Головна

Глава 1 | глава 2 | глава 6 | глава 7 | глава 8 | глава 9 | глава 10 | глава 11 | глава 12 | глава 13 |

глава 4

Я почула сміх Леа на кухні і відчула запах свіжого ароматного заварного кави. Рот наповнився слиною. Я сумувала за її мутного міцної кави.

Я була все ще взута. Так що я вислизнула з туфель, змінила джинси на чоловічі шорти і залишила тільки майку Шейна. Потім пройшла по коридору у ванну. Я гадала, чи був Коннер все ще тут. Ну, це був не перший раз, коли я виходила з кімнати і налітала на одного з дружків Леа. Я засміялася, згадуючи, як один з них намагався заскочити в душ одночасно зі мною. Бідний хлопець не знав що вдарило його, але те, як він по-дівчачому кричав, змусило нас з Леа сміятися ще декілька днів. Хоча можу сказати, що Коннер був іншим для Леа, вона серйозно ставилася до нього. І, поки він не спробує викупатися зі мною, я буду думати, що він - золото.

Я зайшла на кухню, схопила кружку, наповнила її кави і повернулася, щоб знайти Шейна, притулившись до раковини і спостерігає за мною. Він пробігся рукою по копиці своїх спітнілих волосся і витер лоб футболкою, що висить у нього на шиї. Він був лише в спортивних штанях і кросівках.

Коннер увійшов в кухню, одягнений точно так же. Очевидно, Коннер намагався пояснити мені, що вони влаштовували спільні пробіжки щодня, але я була занадто відвернута видом Шейна, щоб слухати. Було безглуздо дивитися на нього: кожен м'яз був чітко окреслений. Єдиним словом, приходять на розум, було «чудовий».

Шейн підняв голову і обдарував мене кривуватою посмішкою. Його очі були самого світлого відтінку синього, який я коли-небудь бачила. Вони були напружені і стривожені. Вони нагадували мені про щось з далекого минулого.

- Червона, на тобі досі моя майка. - Його голос, низький і скрипучий, огортав мене. Я прекрасно розуміла, чому будь-яка дівчина могла закохатися в нього - він був небезпечно красивим.

Збентеження пронизало мене. Я стояла перед ним в його майці і крихітних хлоп'ячих шортах. Я бачила, як він посміхається, оцінюючи мене. Але я не могла дозволити цьому чоловікові дізнатися, як він на мене впливає. Я не могла дозволити взагалі комусь із чоловіків впливати на мене, і крапка.

Його очі продовжували досліджувати мої ноги, і я могла покластися, що всюди, де затримується його погляд, я відчувала легкий дотик. Я утримувала свій погляд на його очах, поки він знову не подивився в мої з тривожно-чудовою посмішкою.

- Хочеш повернути її прямо зараз? - Запитала я сміливо.

Коннер замовк в якийсь момент нашої бесіди, але ні я, ні Шейн не помітили цього. Я помітила лише те, як Шейн трохи подався вперед при думці, що я поверну йому майку прямо зараз. Наче я попалася б в його пастку і роздяглася перед ним.

- Звичайно, - сказав він. Я вирушила в свою кімнату, переодяглася в безрозмірну сорочку і спортивні штани, повернулася на кухню і кинула майку в нього.

- Ще раз спасибі, - відповіла я йому, залишаючи кухню.

Леа лежала на дивані у вітальні, на тому ж місці, де я залишила її вчора ввечері. В руках у неї була читалка Кіндл, і вона напевно пожирала черговий модний любовний роман. Я присіла поруч з нею і зітхнула.

- Що зараз читаєш?

- Вампирский любовний роман. Досить гарячий, і тобі варто прочитати його після мене і на час відірватися від реальності.

У мене вирвався смішок.

- Ніщо не може змусити мене забути реальність, - відповіла я категорично.

Піднімаючи погляд, Леа запитала:

- З чого це раптом таку відразу до читання?

- До чого занепокоєння? Немає такої книги - фантастики, жахів, казки - хоч чогось близького до збоченій, безправної реальності мого поганого існування, - відрізала я.

- Грей, - вона нахилилася і обняла мене, - чому б тобі не спробувати трохи відволіктися? Займися тим, що змушує тебе посміхатися. Досить шукати те, чого вже немає. Насолоджуйся тим, що є.

Якби це було так просто. Я відсторонилася і посміхнулася подрузі. В одну мить момент зруйнувався.

Коннер і Шейн входять і різко зупиняються, відчуваючи серйозність нашої розмови. Я встала і мовчки пішла по коридору назад в кухню, щоб взяти кави і повернутися. Мені потрібно було втекти, перш ніж хто-небудь побачить мої сльози.

- Все добре? - Я почула питання Коннера.

Шейн посміхнувся.

- Я розлютив її? Чорт, вона таки не ридає або чого-небудь в цьому дусі? Вона просто запитала, чи хочу я назад свою майку. Я думав, що знову побачу її напівголою.

Я чула, як Леа відійшла від дивана.

- Шейн, ти самий егоїстичний і егоцентричний чоловік з усіх, кого я зустрічала. І якщо ти думаєш, що хтось на кшталт Грейс буде думати про тебе більше, ніж хвилину, ти не більше ніж тупий. - Її голос став голосніше. - Вчора у неї помер брат. Мудак!

Вона пронеслася по коридору, звук дверей, що закриваються в ванну відскочив від стін.

Через дві секунди голос Коннера вже бурмотів їй крізь зачинені двері. Я поклала руки на кухонну стільницю, дозволяючи прохолодного граніту заспокоїти мене.

Пол м'яко заскрипів позаду мене. Шейн притулився до стільниці поруч зі мною. Він був так близько, що я відчувала його подих на своєму скроні. Весь мій самоконтроль пішов на те, щоб не закричати, щоб він залишив мене в спокої.

- Прости ... Грейс, я не хотів бути вискочкою. Я не знав про твій брата. Я не хотів...

Я похитала головою і зітхнула, навіть не обернувшись, щоб подивитися на нього.

- Я серйозно, Грейс. Я знаю, наскільки хреново втратити когось дорогого. - Я відчувала, як він нахилився ближче, і це змусило мене тремтіти. - Поглянь на мене.

Я зустрілася з ним очима, а потім його погляд перемістився на мої губи. З усіх найбільш егоїстичних і жахливих чоловічих занять, він намагався скористатися моїм горем, щоб поцілувати! Клянуся, якщо він придвинется ближче і спробує зробити це, я відразу укушу його за губу.

Його очі знову зустрілися з моїми. Він, мабуть, побачив відразу на моєму обличчі.

- Маємо те, що маємо. Ти не сказав нічого, що б подіяло на мене, Шейн. Дякую за співчуття. І, зроби ласку, не намагайся закрутити мені голову, це буде марною тратою часу. Я не буду спати з тобою. Просто стався до мене, як до одного з приятелів, і ми порозуміємося, а тобі не доведеться більше стояти зі мною на кухні і прикидатися, що тебе хвилює ще хтось, крім себе.

Він моргнув і задумався, здається, на цілу вічність. Тоді диявольська посмішка розпливлася на його обличчі.

- Хто сказав, що я хочу переспати з тобою? Ти просто одна з приятелів. Я не сплю з приятелями.

Я розсміялася і скопіювала його посмішку. Дозволимо самозакоханому пожартувати на цю тему.

Він прибрав руки з стільниці та дозволив їм впасти з боків. Його усмішка затрималася на мить, а потім він позадкував.

- Хоча, мушу зізнатися: ти найсексуальніший приятель з усіх, яких я зустрічав.

Абсолютно ідіотська посмішка, приліплена до його обличчя, коли він виходив, виключила можливість злитися на нього. Майже.

Через кілька хвилин ми вчотирьох знову зійшлися у вітальні. З якоїсь дивної причини ми з Шейном виявилися сидячими поруч на дивані. Леа обіймала Коннера, сидячи у нього на колінах на одному з крісел, і судорожно гортала телевізійні канали. Шейн безперервно писав комусь - або декільком «комусь» - і посміхався як дурень.

Час від часу він читав повідомлення, злегка зачіпаючи мене рукою, і сміявся. Я змушувала себе ігнорувати його, але він все ще не надів сорочку, і близькість його тіла змушувала мене хотіти протягнути руку і доторкнутися до нього. Він дійсно був до смішного гарний. Шкода, що він не був більше, ніж просто приємним на вигляд.

Я змогла витримати тільки наступні двадцять хвилин. Я схопилася і наділу кросівки.

Леа села прямо.

- Куди ти? Ми збиралися знову піти в бар сьогодні, близько десяти. - Вона кивком вказала на Шейна. - У його групи ще один концерт там. Хочеш позависать ще? Цього разу я напою тебе і буду тримати твої волосся над унітазом.

Я зав'язала шнурки і встала.

- Я стаю смикання. Думаю, що піду на пробіжку.

Шейн поклав телефон на столик і став спостерігати за мною.

- Гаразд, а що щодо позависать зі мною сьогодні ввечері? Я не бачила тебе цілих шість місяців, я скучила! - Скулила Леа.

- Не знаю. Подивимося, як я буду відчувати себе після пробіжки. Якщо вас не буде тут, коли я повернуся, я напишу. - Я вибігла з кімнати до передніх дверей. Мені просто потрібно було побути на свіжому повітрі.

У хвилину, коли я розминала ноги на ганку, я обернулася і виявила Шейна, який стояв поряд зі мною. Я закотила очі і проігнорувала його. Це тривало до тих пір, поки він не почав розминатися поруч зі мною.

- Що ти робиш? - Запитала я.

- Думаю, побіжу з тобою, - сказав він, сміючись. - Гадаю, ти не будеш проти. Ну, знаєш, ти одна з моїх приятелів, і цим я зазвичай займаюся з приятелями. Якщо ти не думаєш, що не могла б впоратися.

Подумки показуючи йому середній палець, я мило посміхнулася.

- Буду намагатися з усіх сил.

Я побігла по вулиці і попрямувала в бік П'ятої авеню, згорнула направо і помчала мимо Метрополітен-музею. Хоча пройшло трохи більше шести місяців, я все одно могла б пробігти по цьому маршруту уві сні. Навіть в хоспісі я пробігала по десять миль в день в спортзалі, просто щоб відволіктися від того, що відбувається. Я почала бігати після аварії, коли вони заново навчили мене ходити в реабілітаційному центрі, і ніколи не зупинялася. Бігти для мене так само природно, як і дихати.

У Центральному парку я стартувала з доріжки навколо водосховища Жаклін Кеннеді Онассіс. Шейн мовчки біг поруч. Єдиним звуком, на якому я зосередилася, були удари підошов про м'яку гареву доріжку. Очі залишалися сфальцьованими на шляху попереду, ні разу не визнаючи, що Шейн був поруч.

Доріжка навколо водосховища довжиною близько півтора миль і, як тільки пробігла її, я почала один з повних кіл навколо Центрального парку вздовж східного боку. Я смутно пам'ятала, що кожне коло в довжину приблизно п'ять миль. Я пробігла два. Думаю, що побила свій рекорд двічі, це було чисте блаженство. Початок другого кола мій мозок взяв на себе, душа штовхала мене вперед, як це завжди і бувало. Тіло - просто машина.

Шейн все ще біг зі мною в ногу. Він, що, не людина?

Я пробігла через 86-ю Поперечну вулицю до П'ятої авеню і сповільнила темп. Я продовжувала сповільнюватися, поки не охолола і перейшла на ходьбу. Я йшла до сходів в свою квартиру і тільки тоді помітила, що опустилася ніч, і температура впала до 35 градусів. Я розминала ноги на сходах, все ще зберігаючи мовчання.

Я здогадалася, що Шейн був десь позаду мене і робив те ж саме. Я не хотіла дивитися на нього, поки він не прочистив горло, очевидно, щоб привернути мою увагу.

Я повернулася до нього обличчям. Він стояв на середині тротуару і дивився на мене з чимось, схожим на недовіру.

- Ти займаєшся бігом?

Я подивилася на нього з дурним виразом обличчя.

- Я сказала, що збираюся на пробіжку. Ти думав, що я немічна? - Відрізала я.

Шейн похитав головою і весело сказав:

- Небагато людей можуть здивувати мене, але ти просто вразила, чорт забирай!

Ігноруючи його заяву, я дістала ключ і відкрила вхідні двері.

Я почула його зітхання поруч зі мною.

- Чи любив я коли до цих пір?

О, зречися цього, мій погляд!

Адже справжніх красунь ці очі

Чи не бачили до справжньої ночі [1] - пробурмотів він.

Моя рука зісковзнула з дверної ручки, і я обернулася до нього. Одна його рука лежала на поручнях сходів, інша - на серце.

- Шекспір, - прошепотів він.

Я кивнула з сумною усмішкою і повернулася, щоб піти далі. Я відкрила вхідні двері наполовину зайшла всередину.

- Ей, ти прийдеш в бар сьогодні ввечері? - Крикнув він мені вслід.

Я зупинилася і озирнулася.

- Може бути, не знаю. Подивимося, як я буду відчувати себе після душу.

Посмішка осяяла його обличчя, роблячи його більш вражаючим, ніж було в людських силах.

- Потрібна допомога? Я хотів би подивитися, як ти будеш відчувати себе після душу ...

Я зачинила двері перед ним, але не змогла стримати посмішку. Лайно.

Менш ніж через годину я була одягнена в джинси і светр з відкритими плечима, який Леа змусила мене одягнути, і шкіряні чоботи вище колін, які я купила минулої зими і забула про них.

Потім Леа замкнула мене в ванній для того щоб я зробила собі зачіску і макіяж. Вона вирішила, що «привести мене в належний вигляд», - це її місія.

Мої чорні, як смола, волосся виглядали пружними і дикими, і вона нафарбувала мені очі так, щоб вони виглядали виразними і сексуальними. О Боже, навіть я сама хотіла відвезти мене додому! Вона не збиралася зупинятися, поки я не піду з ким-небудь на побачення.

Леа вже не раз намагалася зробити це. Напевно, це був уже п'ятдесятий. І все завжди закінчувалося прогулянкою з милим хлопцем, який просто був не для мене. Я ненавиділа цю гру.

- Леа, я не хочу намагатися вразити кого-небудь, це не я, - сказала я.

Вона закотила очі так виразно, що я подумала, що вони збиралися вискочити з її голови.

- Грей, я могла б обваляти твоє обличчя в лайні і змусити носити тампони замість сережок, але ти все одно залишишся найгарячішою дівчиною в барі. Після мене, звичайно.

- Ну, тоді навіщо мені вбиратися? Де лайно і тампони?

Вона грайливо вдарила мене по плечу.

- Послухай, я просто хочу, щоб ти відчула себе хоч трохи сексуальної і, нарешті, почала жити, от і все. - Вона сіла на край ванни з серйозним виразом обличчя. - Грей, все, що в тебе є зараз, - це я. Я просто хочу, щоб ти повеселилася. Зробити це життя найкращою з усіх, що у тебе коли-небудь були. І, знаєш, хто задавав тонну питань про тебе?

Я зробила вигляд, що цікавлюся.

- Хм ... Хто?

- Такер. Він чудовий, чи не так?

- Звичайно. Підемо. Давай повеселимося, - сказала я, витягуючи її з ванної.

Коли ми увійшли в бар, хлопці вже були там. Такер і Коннер сиділи спиною до порожній сцені і помахали нам. Шейн сидів праворуч від них між довговолосих барабанщиком і бас-гітаристом з групи. Розвалившись на стільці з пивом в одній руці і гітарою в інший, він виглядав розслабленим. Я сподівалася, що він буде виснажений сьогоднішнім бігом.

Коли ми підійшли до столу, Такер встав і обдарував мене широкою посмішкою. Це змусило мене хотіти піти, і я навіть не зрозуміла чому. Коннер взяв наші пальто і повісив на спинки стільців.

- Грейс, тобі не пощастило познайомитися з іншими хлопцями вчора. Звичайно, ти знаєш Такера і Коннера, - сказала Леа, і це прозвучало ох-як-нерозумно. - Це Ітан, барабанщик, - вона вказала на блондинистого хлопця, який займав стільки ж місця, скільки два гравці національної футбольної ліги. Він відсалютував мені барабанною паличкою. - А це Брейден, бас-гітарист, і ти вже знайома з Шейном.

Брейден кивнув Шейну і мені. Шейн просто дивився на мене, нічого не кажучи. Я подумки усміхнулася: думаю, пробіжка вплинула на нього!

Останній учасник групи, якого представили як Алекса, з'явився з величезним відром крижаної пива для всіх.

Леа схопила мене за руку і штовхнула на стілець поруч з Такером, який вже простягав мені пиво. Я спробувала видавити посмішку. Це буде довга ніч.

Такер нахилився до мене ближче і прошепотів на вухо:

- Ти виглядаєш неймовірно.

Я відкинулася на спинку і посміхнулася.

- Дякуємо.

Він був милим. До того ж, дуже привабливим. Гаразд, думаю, що дам йому шанс. Маленький. Я підняла очі і побачила, що Шейн спостерігав за мною. Він не зводив з мене погляду, поки Ітан, барабанщик, не вдарив його паличкою по голові, щоб нагадати, що їм потрібно на сцену. Шейн безумовно не звик до того, що дівчата відмовляли йому. Він був злий на мене. Ну добре.

- Що, чорт візьми, це був за погляд? - Запитала Леа, коли він встав, щоб піти. Він, мабуть, чув її, але не визнав цього.

Такер нахилився, посміхаючись.

- Ну, подивися на неї, вона красива! Звичайно, Шейн буде витріщатися на неї.

Я похитала головою.

- Ні, я думаю, він злий на мене. Я ніби як послала його сьогодні вдень, а потім він покликав мене на пробіжку.

Очі Леа розширилися.

- Він бігав з тобою?

Я кивнула і розсміялася.

Такер і Коннер виглядали здивованими.

- Чому це так смішно?

- Я змусила його тікати близько двадцяти миль без зупинки. І не підтюпцем. Я бігла швидко. Думаю, він злиться, бо його его зараз трохи зачепили.

Хлопці розсміялися.

- Це приголомшливо!

За мить ведучий знову оголосив «Божевільний Світ», і натовп перед моїми очима потроїлася і здичавіла. Неймовірно сексуальний голос Шейна прорізав шум кричущих глядачів і змусив їх замовкнути. Влада його голосу взяла верх над усіма фанатами.

Музика була неймовірно хвилюючою. Незалежно від того, яку пісню вони грали, швидку або повільну, вони були талановиті. Я виявила, що ігнорувала розмова, в якому брала участь за столом в очікуванні почути слова пісні або солодкі приголомшуючі акорди гітари Шейна.

Я була вдячна, коли Такер пішов до вбиральні. Я встала і почала спостерігати за грою «Божевільного Миру». Повільна мелодія фортепіано м'яко торкнулася моїх вух, я закрила очі і слухала. Леа підійшла і взяла мене за руку.

- Давай, Грей, підійдемо ближче і подивимося їх. Це одна з моїх улюблених пісень.

Ми підібралися до сцени, що не втягуючись ні в які бійки, як минулої ночі. Я розсміялася цієї думки. Леа зупинилася перед Шейном, і він підморгнув їй. Поки Алекс грав на клавішах, Шейн підійшов до задньої частини маленької сцени, взяв гітару і почав грати складну мелодію.

У мене перехопило подих. Шейн грав на дванадцятиструнну гітарі з подвійним грифом.

Леа помітила моє потрясіння. Я дивилася на неї розширеними очима.

- Так, знаю, Шейн - довбаний талант. - Вона засміялася. - Грей, закрий рот, ти пускаєш слину. Я б порадила тобі дати шанс цьому малюкові, він такий же божевільний, як і ти. Я просто думала, що ти отримаєш кайф, коли побачиш, як він грає на цьому. Думаю, ти єдина у світі людина крім нього, хто знає, що це за інструмент.

Шейн вилив свою душу в ритм, ідеально додаючи ноти до класичної мелодії фортепіано Алекса. Ви не змогли б почути нічого з натовпу, з благоговінням спостерігає за групою. Ітан повільно почав відбивати такт, бас-гітара Брейді з'єдналася з емоційними звуками голосу Шейна.

Я прямо тут,

Ніхто мене не знає,

Тягнуся я до неї -

Вона не помічає.

Обшукаю весь світ -

Вона бачить побіжно.

Втоплюся в сльозах -

Вона дивиться крізь.

Хтось, що стоїть за моєю спиною, схопив мене за плече, і обличчя Такера виявилося поруч з моїм.

- Я-то думав, куди ти пішла. Не хочеш потанцювати?

Не чекаючи відповіді, він розгорнув мене і обійняв за плечі. Коннер вже підхопив Леа, і вона підморгнула мені. Я почала танцювати, погойдуючись у такт музиці.

Пісня закінчилася, Шейн попрощався з натовпом, і бюстгальтери з трусиками полетіли на сцену. Шейн схопив чорний мереживний ліфчик і підніс його до носа, натовп заревіла. Група зістрибнула зі сцени і відразу ж була оточена групкою напіводягнених дівчат.

Музика полилася з колонок, і люди знову почали танцювати, блокуючи мені огляд на групу.

Такер і Коннер потягли нас назад до столу, де ми з Леа вирішили зіграти в гру з випивкою під назвою «Пухнастий каченя». Було саме час, щоб розслабитися.

Ми з Леа придбали увагу бармена, і він приніс дві пляшки текіли та жменю чарок. Ми повернулися до столу, де вже сиділи всі члени групи. У кожного з них на колінах знаходилася блондинка. Виключаючи Шейна. У нього їх було дві. Я похитала головою, посміхнулася і підняла текілу над головою.

- Гаразд, леді і джентльмени, перша гра на випивку називається «Пухнастий каченя», - проголосила я.

Всі дивились на мене.

- «Пухнастий каченя»? - Запитав Такер.

- Так, Такер. Я сказала «Пухнастий каченя», - відповіла я. - Правила такі: всі починають з однієї чарки. Потім наливаємо іншу. Ми йдемо по колу і кожен повинен сказати «Пухнастий каченя». Перша людина, у якого буде заплітати мову, повинен випити чарку, і так далі по колу.

- «Пухнастий каченя»? - Знову запитав Такер.

- Так, Такер. Я сказала «ПУХНАСТИЙ каченя».

Я заповнила чарки, і ми всі випили по одній. Перший раунд був складним. Не всі шанувальниці могли згадати, що їм потрібно сказати. Через годину і ще дві гри на випивку, все досить багато галасували. Особливо блондинки-шанувальниці.

Вони падали один на одного, заливаючись сміхом. Одну з дівчат, яка обіймала коліна Шейна, дуже до речі звали Барбі. Вона різко припинила наші ігри коли почула улюблену пісню і стала танцювати Шейну приватний танець прямо перед усіма.

Леа закотила очі і прикинулася, що її рве. Вона кинула в них мокрі серветки, які потрапили Барбі в голову.

- Святий стриптиз! Ти настільки зневірилася, що вирішила таким чином переконатися, що він піде з тобою додому?

Це не зупинило Барбі, і вона зробила вигляд, що не чула питання Леа. Вона приземлилася на коліна Шейна, хапаючи його руки і поміщаючи їх на краях своєї задерши спідниці. Він стиснув її ногу, і вона прогнулася назад і застогнала. О, лайно.

- Може, їй просто потрібно кілька доларів? - Сказала я. Всі засміялися. Але і це її не зупинило. Вона пересунула його руки на свої груди, і потім все стало ще гірше, коли інша блондинка, що сиділа у нього на колінах, приєдналася до неї. Ні. Це не повинно вплинути на мене.

- Ах! Переведіть порно-канал! У мене буде венеричне захворювання через це! - Кричала Леа.

Це змусило Барбі зупинитися і встати на ноги. Вона поклала руки на стегна, що змусило нас усіх засміятися, бо її спідниця була все ще задерта, і все могли бачити її неоново-рожеві стринги.

- Чому б тобі не подивитися на себе, повія?

- Повія? Я? Не я танцюю приватні танці першим зустрічним хлопцям у відкриту. - Леа схопилася на ноги.

Барбі відступила на крок і почала говорити щось, але Леа перервала її.

- Навіть не намагайся, інакше я можу вибити з тебе всю дурь за хвилину!

Пісня змінилася на іншу, яку я знала, і я витягла Леа на танцпол.

- Давай танцювати. Кому яке діло до того, що вона робить.

Вона була з одного боку від мене, а інший схопила Коннера.

- Ну, мені не все одно. Мій хлопець дивиться на це!

Коннер здавався зовсім не враження, хоча це змусило мене задуматися, що, можливо, і раніше було щось подібне з Шейном і безліччю інших його друзів.

Такер пішов за нами на танцпол, і ми стали разом рухатися під музику. Ну, все, за винятком Такера, відскочив подалі від музики. Ми з Леа захихотіли, спостерігаючи за ним, Містером стереотипи Білих Танців, забуваючи про Шейне і пустоголової блондинці.

Ми пішли після декількох пісень. Коннер і Такер пішли проводити нас до будинку. Коли ми обігнули кут, я занервувала. Можливо, Такер збирався спробувати поцілувати мене, але поцілунок хвилювало мене не так, як інші почуття. Я б відчула щось? Або, може бути, було б так само, як і всякий раз, коли я нічого не відчувала. Всього лише порожнеча?

Леа намацала ключі і вставила в двері, як раптом Коннер став покривати її шию крихітними поцілунками. Вона засміялася і, відкривши двері, втягнула його за комір. Вони зникли в темряві коридору і, ймовірно, попрямували прямо в її кімнату.

Я зволікала з першим кроком. Зрештою, я розривалася між бажанням відчути щось знову і знанням, що цього ніколи не станеться. Я піднялася на сходинку вище, Такер все ще стояв за моєю спиною. Клянуся, час сповільнився, як тільки я повернулася до нього обличчям. Його рука була навпроти мого підборіддя і тягнула мене вперед. Його очі кольору гарячого шоколаду знайшли мій погляд. Я хотіла відчути хоч що-небудь. Я хотіла продовжити цей момент. Закривши очі, він накрив своїми губами мої. Сухі та потріскані. Його тіло припала до мого, його мову розкривав мої губи. Його поцілунок став наполегливим і грубим, краєчки його зубів гострі і сильні.

Він потягнувся назад, і ми дивились один на одного. Середньостатистична життя промайнуло перед моїми очима. Відчай і печаль розтеклися по венах. Юридичні фірми, партії задушливих офісів, цивільні церемонії, викидні, страждання. Не те, щоб він не міг любити мене досить сильно, просто я не дала б йому достатньо любові, та й він ніколи не буде вірним. Навіщо погоджуватися на щось подібне, якщо вже побував на небесах і завжди будеш знати, що чогось не вистачає? Я все ще була самотньою в цьому житті.

Такер посміхнувся мені, як ніби він відчував щось інше.

- Я впевнений, ти чуєш це кожен день, але у тебе найпрекрасніші очі з усіх, які я коли-небудь бачив. Вони майже срібні.

Я змогла запропонувати йому тільки напівпосмішку. Я схопилася за його куртку в страху, що можу втекти і більше ніколи не повернутися. Я могла думати лише про Леа і про те, як можу поранити її таким чином. Проте, я хотіла, щоб ця життя закінчилося. Я ніколи не перестала б прагнути до чогось, що ніколи не стане реальністю. Порожнеча в душі завдавала фізичний біль.

Чому Такер не міг бути тим, кого я чекала?

- Чи можу я запросити тебе на обід на наступних вихідних? Тільки ти і я? - Прошепотів він, злегка цілуючи мій ніс і щоку. Будь-яка дівчина була б щаслива!

- Начебто побачення? - Я відступила, намагаючись непомітно уникнути наступного поцілунку. - Ем ... звичайно. Звучить ... мило.

Він широко посміхнувся і став чекати, що я скажу щось ще. Він думав, що я збираюся запросити його увійти? Бог мій, я мало не вдавилася від однієї думки про те, щоб переспати з ним. Не зрозумійте мене неправильно, моє тіло було повністю за, але розум голосно матюкався. Запам'ятовуються слова пісні Шейна грали в моїй голові.

Я прямо тут,

Ніхто мене не знає,

Тягнуся я до неї -

Вона не помічає.

Обшукаю весь світ -

Вона бачить побіжно.

Втоплюся в сльозах -

Вона дивиться крізь.

Ось як я себе відчувала. Ніби Такер дивився прямо крізь мене, і я була невидимкою. Він не міг бачити справжню мене перед ним, а тільки тіло красивої дівчини зі світло-сірими очима.

Я немов опинилася в пастці.

Я позадкувала і постаралася подарувати йому свою кращу, гідну Оскара, посмішку.

- Не можу дочекатися.

Я підійшла до дверей і повернула ручку.

На частку секунди Такер став виглядати засмученим, а потім задоволено закрив обличчя руками.

- Дуже добре. Як щодо вечора п'ятниці? Скажімо, годині о сьомій? Я заїду за тобою.

Я потягнула двері на себе.

- Звучить як побачення. Тоді і побачимося. На добраніч, Такер.

Я закрила двері, але перед цим побачила ще одну спалах розчарування на його обличчі.

Я притулилася спиною до дверей і сховала обличчя в долонях. Я навіть не знаю, як довго я так стояла. Єдина причина, по якій я згадала, що мені потрібно йти, - це сміх Леа і Коннера, що доноситься з її спальні.

Від цього звуку все всередині мене защеміло. Я глянула на годинник: було майже дві години ночі. Якби не було так рано, я б вирушила на пробіжку. Ймовірно, зараз я не зможу пробігти навіть милі. Найкраще лягти спати, а вирішувати, що ж робити з Такером, я буду вранці.

Я зайшла в спальню і завмерла. Крижаний вітер м'яко роздував фіранки, відкидають тіні по всій кімнаті. Я ніколи не залишала вікно відкритим. Я клацнула вимикачем. На моєму ліжку, заклавши руки за голову, лежав Габріель.

Хвиля полегшення накрила мене з головою. Я злякалася, що це міг бути Такер, який чекає мене.

- Габріель, - привітала я його. - Ти, що, забрався сюди по пожежній драбині? Не міг скористатися парадними дверима?

Габріель насупився.

- Ти була зайнята близько парадних дверей. Ти навіть не помітила мене, що стоїть на тротуарі. Яким був ваш поцілунок? Я подумав, що тебе може знудити на бідного хлопця.

- Хм. Так, здається, я майже це зробила. Ти думаєш, він помітив?

- Містер Поцелуйчик? Ні, Грейс. Він був занадто вражений ... як же він назвав це ... твоїм тілом гарячої штучки, до відома. - Єдиною емоцією, яку він показав, був легкий натяк на веселощі.

- Да я помітила. Ти насправді чув, як він говорив про мене?

Він проігнорував моє запитання. Він потягнувся до мого чохла для гітари, обережно відкрив його і витягнув гітару. Закривши очі, він пройшовся по струнах, створюючи сумну мелодію, яку навіть слухати було боляче. Ноти тихо співали про тугу і необхідності. Сльози застилали мені очі.

- Навіщо ти тут, Габріель?

Його очі відкрилися, і їх колір змусив мене захотіти згорнутися в клубочок і померти тисячами смертями. Вони нагадали мені про те, чого я так довго чекала і жадала.

- Я просто хотів побачити, як ти тут. Тобі начебто було добре зовні. Я бачу, твоє життя триває.

- Забирайся, - прошепотіла я. Я підійшла туди, де він лежав, і забрала гітару з його рук. - Забирайся звідси і більше не повертайся. Ніколи.

Я помістила гітару назад в чохол, і мільйон думок з приводу того, як я могла втекти від усього цього, пронісся в моїй голові.

Він в одну мить опинився поруч зі мною і схопив мене за плечі. Моя шкіра неприємно горіла під його дотиками. Він змусив мене дивитися йому в очі.

- Габріель, будь ласка. Іди. Ти можеш замишляти все, що хочеш з приводу того, що я роблю, але я втомилася. Я хочу, щоб все закінчилося. Я не можу більше робити цього. Я шукаю когось неіснуючого. Він не існує. Якщо мені потрібно продовжувати це, просто дозволь мені тихо і спокійно жити, не приходь сюди і не питай про майбутнє.

- Грейс, ти ніколи не будеш спокійно існувати. Ти сяєш на землі, як ніби народилося сонце. Ти була маяком для всіх людських страждань і радості. - Його голос знизився до шепоту. - І ти, моя люба, була стійкою у своїй вірі знайти кого-небудь, хто, я знаю точно, існує.

Його слова змусили мене стати на коліна, і я впала на підлогу.

- Будь ласка, Габріель. Прошу тебе, скажи мені, де він, - благала я.

Він міцно обійняв мене, і прошепотів мені в щоку, зачіпаючи шкіру губами:

- Я вже сказав тобі занадто багато, Грейс. Просто живи своїм життям.

У мене шалено закрутилася голова.

- Будь ласка, Габріель! Будь ласка, - благала я. Але він пішов в одну мить. Вистрибнув у вікно, вийшов через двері, розчинився в повітрі - я не мала ні найменшого поняття. Серце калатало в мене в грудях, коли я згадувала слова Габріеля. Я думала, що його покарання було для того, щоб я зберегла свою віру.

Прийшов швидкий і болісний сон. Поцілунки Такера і руки Шейна на тілі Барбі переслідували мене у снах, поки я не витримала і не прокинулася о шостій. Трьох годин сну навіть близько не було достатньо, але тіло не дозволило б мені довше залишатися в ліжку.

Я ковзнула в спортивний костюм і попрямувала до вхідних дверей. Втекла сходами і майже налетіла на Шейна, який сидів на останній сходинці.

- Ай! - Він схопився на ноги, як тільки я натрапила на нього.

- Що, чорт візьми, ти тут робиш? - Поцікавилась я.

- Я збирався на пробіжку і подумав, що ти або Коннер приєднаєтеся до мене.

Я засміялася.

- Коннер ще довго не прокинеться. Шейн, ти взагалі спав? Мені вдалося тільки години три.

Він почервонів.

- Неа, я посплю пізніше. У мене дуже багато енергії.

Я посміхнулась.

- Вау, це, мабуть, був дійсно чудовий приватний танець.

- Заткнись! - Пробурмотів він, пхаючи мене ліктем. Він почав бігти в напрямку до Центрального Парку, і я пішла за ним, сміючись. Габріель дав мені надію минулої ночі, і Шейн нічого не міг зробити, щоб змусити мене відчувати себе погано.

Ми побігли тим же шляхом, що і вдень раніше, наші ноги одночасно торкалися землі, задаючи заспокійливу ритмічну каденцію [2].

Менше, ніж через три години, ми, спітнілі і знесилені, впали на мій диван. Шейн почав клацати пультом від телевізора, перемикаючи канали. Ми зупинилися на якійсь незнайомій нам комедії і нестримно реготали над почутими жартами. Саме такими Коннер і Леа знайшли нас, коли, одурманені сном, зайшли в кімнату, спотикаючись. Шейн і я, що валяються на дивані. Обидва спітнілі, важко дихаємо і сміємося.

- О Боже! Ви, двоє, що, займалися тут сексом? Е-е. Грейс! Справді, Шейн? - Закричала Леа.

Ми засміялися ще сильніше.

- Що? Ти серйозно думаєш, що ми займалися сексом? На цьому дивані? - Запитала я.

Шейн глянув на Коннера і показав йому великий палець, піднятий вгору.

- Чувак. Якщо ви двоє виглядаєте так після сексу, це чудово. Але немає, ми тільки що повернулися з пробіжки. Я ні за що не зачепив би Грейс, вона справжній мужик.

Шейн піднявся, все ще сміючись.

- Я вмираю з голоду. Грейс, братан, ти голодна? Я приготую тобі сніданок.

Я примружила очі, дивлячись на нього з підозрою. Що ця людина взагалі міг приготувати мені на сніданок?

- Ти взагалі в стані насипати пластівці в миску?

Він підняв брову у відповідь на мій жарт, очі заблищали.

- Ти мене ображаєш?

Я знизала плечима.

- Ем. Ні не зовсім. Це був чесний питання.

Він перетнув кімнату і театрально змахнув руками в сторону дверей, що вели на кухню.

- Да ладно. Ти, мабуть, голодна так само, як і я, після сексу ... в сенсі, пробіжки.

Я кинула в нього подушку. Він ухилився.

- О, тепер ти кажеш, що займаєшся сексом з хлопцями? - Сміялася я, слідуючи за ним на кухню.

Велика частина тулуба Шейна перебувала в холодильнику і здобувала звідти продукти. Коли він був задоволений тим, що знайшов, то кинув все на кухонну тумбу і потягнувся за сковородою.

- Ну, якщо чесно, то чому ти думаєш, що я не можу нічого приготувати?

Він стояв перед плитою, виливаючи повну кришку рослинного масла в сковороду, так що я не могла бачити вираження його особи. Він розбив три яйця відразу прямо в сковороду. Я задумалася про те, скільки шкарлупок впало туди?

Він відкинув кришку відра для сміття, викинув шкаралупу і повторив процес. Потім подрібнив, перемішав і додав інші інгредієнти і запалив пальник. Він підняв сорочку і витер нею піт з чола.

О боже, він прекрасний! Велика чорна татуювання у вигляді дракона починалася на його лікті, звивалася навколо правого плеча і ховалася на лопатці. Товсті чорні язики полум'я витончено перетворювалися в голуба зі складеними крилами. Його світло-бронзова шкіра натягнута під тугими рельєфними м'язами. Те, що дівчата кидалися на нього, було цілком зрозуміло. Я шкодувала його, гадаючи, чи відчував він коли щось більше, ніж відчуття власної шкіри.

Він витягнув дві тарілки з шафки з таким виглядом, ніби це була його власна кухня. Блін, скільки разів за останні шість місяців він готував тут?

Поставивши одну тарілку переді мною, а другу забравши собі, він сів і сунув вилку з їжею в рот.

- Омлет зі шпинатом, грибами, зеленим перцем і сиром а-ля Шейн, - сказав він, пережовуючи. - Ти не відповіла мені. Що в мені змушує тебе думати, що я не вмію готувати?

Я наколола омлет на вилку і відкусила шматочок. Чорт, це було смачно.

- Ти просто створив враження обмеженого, який бере все від інших людей. Я швидше повірила б, що різні блондинки роблять тобі сніданок кожен день.

Він обдарував мене здивованим поглядом.

- Гаразд, ти права. Наполовину. Може я і обмежений, але я вмію готувати і, зізнатися, мені більше подобаються дівчата з чорним волоссям, ніж блондинки. - Він засміявся. Його крижані блакитні очі дивилися на мене. - Ну так що? Подобається?

Це був найкращий чортів омлет, який я коли-небудь пробувала. Я мовчала, підбираючи слова.

- Ага. Дякуємо. Я навіть не уявляла, наскільки сильно я була голодна, - пробурчала я.

Він засунув вилку з їжею в рот і почав жувати. Він нахилився вперед з серйозним виразом обличчя:

- Так що за справи? Що за інтенсивне огиду до мене? У мене ніколи не було дівчини, яка не намагалася б ухопитися за мене. А ні, почекай, ти точно дівчина?

Я засміялася у відповідь на його нахабство.

- А, може бути, ти ще думаєш, що я лесбіянка, тільки через те, що я не бігаю за тобою?

- Бі? Можливо, ти просто граєш в важкодоступну?

- Ти дійсно зациклений тільки не себе. Приготуйся, Шейн, має бути тобі складно це почути, - піддражнила я, - але ти просто не для мене. Вибач.

На мої слова його очі заблищали.

- Тоді хто для тебе? - Він цілеспрямовано звернув увагу на те, як я затрясла головою.

Я встала і поклала свою тарілку в посудомийну машину. Я відкинулася назад, сперлася ліктями на стіл і задумалась.

- Хтось, хто не буде думати про мене, як про ходяче піхву.

Він застогнав від сміху.

- Ходяче піхву! Ось лайно, якби тільки така штука існувала! - Він сміявся так сильно, що йому довелося витирати сльози з очей.

Я посміхнулась.

- Ну, так і в чому твоя проблема? Що змушує тебе думати, що жінки повинні розстилатися перед тобою? Може, сталося щось таке, що зробило тебе таким ненадійним для відносин або звичайною дружби з дівчиною?

Його усмішка зів'яла. Він подивився на мене.

- Тут немає якихось глибоких причин, де можна було б покопатися. Я просто ні від кого нічого не хочу. Ніколи. Але у мене немає необхідності. Будь-яка дівчина, з якою я сплю, знає мої наміри. Вони просто хочуть трахатись з солістом «Божевільного світу», тому я даю їм те, чого вони бажають, і отримую те, що я хочу від них. Більшого не потрібно. Ніхто з них і не варто більшого.

Це було так сумно.

Він встав, витягнув руки над головою і голосно позіхнув.

- Ну, а що на рахунок тебе, чим займаєшся? Де ти жила весь цей час? - Запитав він, відразу ж закінчивши свій сумний монолог.

Я мимоволі здригнулася.

- На даний момент я безробітна. Протягом останніх кількох місяців я жила з моїм братом в хоспісі, моя робота полягала в тому, щоб облаштувати його зручностями.

Співчутливе вираз пробігло по його обличчю. Воно абсолютно не відповідало його вільним ідеалам, який змушує мене думати, що він набагато більше, ніж гарненький вокаліст Шейн Макстон. Але, яке це має значення? У мене були власні проблеми і власне минуле, яке, я впевнена, було набагато можливіші, ніж його.

- Це важко. А твої батьки? Чому ваша сім'я просто не переїхала туди, щоб бути з ним?

- Ні. Мої батьки мертві. Тільки я і Джейк. - Я б хотіла, щоб ця іспанська інквізиція припинилася. - А ти? На що схожа твоя сім'я? Звідки ти? Чим займаєшся?

- Сім'я як сім'я. Всі вони живуть у Флориді. Нічого не змінюється. Мої батьки все ще одружені, ні у кого немає проблем із залежністю, і ніхто ніколи не бив мене, - сказав він похмуро. - І робота соліста в «Божевільний світі» покриває всі мої рахунки. - Здавалося, що йому ніяково.

Я кивнула.

- Хм, звучить мило. Незважаючи на те, що ти стоїш тут в таке неналежне час і невинно спілкуєшся з представником протилежної статі, знаючи, що ні за яких обставин я не буду з тобою спати. Ні, Шейн, ти не неблагополучний в будь-якій формі.

- Я відштовхнулася від столу і вийшла з кухні, покінчивши з нашої дурної дискусією.

Шейн поставив стільці навпроти один одного, намагаючись переконатися, що останнє слово за ним.

- Продовжуй в тому ж дусі, - сказав він.

- Прибережи це для кого-небудь, кому дійсно будуть важливі твої слова, Шейн, - сказала я з сусідньої кімнати.

Я закрилася у своїй кімнаті, вставила свій айпод в док-станцію і розчинилася в небуття, коли перші звуки музики торкнулися моїх вух. Я вирішила провести цієї неділі в ліжку, згадуючи слова Габріеля, неодноразово спливаючі в моїй голові.

глава 3 | глава 5
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати