Головна

Глава 1 | глава 5 | глава 6 | глава 7 | глава 8 | глава 9 | глава 10 | глава 11 | глава 12 | глава 13 |

глава 3

Коннер і Такер проводили Леа і мене назад в нашу квартиру, як джентльмени. Розмови тільки і були, що про нічний витівку Шейна і про його зацікавленості мною. Попередження триматися від нього подалі - ось все, що я чула. Завдяки цим двом хлопцям я відчувала себе шістнадцятирічним підлітком. Коли ми дісталися до нашої квартири, я не була здивована, що Такер і Коннер зайшли всередину разом з нами. Коннер розпластався на дивані, ніби це було його місце, а Леа згорнулася клубочком поряд з ним і скаржилася, що кімната обертається. Так що нам з Такером залишалися тільки два крісла по різні боки від дивана. Такер нахилився вперед, спостерігаючи за мною, його лікті лежали на колінах, а руки бовталися між ними. У Такера було молоде хлоп'яче обличчя, і він був привабливим, дуже привабливим. Темно-мідного кольору волосся відповідали відтінку його очей, які як і раніше дивилися на мене.

- Не можу сказати, що звинувачую Шейна. - Він посміхнувся. - Грейс була найкрасивішою дівчиною в усьому барі.

- Грейс і Леа, - додав Коннер. Леа застогнала у відповідь і підняла голову.

- Дякую, малюк, - пробурмотіла вона. Коннер повернувся, щоб подивитися на мене з серйозним виразом.

- Тим не менше, ти повинна триматися подалі від Шейна. Я маю на увазі, не зрозумій мене неправильно, він один з моїх кращих друзів, і я люблю цього хлопця. Знаєш, як брата, але він колекціонує жінок, і я не думаю, що він коли-небудь буде здатний на відносини з дівчиною серйозніше, ніж просто секс на одну ніч.

Леа фиркнула і засміялася.

- Хм, ага. Ну, панове, дякую вам за все ці попереджувальні знаки, які ви тільки що помістили на Шейна, але вам дійсно нема про що турбуватися. Без сумнівів, він не є думкою в її голові. - Вона нестримно хихотіла. - Хоча я думаю, що залишатися на одну ніч то тут, то там - це хороша ідея для неї, але, повірте мені, хлопчики, Грейс - міцний горішок! - Вона підморгнула мені і, спотикаючись, попрямувала у ванну. Я посміхнулася і відкинулася на кріслі. Це так приємно - відчувати, що Леа в моєму житті. Вона знала мене, знала, ким я насправді є. Для інших я була звичайною двадцятирічної з хвостиком, неотличимой від інших, і я хотіла цього. Ніхто, крім Леа і Джейкоба, не знали про моє минуле і моїх таємниці. Тепер Джейка більше немає, і Леа залишилася єдиною людиною у всесвіті, який знав, хто я насправді. Я зітхнула з полегшенням.

- Я ціную попередження по відношенню до Шейну, але я дійсно не зацікавлена ??в тому, щоб бути просто ще однією зарубкою на спинці ліжка, так що не зацікавлена ??і в ньому.

Неначе моторошно самозакоханий хлопчик міг запаморочити мені голову. Хоча, чесно сказати, Шейн був шалено привабливим, але зовнішність оманлива, просто обгортка. Навіть якщо зовні будівля виглядає красивим і міцним, це не означає, що, як тільки ви ввійдете, воно не виявиться прогнилим і не завалиться на вас, не знищить вас. Я була далеко за межами цього. Мені було боляче так багато разів, що нікому не потрібно нагадувати мені про побоювання. Я просто посміхнулася і зневірився їх в існуванні такої можливості.

Леа, похитуючись, увійшла назад в кімнату.

- Правда, ну чому я не можу отримати просто звичайне похмілля, як всі інші? Чому я повинна страждати від блювоти поки повністю не протверезію? - Вона поставила кошик для сміття з ванної на підлогу і звалилася назад на диван.

Коннер сіл прямо, як тільки побачив кошик.

- Мила, якщо тебе вирве переді мною, то мене теж. Я не можу бачити, як когось рве! - Він нервово подивився на неї. Вона закотила очі.

- Думаю, зі мною все гаразд. Це про всяк випадок, і в дійсності ти повинен тримати моє волосся. Це ознака хорошого хлопця!

Мої очі натрапили на годинник, і я побачила, що було вже чотири ранку. Я голосно позіхнула і оголосила:

- Ну, я переможена. Я йду спати. Коннер, впевнена, що побачу тебе вранці, а, знаючи Леа, ще багато ранку. - Я посміхнулась. Хихикання зірвалося з губ Леа. - Такер, було приємно познайомитися.

Такер став разом зі мною, що, на мою думку, було мило.

- На добраніч, Грейс.

Думаю, я заснула по дорозі в свою кімнату, бо наступним, що я пам'ятала, було другій годині дня і я, все ще одягнена в майку Шейна. Його слабкий запах все ще присутній на ній, що змусило мене вистрибнути з ліжка, тому що я думала, що він був там зі мною.

глава 2 | глава 4
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати