала благати, щоб Габріель чекав мене там.

Я могла чути, як Коннер з Леа бурмочуть і хихикають в вітальні, коли відкрила двері. Я замкнула за собою засув, і гучне клацання пронісся луною по всій квартирі, заглушаючи їх звуки. Я швидко пройшла по коридору, не зупиняючись, щоб поговорити з ними.

- Грей? - Покликала Леа.

- Ага, всього лише я. Я втомилася як собака. Я піду спати. Добраніч хлопці! - Прокричала я у відповідь, закриваючи двері в кімнату. Вона була порожня.

Я притулилася чолом до твердого дерева двері. Сльози навернулися на очі, але я сморгнул їх. Я притиснула руки до дверей і провела пальцями поперек волокон деревини. Я відчувала незграбні борозни, досліджувала пальцями сучкувату нерівну поверхню. У голові паморочилося. Шамс. Я дійсно ніколи не побачу його знову? Азазель? Що б він отримав від мого вбивства, якщо я всього лише переміщені в інше тіло? Габріель? Чи могла я довіряти йому? Він був одним з ангелів, які допомогли знищити Нефилимов і укласти занепалих в темниці. Остання? Я остання з людських душ? Я думала, що була єдиною. Я не знала нікого іншого, покараного разом зі мною. Я думала, їх знищили разом з Нефилимов. Шейн? Чому я продовжувала думати про нього, якщо він не мав нічого спільного з цим?

Хтось почав стукати в двері. Шейн. Голоси підвищилися, кроки загриміли в коридорі.

Я почула скрип мостини по іншу сторону дверей. Я могла чути його подих.

- Грейс ... - Потім щось глухо вдарилося в двері прямо над моєю головою. Я представила Шейна в такому ж становищі, наші особи майже торкалися, але між ними був дюйм дерева.

- Грейс. Прошу, впусти мене. Мені шкода.

Я підняла голову і пішла геть. Було дуже багато ... напруги, занадто багато тяжіння між нами, це тіло не могло обійти Шейна. Він, напевно, з'їсть мене живцем. На жаль, це звучало для мене дуже апетитно.

Я почула удар ноги в двері, і його тіло сповзло на підлогу.

- Тоді я буду спати прямо на підлозі. Просто тут. - Його голова знову вдарилася об мою двері. - О Боже. Це так зручно, Грейс. Дійсно. Дуже. - Його саркастичний тон змусив метеликів в моєму животі знову зробити сальто. Не було ніякого підступу в його голосі. Він був хрипким і оксамитовим, і якимось чином змушував всі мої божевільні думки відійти на другий план і зосередитися тільки на ньому.

Я підійшла до вікна і відсунула фіранку. Тротуар внизу був невинно білим і блискучим. Я вимкнула верхнє світло і клацнула вимикачем прикроватной лампи. Я порився в ящиках і знайшла свої безрозмірні хлоп'ячі піжамні шорти. Після того, як я зняла наряд рок-богині і переодяглася в піжаму, я захотіла змити макіяж у ванній.

У коридорі я почула шурхіт. Може, він йшов? Кілька ударів і проклять. Сміючись над шумом, я влаштувалася під простирадлами і закрила очі.

Шейн прочистив горло, знову постукав у мої двері, і звуки моєї гітари наповнили кімнату. Я сіла прямо в ліжку. Ці прекрасні заточені метелики збивали свої крила про моє темне нутро. Кожна думка про Азазеле вилетіла з моєї голови, кожна нота охоплювала думка і ховала її в темряві.

Шейн грав повільну мелодію, яку я ніколи не чула раніше. Вона починалася низько і задумливо, перетворюючись в страсну тужливу мелодію. Його вселяє благоговіння голос наспівував разом з мотивом, слова, вимовлені пошепки, лоскотали мені вуха.

Я відкрила двері.

Шейн стояв в коридорі, широко розкривши очі, пожираючи мене поглядом. Я й гадки не мала, стихла музика або зупинилася. Я зосередилася на своїй гітарі, своєму божественному інструменті, що знаходиться в його руках.

Він закинув ремінь на шию і заніс гітару в мою кімнату, закривши за собою двері.

- Прошу, подивися на мене, Грейс.

Випускаючи гітару з рук, він притулив її до стіни. Мої очі все ще були сфокусовані на інструменті.

- Грейс, будь ласка, подивися на мене. - Він ступив до мене ближче, закриваючи вид на гітару. Так що я тупо дивилася на його промежину, або, вірніше, туди, де за його промежину була розташована гітара.

Я навіть не могла сказати, як він підібрався до мене так близько. Я не помітила його руху. Я намагалася взагалі не помічати його, але він був так близько, що я відчувала тепло, що виходить від його тіла. Він торкнувся мого підборіддя рукою, і я, нарешті, підняла погляд до його очей.

- Грейс, прости ... Я не хотів ...

Я раптом відчула прохолодну стіну за своєю спиною. Я не знала, що задкувала від нього, але притулилася до неї для моральної підтримки. І, як уже відбувалося двічі, він притулився своїм лобом до мого.

- Скажи мені. Скажи мені, Грейс, що ти не відчуваєш цього. Прошу. Скажи мені, і я піду звідси. - Він торкнувся губами моєї щоки, його слова обпалювали мою шкіру. Серце пригальмувало у мене в грудях. Жодна розумна думка не прийшла мені в голову, було лише тепле відчуття його губ, ніжно рухаються вниз по моїй шиї.

Він притиснувся до мене всім тілом, однією рукою ковзаючи по моїй талії, окреслюючи пальцями контури моєї шкіри.

- Поговори зі мною, Грейс, будь ласка, - благав він, відсторонюючись.

Моє тіло рухалося до нього. Я поклала руки йому на груди і стиснула футболку в кулаках.

Його рука стиснулася на моїй талії, а інша перебирала моє волосся.

- Грейс ... Один поцілунок, будь ласка. Дозволь мені спробувати тебе, - благав він, сильніше притискаючись до мене.

Легкий стогін зірвався з моїх губ.

- Шейн ... - Я стояла навшпиньки, проводячи своїми губами по його. Ми обидва вагалися, дихаючи один на одного.

- Ще раз, - попросив він, ковзаючи рукою по моїм стегнах і обертаючи мою ногу навколо нього. Моє тіло нило, пульсувало, тремтіло, я майже марила.

- Шейн, - прошепотіла я, рухаючи губи йому назустріч. Він затремтів.

Він низько загарчав, обрушуючи губи на мої. Кожен сантиметр мого тіла пульсував під ним. Кінчики його пальців проникли під мереживо моїх трусиків. Я схопила його, ковзаючи руками по волоссю. Я утикала нігті в його плечі, що тільки змусило його цілувати мене глибше і сильніше. Я втратила контроль.

Я відірвалася від нього, важко дихаючи, поки він дивився в мої очі. Його пальці ковзали нижче під білизну. Я зупинила його руку, перш ніж він міг проникнути всередину.

- Шейн. Зупинись. Я не можу ... - Я відчувала, що мої очі повні сліз. Мене вбивало відмовляти йому.

Я дозволила своїй нозі повільно сповзти з його стегна, куди він помістив її. Його м'які пальці подорожували до моєї шиї, поки він не уклав моє обличчя в свої руки, шукаючи мій погляд.

- Грейс ... я думаю ...

Я простягнула пальці до його грудей.

- Будь ласка. Шейн ... не треба. Це було величезною помилкою. - Навіть не дивлячись на те, що я прибрала руки з його грудей, моє тіло все ще вигиналося до нього.

Його очі гарячково шукали мої. Одна дурна сльозинка викотилася з мого ока. Я швидко відвернулася, не бажаючи, щоб він побачив. Обидві його руки піднялися до волосся, вчепилися в них.

- Грейс ... прошу. Ти ніколи не будеш для мене помилкою.

Повертаючись до нього спиною, я пішла до вікна і засунула фіранку назад.

- Шейн, кинь це. Я не одна з твоїх шанувальниць, яку ти просто зустрів в барі. Я не верещала і не впадала в тебе одягом, і мені наплювати, як добре ти граєш або як сексуально виглядаєш на сцені. Ніщо з цього не змусить мене переспати з тобою. Так що залиш байки, якими ти годуєш своїх повій, при собі, - огризнулася я.

Схопивши мене за талію, Шейн легко відірвав мене від статі і кинув на ліжко. Він нависав наді мною, розставивши мої ноги і завівши руки за голову. Господи, я хотіла закричати, але це було так дико еротично, що кожен дюйм мого тіла кричав йому.

Його особа зависло над моїм.

- Заткнись. Чи не. Треба. Не говори більше нічого. - Він помістив своє тіло поруч з моїм і стиснув мене в обіймах. - Просто спи, Грейс, - прошепотів він, сильніше притискаючись до мене, легко залишаючи самотній поцілунок на моїх ангельських крилах.

глава 9 | глава 11


Глава 1 | глава 2 | глава 3 | глава 4 | глава 5 | глава 6 | глава 7 | глава 8 | глава 12 | глава 13 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати