Головна

Глава 1 | глава 2 | глава 3 | глава 4 | глава 5 | глава 6 | глава 7 | глава 11 | глава 12 | глава 13 |

глава 9

Коли на наступний ранок я прокинулася в десять, Шейн все ще, розтягнувшись, лежав на дивані. Ще було надто рано, щоб вигнати його і не бути винною, і занадто пізно, щоб перебувати з ним наодинці в силу того, що Леа з Коннері вже на роботі.

Я виглянула за двері, щоб подивитися, скільки випало снігу. Тротуар був уже витоптаний, вулиці вичищені, і м'яко падав легкий пухнастий сніжок. Я схопила пошту і вирішила замість пробіжки просто зробити собі каву, згорнутися калачиком і пограти на гітарі. Потім візьмусь за прання.

Я кинула пошту на кухонному столі, ледь помітивши лист на мою адресу. Може, я помітила його через розміри конверта. Він був нестандартного розміру, і, до того ж, трохи товщі і більше за інших. Може, це був світло-персиковий колір, зачіпає струни моєї душі. У будь-якому випадку, я взяла його і пішла в свою кімнату. Висунула голову, щоб перевірити Шейна. Він все ще був у відключці.

Сидячи на ліжку, я швидко глянула на адресу відправника листа. Воно було з хоспісу. Я розірвала конверт і розгорнула написане від руки лист. Ще один конверт поменше вислизнув і впав на підлогу. Нахилившись, я підняла конверт і прочитала ім'я на ньому - Грейсі. Це був почерк Джейкоба.

Мої коліна підкосилися, і я важко опустилася на підлогу, притулившись до ліжка. Першим я прочитала розгорнуте лист. Думаю, що повинна була зробити саме це, адже інший лист було ще запечатано. Воно було від доктора Джейка, доктора Слейтермена, якого Джейкоб дуже любив, поки був в хоспісі.

«Дорога Грейс,

Я не висловив свої співчуття, перш ніж ти поїхала. Перш за все, я хотів би написати, що ми влаштували скромне поминання для твого брата, згадуючи, скільки любові було в ньому, і яким дивовижним він був з іншими пацієнтами. Те, що почалося, як маленькі збори в загальній кімнаті, перетворилося в значуща подія. Я знаю, що Джейкоб не хотів похорону або поминок після смерті, але відчував, що ми повинні були проводити Джейкоба, пацієнта, який перебував у нас найдовше, борючись проти важкого захворювання.

Перед тим як Джейкоб помер, він особисто говорив зі мною і попросив передати лист, яке я доклав.

Сподіваюся, що все добре з тобою, Грейс. Пацієнти і персонал сумують за твоїм нічним музичним подарункам для брата. Наші коридори ніколи ще не були такими мовчазними.

З найкращими побажаннями,

Доктор Мартін Слейтермен ».

Стискаючи лист Джейкоба в руках, я присягнулася самій собі, що запишу кілька музичних творів на компакт-диск для пацієнтів. Дивлячись вниз на почерк Джейкоба, обвела літери пальцями.

Поки я відкривала конверт, сльози ринули з очей. Як може смерть забирати всіх навколо, залишаючи мене зі знанням, куди всі йдуть, і знанням, що мене ніколи не привітали б там, - це пекло.

«Грейсі,

Отже, думаю, що я вже мертвий. Хотів би я залишитися з тобою довше, але не можу більше боротися і прошу за це вибачення.

Хочу, щоб ти знала, що завдяки тобі мені не було страшно. Я знав, що рай існує, і що моєї місією буде забрати тебе туди одного разу.

Після аварії, коли ми втратили маму і тата, і я майже втратив тебе, я і справді думав, що ти зійшла з розуму. Я думав, що у тебе серйозні пошкодження мозку після аварії, але доктора запевнили мене, що тільки голова якраз і не постраждала. Місяці, а може і роки пішли на те, щоб я, нарешті, побачив, що моя маленька сестричка дійсно померла з батьками в тій аварії, а залишилася твоя душа. Але, Грейсі, я щасливий, що ти була там, і я пишаюся тим, що мені випав шанс бути в твоєму житті, тому що без тебе я б помер зі своїм діагнозом. Ти показала мені, що таке віра і любов, і якщо я зможу зробити щось звідти, де я зараз, щоб припинити твоє покарання, я зроблю.

Я люблю тебе, Грейсі. Обіцяю, що побачу тебе одного разу знову.

Джейк ».

Я склала записку назад, так, щоб ніхто не зміг побачити. Я не знаю, чи зрозумів хто-небудь, що мав на увазі Джейк, якби прочитав послання, але я не могла ризикувати. Зараз Леа була єдиною людиною, яка знала мій секрет. Тільки їм двом я розповіла про своє минуле. Причина була проста: це була найважча життя, в яку я потрапляла.

Зазвичай я потрапляла в когось постарше, хто затримувався на короткий проміжок часу. Коли вони йшли, в кінцевому підсумку я опинялася втраченої душею в іншому тілі. Я втратила так багато людей, страждала від стількох хвороб і болячок, що й не злічити. Одного разу я прокинулася в тілі жінки, яка піддалася нападу ґвалтівника. Їй пощастило померти на початку його тортур. А мені? Моя душа з'явилася на все уявлення. Я благала його убити мене, коли він закінчив з тілом, і він убив. Повільно.

Кожен раз, коли я більше не могла виносити людське життя, я брала занадто багато таблеток або забувала приймати певне ліки, або, як у цьому житті, розкривала вени в сімнадцять. Я не виправдовую самогубства, але хіба їх можна так назвати? Ці прекрасні душі пішли, а мене лише засунули в їх гниють тіла. Мій особистий пекло, навічно втрачена душа на землі.

Джейкоб одного разу запитав мене, чи була я привидом. Я відповіла, що не знаю. Я щось більше, ніж просто втрачених дух, нишпорили навколо в пошуках своєї половини.

Це була єдина життя, яку я пережила без самогубства. Габріель одного разу сказав, що, може, це тому, що він був десь поруч. Габріель. Думаю, що я його особиста іграшка, думаю, що це божевільний експеримент, щоб перевірити, як багато може винести ангельське серце, перш ніж зверне свої крила в любов до людини.

Двома годинами пізніше м'який дотик Шейна до мого плеча розбудило мене. Я заснула, стискаючи слова Джейкоба. Моє обличчя було все ще вологим від сліз, і мені було боляче моргати.

- Грейс? Що трапилося, ти захворіла?

Я сіла, папір шумно м'яла навколо мене.

- Я в порядку. Як ти? - Запитала я уривчасто.

Його мускулиста рука піднялася, проводячи рукою по волоссю, втрачене заплутане вираз відбилося на його обличчі.

- Якого біса я робив минулої ночі?

Смішок вирвався з мого горла.

- Чудово, Шейн. Ні правда. Просто відмінно. Чому б тобі не піти додому зараз, а? Прощай, - відрізала я. Козел. Я все ще відчувала тепло його дотиків на своїй шкірі.

Він стояв в роздумах, мабуть, намагаючись пригадати будь-яку інформацію про минулу ніч.

- Грейс, ми ж не ... ні?

Я схопила всі папери навколо себе, піднялася, сунула їх у ящик і вибігла з кімнати. Зачинила двері перед його носом, але він просто знову відкрив її.

Я влетіла в кухню, і він виявився прямо за моєю спиною. Чесно кажучи, я хотіла дістати один з ножів з ящика, щоб налякати його. Він схопив мене за руку і розгорнув. Моє серце сильно билося, я могла відчувати пульс в зап'ястях.

- Що я накоїв? Чому ти плакала? - Запитав він з м'яким сумним виразом. Його обличчя було так близько до мого, що я могла відчувати його подих на своїй шкірі.

- Ти нічого не накоїв, Шейн. Ти подзвонив мені минулої ночі. Ти думав, що я була з Ітаном. Я кинула трубку, і ти забрався по пожежній драбині в сніг без куртки і став бити в моє вікно, поки я не впустила тебе. Тепер, будь ласка, просто піди.

- Ні. - Він люто похитав головою. - Ні. Я не піду, поки не дізнаюся, чому ти плакала. - Він замовк і напружено подивився мені в очі. - На тобі було простирадло? Ти ... ти дала мені сухий одяг, - сказав він, згадуючи.

- Нічого страшного, бачиш?

- Нічого страшного? Я притиснув тебе до стіни. Я все ще можу відчувати смак твоєї шкіри на губах. Я все ще відчуваю твоє тіло навпроти свого.

Хоч убийте, я не могла придумати, що сказати. Те, що він тільки що сказав, було таким п'янким, що я не хотіла говорити нічого, щоб змусити його зробити це знову, або змусити його не хотіти цього.

Він обережно взяв мої зап'ястя в обидві руки і знову окреслив мої шрами пальцями. Моє серце прискорилося від його дотиків. Я відвернулася від нього, чекаючи запитань, які люди завжди ставили, помічаючи мої шрами. «Ти зробила це просто щоб привернути увагу? У тебе був план? Або запасний план? Спробуєш ти знову, тому що в перший раз не спрацювало? »Замість цього, його м'який ніжний голос запитав:

- Чому ти плакала цього ранку?

Віднімаючи руки подалі від його дотиків, я дозволила їм безвольно впасти з боків.

- Сьогодні я отримала листа поштою з хоспісу, де помер Джейкоб. Всередині був лист, який він написав мені перед тим, як помер. Просто було важко читати його.

Коли він ніжно взяв мою руку, у нього перехопило подих.

- Грейс ...

Те, як він сказав моє ім'я, завдало біль. Воно зруйнувало моє розбите серце до стану пилу. Прийшли сльози, прямуючи як дощ по моїх щоках. Шейн притягнув мене в обійми, і я впала в них. Він ніжно гладив моє волосся, поки я дозволяла своїй печалі наздогнати мене.

Він тримав мене, поки сльози не припинилися. Я підняла на нього погляд і слабо посміхнулася.

- Прости, Шейн.

Я спробувала відсунутися, але він м'яко утримував мене. Він закрив очі і притулився своїм лобом до мого. Почуття як і минулої ночі. Тільки цього разу він не був п'яний.

Він підняв голову. Рівно настільки, щоб заглянути мені в очі, і тихо вдихнув. Його блакитні очі були чарівними. Він завмер так, майже торкаючись моїх губ, між ними лише легке дихання. Я спостерігала за внутрішньою боротьбою в його очах, поки він з тугою дивився на мої губи. Потім, знову зустрівшись зі мною поглядом, він закрив очі і здригнувся. Він глибоко зітхнув і ступив назад, моє неслухняне тіло було за ним. Я повинна була зціпити кулаки і змусити себе стояти на місці. Ні за що ніхто не міг так впливати на моє тіло. Це було шалено. Це було образливо.

Пронизливий дзвінок у двері змусив нас обох підскочити. Я трохи натягнуто посміхнулася йому, думаючи про жахливу помилку, яку тільки що могла зробити. Я позадкувала.

- Прошу, не слід особливо виправдовуватися Грейс. - Його слова були м'якими і ніжними. - Я твій друг, і я завжди тут, якщо тобі потрібно поговорити про щось або поплакати на плечі.

На задньому плані в двері продовжували дзвонити, як ніби кричущий дитина вимагав уваги.

- Дякую, - прошепотіла я.

Я повернулася, щоб піти до вхідних дверей.

- Особливо, якщо це єдиний спосіб для мене коли-небудь обійняти тебе, - прошепотів він. Я не думала, що це призначалося для моїх вух, але, в будь-якому випадку, обернулася, щоб визнати, що почула. Він дивився в стелю, обома руками вз'ерошівая волосся. Ні, це не призначалося для моїх вух, що робило все ще більш небезпечним.

Я відкрила двері двом чоловікам в костюмах з двома золотистими поліцейськими посвідченнями, які вони тримали перед собою.

- Доброго дня. Ми детективи 19-го ділянки. Ми шукаємо Грейс Тейлор. - Шейн негайно опинився позаду мене.

- Я Грейс Тейлор. Чим можу допомогти?

- Міс Тейлор, можна нам увійти? Нам потрібно поговорити щодо інциденту з Карлом Самптоном.

Я махнула обом детективам і показала їм на вітальню, зіпхнувши тимчасову ліжко Шейна з дивана, так що ми всі могли сісти в кімнаті.

- Вибачте, детективи, але я не впевнена, хто такий Карл Самптон, якщо тільки ви не маєте на увазі людину, яка напала на мене пізно увечері в середу в «Бузер»?

Жоден з них не присів.

Шейн тихо вийшов з кімнати.

Старший детектив, який, без сумніву, став худим людиною, якого я коли-небудь бачила, представився детективом Алленсом і витягнув папку зі свого м'якого шкіряного портфеля. Поклавши її на кавовий столик, він відкрив вміст, і з фотографії на мене втупилося особа Карла Самптона. Людина, який напав на мене, погрозливо посміхався в камеру.

Присівши на край дивана, я торкнулася зображення на папері.

- Карл Самптон? Я не говорила його імені.

Другий детектив, якому, за моїми мірками, було близько тридцяти, сів у одне з крісел. Він склав руки на колінах і нахилився вперед, його золотисто-карі очі були серйозними, але обережними.

- Міс Тейлор, я детектив Рамос. Ви коли-небудь контактували з Карлом Самптоном перш?

- Ні. Тоді я вперше побачила його. Хоча, тепер, коли я дивлюся на нього, коли він не намагається на мене накинутися, його обличчя здається знайомим, - зітхнула я.

Шейн повернувся з кількома пляшками води і запропонував їх детективам.

- Я можу зробити каву, якщо хочете, - сказав він.

Детектив Рамос прийняв воду від Шейна.

- Дякуємо. Вибачте. Я не розчув вашого імені, - він відкрутив кришку пляшки і став пити, чекаючи, поки Шейн відповість.

Шейн обдарував його однією зі своїх посмішок, від яких зупиняється серце, і простягнув руку для рукостискання.

- Це тому, що я не представився. Я Шейн Макстон. - Він сів поруч зі мною, поставивши пляшку води на столі переді мною однією рукою. Іншу руку він поклав мені на поперек, даючи знати, що він тут зі мною. Я хотіла б розчинитися в його дотику. Детектив Рамос засовався на стільці і продовжив.

- Це ви допомогли зупинити напад. - Це не було питанням.

Шейн посміхнувся мені, ніжно потираючи мою спину рукою. Я тримала рот на замку, боячись, що сіють хаос в моєму животі метелики вилетять з мого рота і нападуть на Шейна.

- Грейс добре справлялася, захищаючи себе. Думаю, вона подбала б про нього сама, якби я не встиг вчасно, але я в замішанні. Ми вже говорили з виробляють арешт поліцейськими в лікарні тієї ночі. Щось змінилось?

Детективи Рамос і Алленс перезирнулися. Потім старший кивнув, і детектив Рамос похмуро подивився на нас з Шейном.

- Після того, як містеру Самптону були пред'явлені звинувачення, він був поміщений під варту і розміщений в Райкер. Я не знаю, як це сталося, але він був поміщений в камеру на 1400 годин і під час перерахунку після обіду не був врахований. - Він замовк на мить, дозволяючи нам переварити новини. - Камера все ще була закрита, коли вони прийшли нагодувати його. Ніхто не розуміє, як він втік, так як камеру не відчиняли з тих пір, як він прибув. Крім того, коли ми провели опитування, ніхто з ув'язнених навіть не бачив його в своїй камері.

Волосся у мене на потилиці стало дибки, а руки Шейна на моїй спині стиснулися сильніше, постійно утримуючи мене.

- Ніби він просто зник?

Детектив Рамос натягнуто мені посміхнувся.

- Ні. Швидше за все, він знайшов вихід з допомогою кого-то поза камерою. Він, напевно, налякав інших ув'язнених так сильно, що вони прикинулися, що нічого не бачили. Він був монстром, коли вони притягли його. Їм треба було кілька тюремних охоронців, щоб заспокоїти його, коли він був залишений в камері, але є більш тривожна частина, - пояснив він.

Я кивнула, щоб детектив продовжував. Що може бути більш тривожним, ніж розповідь про те, як хлопець, який атакував мене, може ошиватися на вулицях Нью-Йорка, готуючись до нападу на іншу дівчину?

- Коли ми пробили його ім'я по системі, нічого не з'ясували. Продовжуючи розслідування, ми виявили, що він був видатним громадянином, але близько п'яти місяців тому все змінилося.

Шейн серйозно подивився на детектива, задаючи питання, який вже сформулював у мене в голові.

- Що трапилося п'ять місяців тому?

Глибоко вдихнувши, детектив Алленс вийшов вперед, щоб відповісти.

- Він був прийнятий в хоспіс Санс де Баррон - він помирав. Його докторська давали йому не більше декількох тижнів життя. Він був в комі і не сприймав нічого протягом тижнів, і потім, минулої неділі, він просто покинув хоспіс. Я прав, кажучи, що ви жили в хоспісі з вашим братом Джейкобом протягом приблизно шести місяців?

Я проковтнув і ствердно кивнула.

- Все-таки, це, мабуть, помилка. Людина, який нападав на мене, ні за що не міг би бути таким сильним і одночасно вмирати від якоїсь хвороби. Може, хлопець вкрав особистість справжнього Карла Самптона або щось в цьому роді.

Обидва детектива похитали головами на знак згоди, але вирази їхніх облич не торкнулися очей. У них були свої теорії щодо цього, і вони не збиралися ділитися ними з нами.

Детектив Рамос відкашлявся і продовжив:

- Коли особи, яка вчинила злочин такого масштабу, звинувачують, окружний прокурор зазвичай видає тимчасовий указ про захист, виданий на жертву. Ось ваша копія наказу. - Він поклав ще один папірець зі свого портфеля на стіл. - Я хотів сказати, що впевнений, що це питання буде вирішене найближчим часом.

Рука Шейна все ще була на мені. Це швидко розпалювало пожежа під кінчиками пальців.

- І ви думаєте, цей шматок папірця зупинить того божевільного від спроби нашкодити Грейс знову? Що їй робити, якщо він підійде до неї, коли вона йде по вулиці? Може, їй сказати: «Почекай, дай мені поритися в сумочці. Ось цей папірець зупинить тебе? ».

Я поклала руку на коліно Шейна, і його очі моментально перемістилися на неї у відповідь на дотик.

- Зупинись, Шейн. Я впевнена, вони зроблять все від них залежне, щоб знову затримати його. - Я подивилася на обох детективів. - Спасибі вам обом за те, що прийшли і розповіли, замість того, щоб зателефонувати. Я ціную документи і інше. Чи можу я зробити що-небудь, поки ви ... хм ... працюєте над цим питанням?

- Ми розуміємо ваше занепокоєння, містер Макстон. Протягом наступних двадцяти чотирьох годин біля квартири буде патрульна машина з офіцером у формі. Просто знайте і дивіться в обидва, міс Тейлор.

Після ще кількох слів я проводила детективів до вхідних дверей і закрила її на засув.

Шейн підійшов до мене ззаду і ніжно поклав руки мені на плечі. Вони здавалися сильними і безпечними, я швидко відступила. Останнє, що мені потрібно було, - це заплутані через його дотиків думки.

- Я в порядку, Шейн, - відрізала я.

Він в сказі помчав з коридору.

- Так, ти безумовно будеш в порядку, тому що ми з Коннері залишимося тут з тобою і Леа до тих пір, поки цього мудака НЕ ??запроторять за грати знову.

Якимось чином, думала я, це могло виявитися ще більш небезпечним, ніж намагається вбити мене Карл Самптон.

глава 8 | глава 10
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати